reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

porzeczka chesz to ci napisze co dostaniesz od janoszki daje zawsze to samo:) ona jest dobrym immunologiem ale po co ci janosz jak masz maline:) onanie szczepi ona zleca intralipid. wszystko prywatnie ale i tak wiadmo to sa grosze przy malinie. Ja wydalam tyle kasy u maliny ze bym juz mercedesa chyba malego miala
 
reklama
Porzeczka ona przyjmuje w Provicie prywatnie.
Przyjmuje tez chyba w Zabrzu i tam masz taniej wizyte.
Jak bedzie Ci potrzebna histero albo laparo to skieruje Cie do Bytomia do szpitala, a tam pracuja bardzo dobrzy lekarze.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Porzeczka, tos mnie nastraszyla[emoji15]a ja myslalam ze jak juz jestem w 19tc to dziecko jest bezpieczne.
Ty stracilas swoje w 26tc[emoji26]

Edit. Porzeczka Fondie dobrze pisze, w Twoim przypadku tez bym poszla do Maliny zeby porzadnie Cie zdiagnozowal.
Ja juz tez bylam zdecydowana na Maline, jak bylam kilka dni po transferze, to dzwonilam do niego sie umowic, ale nikt nie odbieral.
Za pare dni zrobilam test i byl pozytyw.
Jakby sie nie udalo, to poszlabym do Maliny.
Troche z mezem zalowalismy ze na samym poczatku do niego nie poszlismy, no ale najwazniejsze ze tu sie udalo, a roznie mogli byc, bo praktycznie z diagnostyki to nie mialam prawie nic z immunologii.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Porzeczka, tos mnie nastraszyla[emoji15]a ja myslalam ze jak juz jestem w 19tc to dziecko jest bezpieczne.
Ty stracilas swoje w 26tc[emoji26]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana przepraszam nie było moim celem Cię przestraszyć Tak ja straciłam bardzo pozno ciążę nr 1 to była moja pierwsza ciążą co przeżyliśmy z mężem to nasze jakoś się podnioslam ale 4 miesiące psychiatra co 2 tygodnie żyć się nie chciało jeśli nie mąż pewnie mnie by tu nie było.

Kochana każda ciąża jest inna nie martw się wszystko będzie dobrze nie długo przytulisz maluszka czego ci.życzę z całego serduszka
 
reklama
Do góry