reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hejka niedzielnie :)

U mnie żar tropików, po południu jedziemy na spacer nad zalew a teraz siedzimy w domu zamknięci z opuszczonymi roletami z Warką 0% w ręku ;)

Czesc dziewczyny,strasznie smutno sie tutaj zrobilo,chce sie z wami podzielic moim wierszem po stracie,nikomu go nie czytakam,a nawet jak sama czytam to płaczę,Oddaję Ci Matko,co bylo najcenniejsze,Moje zycie,Weź Je w swoje ręce,Okryj plaszczem miłości,Tul Je do swojej piersi,spiewaj kołysanki,ktorych ja nigdy nie zaspiewam,Mow Im o mnie,ze zylam dla Nich,ze nie zapomne.Moje Serce,oddaję tobie Matko,wypelnione po brzegi wspomnieniami,Kiedyś przyjde,i zabiore moje zycie wraz z sercem,bo przeciez nie mozna zyc bez Serca!!............
Smutno?! Tyle poztywnych wieści i smutno? [emoji41] wiersz piękny

Fondie śliczny dzidziuń[emoji173] coś czuję, że siusiak będzie :)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Witam was dziewczyny
Juz wróciłam do Polski wakacje mhhh pięknie było jestem skwarkiem tak grzało niemiłosiernie i w Polsce również mam dość chowam się dziś przed słonecznikiem.
Wszystkim nowym mamą serdecznie gratuluję nie odniosę się do wszystkich postów ale przeczytałam.
Wracam do żywych jutro Malina i od nowa wszystko wyniki histopadu itd odbiore chyba w piątek ale się boję
Dziewczyny stwierdziłam że życie jest piękne ale
Bardzo mi brakuje dzidzi jestem juz stara :-)
Lamia ściskam kciuki
Sus spóźnione ale szczere pozdrawiam
 
Czesc dziewczyny,strasznie smutno sie tutaj zrobilo,chce sie z wami podzielic moim wierszem po stracie,nikomu go nie czytakam,a nawet jak sama czytam to płaczę,Oddaję Ci Matko,co bylo najcenniejsze,Moje zycie,Weź Je w swoje ręce,Okryj plaszczem miłości,Tul Je do swojej piersi,spiewaj kołysanki,ktorych ja nigdy nie zaspiewam,Mow Im o mnie,ze zylam dla Nich,ze nie zapomne.Moje Serce,oddaję tobie Matko,wypelnione po brzegi wspomnieniami,Kiedyś przyjde,i zabiore moje zycie wraz z sercem,bo przeciez nie mozna zyc bez Serca!!............
Bentula piękne i wzruszające ♡
Nawet mnie dziś dopadła nostalgia w kościele (i nie wiedziałam że tu na forum taki klimat) Nasz proboszcz który zna moja historie z kratek konfesjonalu pytał dziś o mój malutki cud, on też pamięta o nas. Pomyślałam wiec o was wszystkich, o dobrym doktorku, o moim szczesciu i o tym żeby nic złego nas nie spotkało. Wiecie jak to jest, gdy wszystko się układa to zawsze musi pojawić się jakieś zmartwienie...
 
Porzeczka, skad jestes?
Kochana ja jestem ze Śląska mieszkam koło Katowic
Ty nowa jesteś na forum czytałam ale umknęło mi
Dziewczyny nie pamiętam która z Was pisała o wietszyku aniołka który nie moze się bawić z innymi znam go jest straszny sece pęka ja byłam taką mamą wiem ze moja córka nr 1 długo nie mogła się bawić z innymi bardzo ja oplakiwałam i mam wyrzuty sumienia ze drugiej tak nie oplakiwałam co ze mnie za matka
Dziś też mam taki mentalnie słaby dzień
 
Gio,dobrze wiem co czujesz.lamia ciesze sie bardzo ze beta rosnie,fondie ja tez nie pochowalam swojego aniolka,bo byly trzy zarodki,ale dwa sie nie rozwijaly,wiec sie wchlanialy,jak to gin okreslil,gdybym wczesniej trafila na to forum,to pewnie postapilabym inaczej,ja chcialam kupic aniolki,i moj maz mnie zaskoczył i kupił trzy,siedza na mojej komodzie w sypialni,trzymaja palec w buzi,sa to wesole dzidziusie,nie chcialam smutnych,strawbelka mam znowu do Ciebie pytanie,mialam bole jajnikow,plamienia po stosunku w tym czasie,niestety czarty dzien temp,nie skoczyla,a testy owulacyjne dwie kreski takie same juz cztery dni,czy to oznacza problemy chormonalne,bo ja mysle ze byl to cykl bezowulacyjny,jak na zlosc kiedy maz byl,testy mialam z rosmana,prosze napisz co o tym myslisz!i wszystkie dziewczyny pozdrawiam :-)
Bentula ja na tmp. sie nie znam.
Nie wiem czy ja dobrze mierzysz. W temperaturach i wykresach to chyba najlepsza jest nasza Nafoczka[emoji6]

Mi testy owulacyjne tez wychodzily przez 3 -4 dni grube krechy.
Ale owulacje sie liczy od momentu pierwszej grubej krechy i dodajesz wtedy 24-36 godzin.

Na moje oko jak bola Cie jajniki i te testy wychodzily pozytywne to mialas cykl owulacyjny.

No chyba ze mierzysz ta tpm. prawidlowo, zgodnie z wszystkimi zasadami i tmp. nie skoczyla to moze byc cos nie tak.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bentula, skok temperatury świadczy o tym, że owulacja była. Ja po poronieniu w 1 cyklu miałam tak, że chyba z 5/6 dni po zaniku sluzu płodnego temp nie mogła mi skoczyć.

Ja dziewczyny chyba wybiorę się do dermatologa. Od 2 lat gdzieś mam małą brodawkę po wewnętrznej stronie uda (nigdy jakoś nie zwracałam specjalnie na nia uwagi), a dziś zauważyłam, taką maleńką powyżej linii włosów łonowych i chyba zaczynam się martwić. Boję się, że to brodawczak :( mam nadzieję, że za dużo się naczytałam. Ma może któraś z Was to?
 
Kochana ja jestem ze Śląska mieszkam koło Katowic
Ty nowa jesteś na forum czytałam ale umknęło mi
Dziewczyny nie pamiętam która z Was pisała o wietszyku aniołka który nie moze się bawić z innymi znam go jest straszny sece pęka ja byłam taką mamą wiem ze moja córka nr 1 długo nie mogła się bawić z innymi bardzo ja oplakiwałam i mam wyrzuty sumienia ze drugiej tak nie oplakiwałam co ze mnie za matka
Dziś też mam taki mentalnie słaby dzień
ja z lodzkiego, w gruncie rzeczy niedaleko ;-) jesli chodzi o dzien to mam najgorszy od wiadomosci po ostatnim usg... zaczelam myslec o rozwodzie.
 
Gio to w Twojej okolicy to Malinowski.Nie myśl nad rozwodem może pomyśl nad ratowaniem i naprawianie problemów ;-)

Bentula wiersz ładny.:-)

Susana jak Twoja głowa??
 
reklama
ja z lodzkiego, w gruncie rzeczy niedaleko ;-) jesli chodzi o dzien to mam najgorszy od wiadomosci po ostatnim usg... zaczelam myslec o rozwodzie.
Nie jest tak daleko 3 godzinki i jestem w Łodzi i nie wiem ile jeszcze razy przyjdź mi odwiedzać Twoje miasto
Dlaczego myślisz o rozwodzie jeśli można zapytać
U nas z mężem bywało różnie ale to dobry człowiek problemy z dziećmi nas o dziwo zblizyły jest dla mnie duzym oparciem chociaż często powtarzałam ze jestem do dupy albo nie mogę zajść w ciążę albo donosić i tak w koło ale liczę że lis się do nas usmiechnie i bedziemy mieli upragniony maly wielki cud
 
Do góry