reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny jeszcze mi jeden słoiczek wit b6 został :) jest jeszcze jakaś chetna?

Fondi ja brałam colostrum do 12tc

Czarna mała widzę ze M przyszalal. Ale chlopy to juz chyba tacy są. Mój jest identyczny. Widzę po nim kiedy ma dość, mowie mu żeby przystopowal a ten swoje. Cwaniaka udaje. I kończy sie jak sie kończy :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry :)
Czarna mała

Ooooo. matko !!! Tak wcześnie !!!!
Jutro kac gigant...
No niestety, dostał już bana na picie na kolejnym weselu ;)

Czarna mała widzę ze M przyszalal. Ale chlopy to juz chyba tacy są. Mój jest identyczny. Widzę po nim kiedy ma dość, mowie mu żeby przystopowal a ten swoje. Cwaniaka udaje. I kończy sie jak sie kończy :(
No to możemy sobie przybić piątkę :) o dziwo on dziś dobrze się czuje ;)


Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Avita dzięki za intencje heh za pogaduchy również. Co z niej za świrek to wam mówię !! Opisujemy sobie gdzie która stoi a w końcu pytanie ; "no dobra bo ja jestem na Jasnej Górze a Ty?? A ja na Gorce Przeprośnej " heh ot takie to my baby.
Głowę przyłożyłam do poduszki o 4.30. Były uzdrowienia kobiecej płodności myślę o To Do Mnie :D Co do bycia w stanie między ziemią a niebem i Twoim Asia669 też walczę ze sobą. Będąc tam wczoraj czułam się w niewłaściwym miejscu. Prosiłam strasznie,ze łzami pod powiekami o dziecko nie o udany zabieg tylko na skróty o ciążę i dziecko. Jak zobaczyłam parę przed sobą...ona w ciąży młodziutka a on trzyma lub głaszcze ją po brzuchu..pękłam darłam się jak głupia ehh to jest najtrudniejsze dla mnie ,rozpłakać się w tłumie ludzi. :(

Z innej beczki.W piątek ściągłam szwy po laparoskopii.Wiecie jak mam paskudnie pępek zrobiony ,obrzydza mnie. Długo będzie się goił ,dwie warstwy skóry nie są równo połączone tylko jedna o 3mm wyżej i ciągle się sączy bleee.
Zauważyłam że od zabiegu mam dużo śluzu (nawet tego płodnego).
 
Avita, rownież bardzo dziękuje! :*
Nie ma za co dziewczynki!! :)
Ludzi piszących swoje prośby było b. dużo ale ja przygotowałam się bo wszystko napisałam w domu :)
I jest tak jak pisałam wcześniej: w soboty o 18.00 intencje te są wczytywanie!!

A co do kaca to mòj maż też wczoraj dał czadu. Ja po pielgrzymce poszłam spać a on do sąsiada! Gościli się razem do 4 rano a teraz umiera w łazience!! A u sąsiadów kłòcą się o rana!!
 
Avita dzięki za intencje heh za pogaduchy również. Co z niej za świrek to wam mówię !! Opisujemy sobie gdzie która stoi a w końcu pytanie ; "no dobra bo ja jestem na Jasnej Górze a Ty?? A ja na Gorce Przeprośnej " heh ot takie to my baby.
Głowę przyłożyłam do poduszki o 4.30. Były uzdrowienia kobiecej płodności myślę o To Do Mnie :D Co do bycia w stanie między ziemią a niebem i Twoim Asia669 też walczę ze sobą. Będąc tam wczoraj czułam się w niewłaściwym miejscu. Prosiłam strasznie,ze łzami pod powiekami o dziecko nie o udany zabieg tylko na skróty o ciążę i dziecko. Jak zobaczyłam parę przed sobą...ona w ciąży młodziutka a on trzyma lub głaszcze ją po brzuchu..pękłam darłam się jak głupia ehh to jest najtrudniejsze dla mnie ,rozpłakać się w tłumie ludzi. :(

Z innej beczki.W piątek ściągłam szwy po laparoskopii.Wiecie jak mam paskudnie pępek zrobiony ,obrzydza mnie. Długo będzie się goił ,dwie warstwy skóry nie są równo połączone tylko jedna o 3mm wyżej i ciągle się sączy bleee.
Zauważyłam że od zabiegu mam dużo śluzu (nawet tego płodnego).

Beata bo przeczytałam tylko w tym sms od Ciebie: "jestem" a drugiej części "na gòrce przeprośnej" już nie bo mnie słońce oślepiło. Myślałam że jestem znaczy na JG!
Ale Beatka głosik ma milutki!!
A o której byłaś na JG!!??
 
Avita i ja również dziękuje.
i ponawiam pytanie do girlsów które miały badaną drożność rurek( jajowodów) to sie robi prywatnie? na nfz?
 
Dziewczyny ja sie bede z wami zegnac. Dzis 7t2dzamiast sie nasilac wszystkie objawy odeszly zostaly tylkocyce.
Nie chce wam znow marudzic stekac itp. Maz powiedzial ze nie jedzie ze mna di zadnego szpitala bo mam kolejne widzi misie wiec jeszcze sie mega poklocilismy.
Znam to uczucie jak na tym przelomie tygodni tak sie dzieje . Jeszcze przed wczoraj spalam z garnkiem przy ozku tak mnie mdlilo i voraz mniej az dzis nic. .....najwyraniej nie jest mi dane posiadanie dzieci. Jesli okaze sie cud napewno wam napisze a jak sienie odezwe to jednoznacznie nie wroce mam ochote walic levm o sciane pA
 
Avita ja i miły głos oooh dziękuje .Mąż ma inne zdanie heh. Na JG byłam o 21 na apelu i do domciu.Kilka osób nam zaginęło i wyjechalismy o 22.15.
Aaa deszcze jedno kupuje drozdzowki na Gorce a babka do mnie : "Pani w ciąży?? Nie ale bardzo bym chciała kobieta na to to życzę tego pani a ja na to a dla ciężarnych zniżki na bułki są ;-) no nie miała heh.

Paula drożność można sprawdzić w gabinecie odpłatnie lub za free ale pewnie trzeba czekać.
 
reklama
Do góry