reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Co tu zrobić z tak pięknie rozpoczętym dniem ?
Właśnie czekam w szpitalu na iui i mam czas żeby was poczytać.
Witam nowe niestety koleżanki. Na tym forum na pewno dużo się dowiecie.
Lamia trzymam kciuki i na pewno tym razem się uda.
Fondi ty już nie marudzić bo jest wszystko ok, a większość objawów ciążowych z reguły jest od serduszka.
A ja powtarzam scenariusz naszej Nafoczka czyli cienkie endometrium. Od piątego dnia cyklu brałam estrofem 2 mg x 2 a od dziś przez 10 dni estrofem 2 po 2 dopochowo i za ok dwa dni lutka i oczywiście clexane i mam nadzieje,
że za którymś razem się uda. Glucophge też zwiększyłam do dwóch bo po jednym glukoza 92 czyli za dużo.
Beatka całym sercem jestem z tobą, jak każą się kroić to idź.

Pozdrawiam wszystkie Nasze dwupaki , mamuśki i staraczki.;)8-):o
 
Ostatnia edycja:
Aga ja też miałam strasznie cienkie endometrium i bez żadnych leków na to jestem już w 33t.
Fondie Ula to imię mojej coreczki w brzuszku.
 
agnieszka bardzo ladne imie oby nie byla panikara hehe jak inne ule ;)
KWIATUSZEK!!!!!!!! przybadz:):) napis zmi jakie dawki mialas metaforminy? i od razu zeszlas? ja mam siofor 840 i dzis wezme pol jutro odstawie.... przed serduszkiem odstawilas? jakie mialas wyniki glukozy? ale sie boje odstawic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nafoczka tys sama sobie ja dawkowala? a kazli ci odstawic?
 
reklama
Fondi juz Ci pisalam ze odstawilam z dnia na dzień. Brałam 750. To bylo w 5tc 2d dr kazal odstawić to tak zrobilam. Nie zastanawiałam sie nawet czy wcześnie czy nie.
Jak bylam na wizycie to zapytałam czy mi przepisze bo mi sie kończy a on powiedzial że akurat to odstawiamy.
A i serduszka wtedy nie bylo jeszcze. Pecherzyk idzidzia 1mm
 
Do góry