reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej [emoji8][emoji8] moj progesteron z dzisiaj to 86. Wg widelek 1 trym.ciazy. Testu ani bety nie robilam. Biore acard. Komorki nk 20%. No i teraz mam pytanie do Was : gin powiedzial ze komorki bedzie "zbijac" na poczatku ciazy, isc do niego na dniach czy to za wczesnie i musi chociaz pecherzyk byc zeby cos zaczal robic?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Dzol, komorek nk nie da sie zbic na poczatku ciazy, bo niby jak?
Jedynie gin mize Ci dac encorton zeby oszukac nk.

Musisz dzialac szybko. U mnie nk zabily ciaze w 6 tyg. ciazy, a druga ciaze zabily zaraz na poczatku jeszcze w 4-5 tyg ciazy.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nafoczka zawsze pamięta:p nie piszę o sobie bo nie chce wprowadzać gorszej aury, byłam u dr P wczoraj sama wiesz jaki ma sprzęt... niestety bardziej dokładnego chyba nikt niema...nie jest jak być powinno...:(
a ja dziś znów botwinkę pochłonełam, sok z buraka pije tak około 30 min po odstaniu
powiem Wam że doktorek nasz jest wspaniały, poprostu bardzo empatyczny
Gabiś co u Was?i jak wkońcu podajesz sobie clexan?
Paula będzie dobrze , zreszta mamy dużo wspólnego :p tez kocham doktorka :D ps a u mnie pecherzyk był nierówny i co ? :)

Wiesz co, coś się tam pozmieniało bo ja byłam 3tyg temu i szlam najpierw na lewo do takiego pokoju za szkłem. W tym czasie mąż poszedł na -1 zająć kolejkę do laba. Ja potem weszlam do tego pokoju za szkłem i powiedziałam jakie chcę badania, Pani zapytała czy chce wyniki na maila i poinstruowała co i gdzie dalej. Więc wychodząc z tego pokoju po lewej stronie (zaraz za Apteką) jest kasa, tam się idzie i płaci za badania, a za kasą jest takie wejście na korytarz ze schodami i tymi schodami zeszłam na -1 gdzie mój mąż czekał już na mnie i nie musieliśmy czekać w kolejce, która była już gigantyczna ;)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Tęczowa, Czarna strasznie zabawnie brzmią wasze opisy "w prawo w lewo a potem w drzewo" :D ale ja tam tak samo chodziłam :)

Bentula Tęczowa dobrze pisze tylko B12 brałam raz

Dzol weź steryd

Gabis Asia?
 
Paula będzie dobrze , zreszta mamy dużo wspólnego :p tez kocham doktorka :D ps a u mnie pecherzyk był nierówny i co ? :)


Tęczowa, Czarna strasznie zabawnie brzmią wasze opisy "w prawo w lewo a potem w drzewo" :D ale ja tam tak samo chodziłam :)

Bentula Tęczowa dobrze pisze tylko B12 brałam raz

Dzol weź steryd

Gabis Asia?
ja dr tak pokochałam że wczoraj mu mówię że przez te moje piersi oszaleje( raz bolą raz nie) a on mówi że może się nimi zająć:Dto ja go pytam czy 24 na dobę da rade ( oj co by to było za poczucie bezpieczenstwa):pa On ,że tyle nie da rady, bo pół dnia spędza jeszcze w pochwie:p
Tęczowa a jaki masz plan działania ? bo pamietam że byłaś chyba u Sachy o porade co do szczepień?dobrze pamiętam?
Bentula u mnie z pamięcią kiepsko, przypomnij a robiłaś ANA? i badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego?
 
oj doktorek to jest żartowniś, ze mną też odpalał tekściki :D
Mickey plan jest taki jak w mojej stopce. Byłam u Sachy i ja nie mogę mieć szczepień, bo moja główna choroba immunologiczna nie pozwala. Jest zbyt duże ryzyko, że mogłabym być niepełnosprawna :/, ale mlr nie było takie złe 24,9% .
 
oj doktorek to jest żartowniś, ze mną też odpalał tekściki :D
Mickey plan jest taki jak w mojej stopce. Byłam u Sachy i ja nie mogę mieć szczepień, bo moja główna choroba immunologiczna nie pozwala. Jest zbyt duże ryzyko, że mogłabym być niepełnosprawna :/, ale mlr nie było takie złe 24,9% .
:szok:Tęczowa mlr masz naprawdę niezłe, i bez szczepień, a byłaś na sterydzie?
 
reklama
byłam na encortonie, ale źle brałam, bo nie nie wiedziałam, że trzeba tylko do 8 rano :/ więc pewnie wchłaniało się niewiele . Oczywiście gdyby nie dziewczyny stąd dalej bym nie wiedziała :/
 
Do góry