reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

:D


Mam też taka prośbę organizacyjna. Ponieważ jest kilka dziewczyn o podobnym niku typu !Lamia, Lumia, Liluli, Lilia i mi osobiście trochę sie wasze wpisy płaczą to kochane (nie pisze tego zlosliwie tylko z własnego braku IQ) nie zmieniajcie avatorow bo ja np jestem wzrokowem i jest łatwiej pokojarzyc kto jest kto :*

To chyba do mnie bo ja zmienilam ostatnio avatarka,sama jestem wzrokowcem i po avatarach poznaje kto jest kto. Foczusiu obiecuje zostawic juz taki jaki jest [emoji8][emoji8]
 
reklama
Dziewczyny w którym dniu cyklu miałyście robiona histeroskopie bo malina napisal miedzy 5-8 a ja mam miesiaczke i nie wiem czy do srody odejdzie z plamieniem nie wolno robić ? a następny termin to następna sroda i będzie to 13 dzień cyklu chyba za późno mozecie się wypowiedzieć
 
Dziewczyny w którym dniu cyklu miałyście robiona histeroskopie bo malina napisal miedzy 5-8 a ja mam miesiaczke i nie wiem czy do srody odejdzie z plamieniem nie wolno robić ? a następny termin to następna sroda i będzie to 13 dzień cyklu chyba za późno mozecie się wypowiedzieć
Na pewno musisz przed owu żeby nie było szansy na ciążę i tez chyba ok 8dc mialam
 
Dziewczyny w którym dniu cyklu miałyście robiona histeroskopie bo malina napisal miedzy 5-8 a ja mam miesiaczke i nie wiem czy do srody odejdzie z plamieniem nie wolno robić ? a następny termin to następna sroda i będzie to 13 dzień cyklu chyba za późno mozecie się wypowiedzieć
Najlepiej w 1 polowie cyklu bo wtedy wszystko ladnie widac
W 2 polowie cyklu endometrium jest grube i juz mozna cos przeoczyc podczas badania.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki dziewczyny myślę ze sie wyrobie na ta środę bedzie to 6 dzień jak @ się zlituje i wcześniej się skończy spóźniła się wredna 2 dni i znów stres nic zobaczymy zadzwonię jutro do mojej lekarki i zapytam co i jak i czy ewentualnie z plamieniem da się czy nie bo we wtorek musiałabym juz do szpitala
 
Avita 37
Fondie Pomodlę się , będzie dobrze.
Zdecydowałam , że pojedziemy na tą wizytę choć myślę , że rano zadzwonię i zapytam czy nie ma przeciw wskazań. Tysiące myśli krąży mi po głowie.

Pewnie ze jedzcie! Jutro tylko nie bierz juz żadnych gripexiw itp zebys do badania krwi była "czysta".
 
Porzeczka no stress. Ja jak poszlam na laparoskopie to doktorek pyta czy juz po okresie mowie że tak a tam na wkladnce jeszcze brązy ;-) co mogę poradzić jak ze stresu co chwile cos mi się chlapnelo. Wiec na środę szykuje się spokojnie na histeroskopie i życzę powodzenia.

Fondie ty maniaczko czarnowidztwa. Pierwszy raz mam do czynienia z taką jak Ty.Normalnie przeprowadził abym na Tobie elktrowstrzasy żebyś zrozumiała!! Jesteś juz w 12 tyg wiec jest dobrze. Tętno masz to ...ale jak się stresujesz to różaniec w ręce i będziesz z koksem.Dziewczyny również Cie wespra.

IDE do łóżka bo byłam na koncercie Enej mieli w okolicy i z młodym 16kg chipem skakalam na karku i padam na pysk.Ale on uchachany a to najważniejsze .

Buzka dla wszystkich i tych czarnych lodziarek też ;-*
 
reklama
Dziewczyny w którym dniu cyklu miałyście robiona histeroskopie bo malina napisal miedzy 5-8 a ja mam miesiaczke i nie wiem czy do srody odejdzie z plamieniem nie wolno robić ? a następny termin to następna sroda i będzie to 13 dzień cyklu chyba za późno mozecie się wypowiedzieć
Ja robilam w 3 dc w szpitalu na Woloskiej. Lekarz powiedzial, ze oni robia bez patrzenia jaku to dzien cyklu.
 
Do góry