reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

i o to właśnie mi chodziło Nafoczka, może źle napisałam :)
:*
Nie robilam mutacji,czy teraz powinnam,a w ogole w tym miesiacu sie staralismy,co ja teraz moge zrobic,martwię sie,skad wziac te metyle,widzialam ze gdzies je zamawiacie,a ten sok z burakow to sokowniku surowy ,wiem moze glupie pytanie,pewnie jak pojde do zwyklego gin,to tez powie ze w porzadku,pomozcie prosze, :-* bo jestem w tym zielona,wiem ze pisalyscie juz na forum jakie witaminy,napiszcie jeszcze raz,jesli to nie problem,a czy przy tej homocysteinie nalezy mi sie refundowany cleksan,wiem duzo pytan!
Bentula sama homocysteina raczej na clexan nie da ci zniżki. Pozostałe badania MTHFR A i C płaciłam sam (250) i vleidena na NFZ. Najlepiej zrob badania i niezaleznie czy jestes juz w ciazy czy nie, to sie moze przydac. Sok z burakow oczywiście ze surowy bo gotowane podnoszą insulinę.
Kwiatuszki!!!!
Beta - 13234 !!!! przyrost 150%!!!
Ale prawy jajnik czasem się odzywa :(
Lamia domek juz na pewno jest :)

Dzol kciuki

Paula, Gabis, Asia a wy co robicie? Kiedy jakaś wizyta?
 
reklama
Nafoczka zawsze pamięta:p nie piszę o sobie bo nie chce wprowadzać gorszej aury, byłam u dr P wczoraj sama wiesz jaki ma sprzęt... niestety bardziej dokładnego chyba nikt niema...nie jest jak być powinno...:(
a ja dziś znów botwinkę pochłonełam, sok z buraka pije tak około 30 min po odstaniu
powiem Wam że doktorek nasz jest wspaniały, poprostu bardzo empatyczny
Gabiś co u Was?i jak wkońcu podajesz sobie clexan?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Porzeczka,nafoczka bardzo mi pomoglyscie:-* czyli mam rozumiec jak mam mutacje to cleksan na refundacje,a teraz i tak na ta homocysteine powinnam brac,a co z witaminami,bo nie wiem kiedy je zamowie,dziewczyny w jakich dawkch zamowic,?ale Was dzisaj drecze :-(sorki!mickey a masz namiary na ten Prokocim,na te badania ;-)
 
Porzeczka,nafoczka bardzo mi pomoglyscie:-* czyli mam rozumiec jak mam mutacje to cleksan na refundacje,a teraz i tak na ta homocysteine powinnam brac,a co z witaminami,bo nie wiem kiedy je zamowie,dziewczyny w jakich dawkch zamowic,?ale Was dzisaj drecze :-(sorki!mickey a masz namiary na ten Prokocim,na te badania ;-)
Link do: iHerb.com - Vitamins, Supplements & Natural Health Products
Link do: Solgar, Folate As Metafolin, 800 mcg, 100 Tablets
Link do: Country Life, P-5-P (Pyridoxal 5' Phosphate), 50 mg, 100 Tablets
Link do: Now Foods, Methyl B-12, 1,000 mcg, 100 Lozenges
kwas foliowyX1
b6X3
b12X3
Jeśli chodzi o Prokocim to Link do: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie | Dział Usług Odpłatnych Szpitala.
Wchodzisz, idziesz na prawo babki wypiszą Ci kartę jakie badania robisz , potem wychodzisz idziesz prosto i po prawej jest kasa, płacisz, dostajesz świstek. Potem wychodzisz idziesz na prawo, potem kierujesz się do labu, który jest na poziomie chyba -1 i czekasz w kolejce

Mickey nie martw się skoro P. dał nadzieję to musisz się tego trzymać i nie tracić wiary w okruszka :*
 
Porzeczka,nafoczka bardzo mi pomoglyscie:-* czyli mam rozumiec jak mam mutacje to cleksan na refundacje,a teraz i tak na ta homocysteine powinnam brac,a co z witaminami,bo nie wiem kiedy je zamowie,dziewczyny w jakich dawkch zamowic,?ale Was dzisaj drecze :-(sorki!mickey a masz namiary na ten Prokocim,na te badania ;-)
12 6582011, zadzwon wcześniej, zapytaj o taki pakiet trombofilii 3 mutacji-Leiden, protrombiny i mthfr( 2 warianty zawiera c667t, a1298c) i chyba na wynik też długo się nie czeka coś kojarzę
 
Link do: iHerb.com - Vitamins, Supplements & Natural Health Products
Link do: Solgar, Folate As Metafolin, 800 mcg, 100 Tablets
Link do: Country Life, P-5-P (Pyridoxal 5' Phosphate), 50 mg, 100 Tablets
Link do: Now Foods, Methyl B-12, 1,000 mcg, 100 Lozenges
kwas foliowyX1
b6X3
b12X3
Jeśli chodzi o Prokocim to Link do: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie | Dział Usług Odpłatnych Szpitala.
Wchodzisz, idziesz na prawo babki wypiszą Ci kartę jakie badania robisz , potem wychodzisz idziesz prosto i po prawej jest kasa, płacisz, dostajesz świstek. Potem wychodzisz idziesz na prawo, potem kierujesz się do labu, który jest na poziomie chyba -1 i czekasz w kolejce

Mickey nie martw się skoro P. dał nadzieję to musisz się tego trzymać i nie tracić wiary w okruszka :*
Wiesz co, coś się tam pozmieniało bo ja byłam 3tyg temu i szlam najpierw na lewo do takiego pokoju za szkłem. W tym czasie mąż poszedł na -1 zająć kolejkę do laba. Ja potem weszlam do tego pokoju za szkłem i powiedziałam jakie chcę badania, Pani zapytała czy chce wyniki na maila i poinstruowała co i gdzie dalej. Więc wychodząc z tego pokoju po lewej stronie (zaraz za Apteką) jest kasa, tam się idzie i płaci za badania, a za kasą jest takie wejście na korytarz ze schodami i tymi schodami zeszłam na -1 gdzie mój mąż czekał już na mnie i nie musieliśmy czekać w kolejce, która była już gigantyczna ;)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Wiesz co, coś się tam pozmieniało bo ja byłam 3tyg temu i szlam najpierw na lewo do takiego pokoju za szkłem. W tym czasie mąż poszedł na -1 zająć kolejkę do laba. Ja potem weszlam do tego pokoju za szkłem i powiedziałam jakie chcę badania, Pani zapytała czy chce wyniki na maila i poinstruowała co i gdzie dalej. Więc wychodząc z tego pokoju po lewej stronie (zaraz za Apteką) jest kasa, tam się idzie i płaci za badania, a za kasą jest takie wejście na korytarz ze schodami i tymi schodami zeszłam na -1 gdzie mój mąż czekał już na mnie i nie musieliśmy czekać w kolejce, która była już gigantyczna ;)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Mejbi :D
w każdym razie, koniec języka za przewodnika :D
 
Do góry