reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Pamiętaj ze jak cytujesz to wiadomosc ktora cytujesz musi sie kończyć znacznikiem:
dopiero po tym znaczniku możesz pisać swoja odpowiedz.
Jak to usuniesz, to twoja wiadomosc pokazuje sie jakby była dalej cytatem.[/QUOTE]
Może właśnie to kasowalam
Strawberka piszę w zasadzie tylko z telefonu.
Riri dziękuję idę do przodu i czekam wciąż z mężem na ziemski cud. Mi wyszlo z badań ktore robiłam na własną rękę mthfr reszta w normie więc oddałam pałeczkę Malinie ze względu na odległość od Łodzi tez bede miała Jeszcze 2 wizyty a jutro będzie ta z wynikami badań bardzo się juz stresuje. Badania niestety to kupa kasy mi niektóre a w zasadzie większość zesponsorował pracodawca ale swoje juz wydałam a myślę ze to dopiero jestem gdzieś po środku.Ty kochana się Nie martw wszystko będzie dobrze.
Dla mnie niestety kazda kolejna ciąża bedzie ogromnym stresem do konca puki nie będę miała dzidzi na rekach nie zaznam spokoju. Zreszta pewnie później również haha :-)
Madga1208 skad jesteś potrzebny ci dobry lekarz jakie konkretne badania zrobiłaś bo jeśli te co piszesz to troszkę mało
 
reklama
agnieszka bardzo ladne imie oby nie byla panikara hehe jak inne ule ;)
KWIATUSZEK!!!!!!!! przybadz:):) napis zmi jakie dawki mialas metaforminy? i od razu zeszlas? ja mam siofor 840 i dzis wezme pol jutro odstawie.... przed serduszkiem odstawilas? jakie mialas wyniki glukozy? ale sie boje odstawic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nafoczka tys sama sobie ja dawkowala? a kazli ci odstawic?
Fondie tak sama dawkowałam. Na początku 750 potem 500 ale do 12tc bo tak dok P uznal ze bezpiecznie w coraz mniejszych dawkach
 
Bertha jestem z Bydgoszczy .Ginekolog do którego chodzę zlecił mi te badania po drugim poronieniu. Teraz wraz z mężem zleciliśmy jeszcze badanie fragmentu pobranego podczas poronienia . Mąż musiał zawieść materiał do Poznania.
 
Porzeczka1234 jestem z Bydgoszczy .Ginekolog do którego chodzę zlecił mi te badania po drugim poronieniu. Teraz wraz z mężem zleciliśmy jeszcze badanie fragmentu pobranego podczas poronienia . Mąż musiał zawieść materiał do Poznania.
 
Witaj Magda, współczuję strat... napewno poronienia to nie przypadek, ja po 1 wykonałam część badań z których wyszło dodatnie pc kardiolipiniowe w grupie igg, ANA dodatnie, obecnie ANA3 tez mam doodatnie, a po 2 poronieniu również wysłałam materiał do zbadania pod wzg genetycznym, niestety u nas tak wychodzi że często nasze maleństwa mają wady genetyczne, u mnie też takowa wyszła. najważniejsze żebyście zrobili badania bo jeśli ciąża się kończyła na wczesnym etapie i prawie w takich samych tyg to często powodem jest immunologia, a robiłaś MLR?
 
Porzeczka1234 jestem z Bydgoszczy .Ginekolog do którego chodzę zlecił mi te badania po drugim poronieniu. Teraz wraz z mężem zleciliśmy jeszcze badanie fragmentu pobranego podczas poronienia . Mąż musiał zawieść materiał do Poznania.
Magda ja nie pomogę jeśli chodzi o lekarza ty z Bydgosz ja jestem ze Śląska a do lekarza jeżdżę do Łodzi może któraś z dziewczyn jest z tamtych okolic badań jest mnóstwo jeśli chcesz napiszę ci je jutro ale musisz znaleźć imunologa dobrego i ginekologa. Tutaj większość z nas jest po kilku stratach
 
30 Paula30 Bardzo dziękuje za to że się odezwałyście piszę ponieważ czuję się bezradna w zakresie badań podobno lekarz do którego chodzę jest jednym z najlepszych ginekologów ale jak podczytuje jakie badania robiłyście to "jestem daleko w polu". Skąd mamy wiedzieć jakie badania skoro w tej kwestii nie mamy nikogo kto by nami pokierował. dopiero teraz po trzecim poronieniu zaproponowano nam abyśmy wykonali badania genetyczne . Choć dopiero w połowie tygodnia będzie wiadomo czy materiał który pobrali będzie nadawał się do zbadania . Mam zamiar umówić się do genetyka na wizytę z mężem . Sama już nie wiem od czego zacząć co robić. Tak bardzo chciałabym mieć choć jedno swoje dzieciątko, ale teraz po tych stratach tracę nadzieję coraz częściej myślę o adopcji. Nie bardzo wiem co to za badanie MLR.?
 
Porzeczka 1234 Bardzo dziękuje za to że się odezwałyście piszę ponieważ czuję się bezradna w zakresie badań podobno lekarz do którego chodzę jest jednym z najlepszych ginekologów ale jak podczytuje jakie badania robiłyście to "jestem daleko w polu". Skąd mamy wiedzieć jakie badania skoro w tej kwestii nie mamy nikogo kto by nami pokierował. dopiero teraz po trzecim poronieniu zaproponowano nam abyśmy wykonali badania genetyczne . Choć dopiero w połowie tygodnia będzie wiadomo czy materiał który pobrali będzie nadawał się do zbadania . Mam zamiar umówić się do genetyka na wizytę z mężem . Sama już nie wiem od czego zacząć co robić. Tak bardzo chciałabym mieć choć jedno swoje dzieciątko, ale teraz po tych stratach tracę nadzieję coraz częściej myślę o adopcji. Jeżeli mogę prosić ciebie o listę badań będę:( wdzięczna.
 
reklama
Magda najbliżej masz do ginekologa , który sensownie Cie pokieruje Warszawa doktor Dubrawski. Sami sobie wyników nie zinterpretujecie. Na NFZ możecie zrobić badania kariotypow, trombofilie ,zespół antyfosfolipidowy. Leczenie i diagnostyka poronień jest droga tak więc przygotujcie się na spory wydatek. Z tego co piszesz to wygląda na immunologia. Na już możesz sobie zacząć brać kwas foliowy metylowany, witaminy b6, b9 i b12 też w formie metylowej, Colostrum, acard. I na pewno Encorton a to to już zleci lekarz bo dziewczyny biorą różne dawki i w różnych dniach cyklu. Zrób poziom witaminy d i homocysteine.​
 
Ostatnia edycja:
Do góry