reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Avita kochana dziękuję za moja intencję.
Arluska ja myślę ze to dobra decyzja z przegrodą w środę jedziesz do maliny? Ja tylko na szczepienia bez wizyty.
Fondi nie obraź się ale ja się nie dziwię twojemu mężowi naprawdę zluzuj troszkę bea25ta napisała że ma złe mysli bo miałaś jechać na badanie i się nie odezwałaś a wcześniej pisałaś ze sie zegnasz itd ja w ciąży miałam objawy nawet gdy lekarz powiedział ze sedruszko nie bije i co mi po tych objawach jak dziecka od 2 lat nie mam ani jednego ...

No u mnie to będzie masakra,bo zabieg miałabym we wtorek a w środę też mam szczepienie! a tu 5 godzin drogi masakra! a jak chciałam przełożyć szczepienie na poniedziałek to okazało się że zamknięte będzie bo jakiś drobny remont mają,nie no jak pech to pech.niewiem jak dam radę..

Bea a powiedz,Ty usuwałaś prywatnie czy na nfz? z laparoskopią? ja jadę do tego Ludwina w Krakowie,on mówił,że 2 cykle trzeba odczekać,a Tobie że od razu?to mnie w sumie pocieszyłaś a miałaś właśnie większą tą przegrodę,nie? opowiedz mi tu o zabiegu,bo już się zaczynam stresować,bolało bardzo po?a na drugi dzień?dzięki wielkie
 
reklama
My dziś z mężem byliśmy w Kalwarii Zebrzydowskiej i trochę naładowane pozytywne myślenie i wiara :))
Także przekazuję Wam je dziewczyny z całego serca!!!
Poza tym zaniepokojona wydzieliną podjechałam na izbę przyjęć do gin. i okazało się, że zaczyna się grzybica. Kurcze, po raz pierwszy mnie złapało. Myślicie, że ma to jakiś związek z burzą hormonów po poronieniu 2 mies.temu? Często powraca? Może macie jakieś zalecenia, żeby nie wracało?
 
Arluska przegrodę miałam na 3/4 wiec mega. Zabieg na NFZ .Nie bolalo.Po zabiegu byłam ostrożna nie dźwigałam. Lekkie plemienia miałam jakiś czas i to wszystko.

Kas90 chyba mi nie pomogło ani Twoje, ani swoje modlitwy. Walcze jak lwica o ciążę a z mężem od miesiąca skaczemy sobie do gardeł. Mam czasem dość.
 
bea25ta, porozmawiajcie szczerze. Może my z moim nie mamy długiego stażu, ale to nam pomaga. I na co dzień też się kłócimy (czasem meeega) o pierdoły, ale gdy są trudne chwilę, możemy na siebie liczyć. Tylko czasem trzeba właśnie wykrzyczeć to, co komu siedzi w sercu.
 
reklama
Do góry