reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
aga i dopiero teraz piszesz ze nie wypuszczasz:p?ja ma siniaki i uczulenie ;/chociaz od tej dawki nie jest ono tak intensywne mysle, że malina wiedzial co robi dajac taka dawke
Fondie, ale sie uparlas tych pecherzykow. Od kilku dni walkujesz temat[emoji12]
Mozna tak i tak, od tego sie nie umiera, od siniakow tez nie[emoji12]
Kazdy ma swoj sposob i robi jak mu jest wygodnie[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny zapisałam się na wizytę u mnie w celu uzyskania skierowania na badanie kariotypu i mrl bo pisałyście, że lepiej je mieć jak pójdę do Malinowskiego zastanawiam się czy zdążę bo wizytę u Pani doktor genetyk w moim mieście mam 25 .08., a u Maliny 26.09. Pytałam was wcześniej też o termin badań po poronieniu nie wiem które z badań można zrobić w jakim czasie..? Jeszcze jedno pytałam też wcześniej o genetykę czy któraś z was może mi odpowiedzieć jak to jest jeżeli okaże się że materiał pobrany do zbadania nie nadaje się to jak mamy z mężem sprawdzić czy nie jesteśmy obciążeni genetycznie pytam oto stale ,ale zależy mi bardzo na tym by wykluczyć wady genetyczne.
 
Pacjentom w pracy robie fraxi i nie wypuszczam tego babla :)
U siebie wypuszczam bo zauwazylam ze duzo mniej siniakow niz jak nie wypuszczalam.
Fondi na ulotce jest napisane zeby nie wypuszczac a ty ob jak uwazasz...
 
Witam dziewczyny zapisałam się na wizytę u mnie w celu uzyskania skierowania na badanie kariotypu i mrl bo pisałyście, że lepiej je mieć jak pójdę do Malinowskiego zastanawiam się czy zdążę bo wizytę u Pani doktor genetyk w moim mieście mam 25 .08., a u Maliny 26.09. Pytałam was wcześniej też o termin badań po poronieniu nie wiem które z badań można zrobić w jakim czasie..? Jeszcze jedno pytałam też wcześniej o genetykę czy któraś z was może mi odpowiedzieć jak to jest jeżeli okaże się że materiał pobrany do zbadania nie nadaje się to jak mamy z mężem sprawdzić czy nie jesteśmy obciążeni genetycznie pytam oto stale ,ale zależy mi bardzo na tym by wykluczyć wady genetyczne.
Pisałysmy ci już o tym wcześniej badanie kariotypow określa czy wy rodxice macie jakieś wady a mikromacierzy czy dzidzius byl zdowy. Ja robiłam prywatnie i po 1,5 tygodnia miałam wynik kariotypy prawidłowe
 
Witam dziewczyny zapisałam się na wizytę u mnie w celu uzyskania skierowania na badanie kariotypu i mrl bo pisałyście, że lepiej je mieć jak pójdę do Malinowskiego zastanawiam się czy zdążę bo wizytę u Pani doktor genetyk w moim mieście mam 25 .08., a u Maliny 26.09. Pytałam was wcześniej też o termin badań po poronieniu nie wiem które z badań można zrobić w jakim czasie..? Jeszcze jedno pytałam też wcześniej o genetykę czy któraś z was może mi odpowiedzieć jak to jest jeżeli okaże się że materiał pobrany do zbadania nie nadaje się to jak mamy z mężem sprawdzić czy nie jesteśmy obciążeni genetycznie pytam oto stale ,ale zależy mi bardzo na tym by wykluczyć wady genetyczne.
Magda jeśli wy będziecie mieć kariotypy prawidłowe to dzidzia może mieć równie dobrze wadę!!!
Wada może powstać w momencie podziału już połączonej komórki jajowej i plemnika. Pisałam już wcześniej to że zrobisz badanie zarodka po poronieniu wcale nie odpowie Ci na pytanie czy z Waszymi genami jest wporządku!!!
Bo podczas łączenia się komórek czy nawet podczas samego powstawania komórek rozrodczych może dojść do błędów poczytaj sobie trochę na ten temat bodajże około 5-9 % plemników jest wadliwych a komórek jajowych jeszcze więcej, podczas podziałów zygoty nawet może dojść do błędów i na to nie ma lekarstwa, poczytaj np skąd się biorą bliźnięta syjamskie...
 
1470905785163.jpg
Fondie idz zrob lepiej szarlotke, bo pewnie masz pelno jablek w ogrodzie.
Ja robie jedna za druga, bo tyle mam jablek od tesciowej.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1470905785163.jpg
    1470905785163.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 275
Strawberka jak się czujecie Ty i Twój synek;)? pamiętam jak czytałam forum i pisałaś o podejściu do in vitro jak ten czas leci...możesz mi napisać u kogo się diagnozowałaś i za którym razem się udało bo z moją pamięcią jest jak jest...sorry za post pod postem
Mniam mniam:p
 
Witam dziewczyny zapisałam się na wizytę u mnie w celu uzyskania skierowania na badanie kariotypu i mrl bo pisałyście, że lepiej je mieć jak pójdę do Malinowskiego zastanawiam się czy zdążę bo wizytę u Pani doktor genetyk w moim mieście mam 25 .08., a u Maliny 26.09. Pytałam was wcześniej też o termin badań po poronieniu nie wiem które z badań można zrobić w jakim czasie..? Jeszcze jedno pytałam też wcześniej o genetykę czy któraś z was może mi odpowiedzieć jak to jest jeżeli okaże się że materiał pobrany do zbadania nie nadaje się to jak mamy z mężem sprawdzić czy nie jesteśmy obciążeni genetycznie pytam oto stale ,ale zależy mi bardzo na tym by wykluczyć wady genetyczne.

A do pani genetyk idziesz prywatnie czy na nfz?
 
reklama
Do góry