reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

a jak to zazwyczaj jest, jeśli nie mam problemu z zajsciem w ciążę, to leki dostaje się zazwyczaj jak już wiadomo o ciąży, czy w cyklu starań?. Trochę przeraża mnie myśl, że leki mogłyby być podane za późno. Tak czy siak na razie będziemy czekać, aż jak najwięcej się wyjaśni z diagnoza.
 
reklama
a jak to zazwyczaj jest, jeśli nie mam problemu z zajsciem w ciążę, to leki dostaje się zazwyczaj jak już wiadomo o ciąży, czy w cyklu starań?. Trochę przeraża mnie myśl, że leki mogłyby być podane za późno. Tak czy siak na razie będziemy czekać, aż jak najwięcej się wyjaśni z diagnoza.
Roznie dziewczyny maja jedna od pierwszego dnia cyklu jedna os owulacji inne od testu pozytywnego. To raczej zależy od wyników badań
 
Porzeczka, a Ty ta ciaze ktora stracilas w 26tc mialas na jakichs lekach?
Przepraszam za pytanie, jak to delikatny temat, nie musisz odpowiadac.

Spokojnie już potrafię o ty pisać mówić kochana na luteinie bo miałam plamienia wiesz w tamtym czasie wydawałoby się ze jestem zdrową osobą.
2 ciąża juz z clexan 0,2 do 8 tygodnia 0,4 do 11 później zabieg :(
Malina po obejrzeniu moich wyników powiedział ze to była za mała dawka od razu i na wstępie powiedział ze musimy się skupic na trombofili więc cos z tymi przeplywami chyba mam.
Zaczęłam ćwiczyć jeździć na rowerze na pewno mi to nie zaszkodzi
 
Dlaczego tak dziwnie mi się te wiadomości podstawiaja co robię źle przepraszam ze post pod postem

Pamiętaj ze jak cytujesz to wiadomosc ktora cytujesz musi sie kończyć znacznikiem: [/QUOTE] dopiero po tym znaczniku możesz pisać swoja odpowiedz.
Jak to usuniesz, to twoja wiadomosc pokazuje sie jakby była dalej cytatem.
 
przyjechali goscie a ciotka sie mnie pyta o poronienia ja pieprze moja tesciowa wszystkim naopowiadala normalnie jakbym jakas trendowata byla ale sie wkurzylam looooo
 
Nie wiem jak zacząć ten wpis na forum może od tego że jak większość z was należę do grona mam aniołków jestem po trzecim poronieniu wszystkie trzy to poronienia zatrzymane w 6 tygodniu ciąży co prawda zawsze podczas wizyty w 7 bądź 8 tygodniu dowiaduję się o stracie. Każde poronienie zakończone łyżeczkowaniem. Po drugiej stracie lekarz zlecił mi wykonanie badań okazało się że immunodiagnostyka wykazała obecność przeciwciał antykardiolipinowych w klasie IgM i IGg. Czynnika V Leidena brak. Gdy zaszłam w ciąże po zrobieniu testu pojechałam do swojego lekarza dostałam Clexan acard folik. Niestety trzecią ciąże straciłam . Proszę o pomoc gdzie szukać przyczyny czy któraś z was miała podobną sytuację. Dziękuje
 
reklama
Porzeczka 1234 bardzo mi przykro, jejku też troszkę się zestresowalam..
Wiesz co do Sachy to on nie oczekiwał ode mnie jakichś niewiadomo jakich badań, miałam ana 1,2,3, test cytotoksyczny i miałam donieść na zespół antyfosfolipidowy, tak naprawdę miałam u niego płatne 2 wizyty reszta to już szczepionki. Ja leczylam i chodzę do mojego lekarza Lachowicza, jest naprawdę w porządku...spokojniejszq jestem przy nim, on skierował mnie do Sachy na szczepienia, bo mlr 0 % już dokładnie nie pamiętam ale ciąża wyszła jakoś równo z odebraniem wyników które wzrosły bodajże o 50 % ale juz nie pamiętam wiem że było dobrze i miałam doszczepianie w 9 tc
Wiadomo cały czas jest strach, ale moje ciaze nie dochodzily do etapu serduszka.. Tzn pierwsza zupełnie przy drugiej było że sama zaczęła się wchlaniac i zabieg w 10 tc... A narazie przy szczepionkach bez tak naprawdę leków jesteśmy w 20 tc, bez leków (oprócz luty i dupka) bo badania które robilam wyszły w miarę dobrze, nie robiłam bodajże przciwplemnikowych czy przeciwlozyskowych ale Fondie pisała że szczepionki są raczej na każde schorzenie..więc tak Sue tym zasugerowalam ;) a tak w Cholera drogie były szczepionki plus jeszcze badania przed tzn te na kile HIV zapalenie wątroby, wyszło z 4 tysie.... Plus wizyty u mojego doktorka i płatne badania...
 
Do góry