reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Mam juz dwa aniolki, choc pierwsza ciaza to puste jajo. Wlasnie, z tym pustym jajeczkiem ...jedni lekarze bagatelizowali, ze sie zdarza, ze nic takiego az do teraz, czyli 10 mcy pozniej obumarcie w 8,5 tyg ciazy...Poki nie znalazlam tego forum to myslalam, ze poprostu jestem juz za stara i to jest powod moich niepowodzen...
 
Gio ja tez pierwsza ciążę miałam puste jajo. Potem urodziła się Oliwia. Kolejna ciąża to biochemiczna i z Krzysiem z wada genetyczna.
Teraz czekamy na kolejnego malucha.
Warto się jest przebadać. Trzymamy za Ciebie kciuki!

Fondi ja tez tak plamilam. Wiem ci czujesz i co przebywasz. Musi być dobrze!
 
bertha ma racje, wszelakie dopochwowe moga spowodowac plamienia. U mnie niestety plamienia (slady znikome ,widoczne dopiero na papierze, nie na bieliznie) byly poczatkiem konca.Szyjka macicy byla zamknieta ale usg obdarlo ze zludzen. W szpitalu obok mnie lezala dziewczyna, krwawila juz kilka dni a z dzieckiem wszytstko ok
 
jestem dopiero 2 tyg po lyzeczkowaniu, siedze z lista badan (odczytac lekarza to juz inna historia) i zastanawiam sie od czego zaczac i gdzie. Sa tu jakies mamy z lodzi.Przepraszam cos mi sie sknocilo w kompie i nie mam polskich literek :-( powiem wam, ze ja juz wynikom badan lab nie wierze ...
 
Czesc dziewczyny,strasznie smutno sie tutaj zrobilo,chce sie z wami podzielic moim wierszem po stracie,nikomu go nie czytakam,a nawet jak sama czytam to płaczę,Oddaję Ci Matko,co bylo najcenniejsze,Moje zycie,Weź Je w swoje ręce,Okryj plaszczem miłości,Tul Je do swojej piersi,spiewaj kołysanki,ktorych ja nigdy nie zaspiewam,Mow Im o mnie,ze zylam dla Nich,ze nie zapomne.Moje Serce,oddaję tobie Matko,wypelnione po brzegi wspomnieniami,Kiedyś przyjde,i zabiore moje zycie wraz z sercem,bo przeciez nie mozna zyc bez Serca!!............
 
reklama
Gio,dobrze wiem co czujesz.lamia ciesze sie bardzo ze beta rosnie,fondie ja tez nie pochowalam swojego aniolka,bo byly trzy zarodki,ale dwa sie nie rozwijaly,wiec sie wchlanialy,jak to gin okreslil,gdybym wczesniej trafila na to forum,to pewnie postapilabym inaczej,ja chcialam kupic aniolki,i moj maz mnie zaskoczył i kupił trzy,siedza na mojej komodzie w sypialni,trzymaja palec w buzi,sa to wesole dzidziusie,nie chcialam smutnych,strawbelka mam znowu do Ciebie pytanie,mialam bole jajnikow,plamienia po stosunku w tym czasie,niestety czarty dzien temp,nie skoczyla,a testy owulacyjne dwie kreski takie same juz cztery dni,czy to oznacza problemy chormonalne,bo ja mysle ze byl to cykl bezowulacyjny,jak na zlosc kiedy maz byl,testy mialam z rosmana,prosze napisz co o tym myslisz!i wszystkie dziewczyny pozdrawiam :-)
 
Do góry