reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

U mnie problem immunologia, szczepień 3 po 880 zł Sacha, jak narazie 21 tc ,
Leki dopiero w ciąży
Luteine, duphaston, wiadome Wit prenatal uno, Wit E tokovit,
Teraz tylko lutke magnez żelazo i Wit.
Przed ciąża wiesiolek .
 
reklama
Porzeczka, ja nie chodzilam do Gyncentrum.
Mialam tam tylko robione sono hsg, bo w Provicie akurat byl jakis sezon urlopowy, a ja musialam zrobic to szybko.
2 razy bylam u Mercika, ale jakos nie zdobyl mojego zaufania.
Ja caly czas sie lecze u tego samego gina w Bytomiu i Provicie.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wczoraj walnełam 2 razy elaborat i nie wyswietlił się dlaczego? Santa Monika gdzie przyjmuje dr Grzegorzewska ? Ja też jestem ze Śląska. Ja podobnie jak strawberka chodzę do gyncetrum w Katowicach ale moja pani dr raczej bazuje na mojej wiedzy mimo ze bardzo chce mi pomóc. Prof Malinowskiego sama wybrałam bo ona mi polecała Tchòrzewskiego ale to tez Łódź więc sama postanowiłam.
Fondi skąd jesteś dlaczego nie szczepilaś się u Sachy on przyjmuje w Krakowie?
Kas90 szczepienia to jedno a leki w ciazy drugie.
Paula30 Arluska już po szczepieniach ostatnie było pod koniec lipca obecnie nie wiem co u niej
Arluska odezwij się
Riri jakie Sacha zlecił Ci badania dość drogie te szczepienia u niego jak go oceniasz
 
Porzeczka, ja nie chodzilam do Gyncentrum.
Mialam tam tylko robione sono hsg. I 2 razy bylam u Mercika, ale jakos nie zdobyl mojego zaufania.
Ja caly czas sie lecze u tego samego gina w Bytomiu i Provicie.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana możesz mi zdradzić nazwisko ???jaki jest jego stosunek jesli chodzi o te wszystkie leki w ciazy ?Przepraszam moze cos pomieszałam jeśli chodzi o lekarzy
 
Porzeczka ja mieszkam blisko katowic i blisko krakowa:)Nie szczepila sie u sachy bo po moich przejsciach czyli ciazach 2 razy na pelnym zestawie awet na intralipidzie i dziwnym obumarciu ciazy w 9 tyg z wysoka beta i ladnym wzrostem oraz wczensiejszym serduszkiem. Potrzebowalam specjalisty ktory zbada mnie od stop do glow. bo ja na prawde jestem dziwnym przypadkiem w tym miesiacu np. podobno mialam torbiela i nawet ovitreel nie pomogl bo nie pekl a okazalo sie, że wciazy jestem a mial byc torbiel ...kiedys tez zaszlam w ciaze jak na monitoringu ponocnie bylo owu i dostalam luteine i na iej w ciaze zaszlam. Potrzebowalam udac sie do jednego lekarza ktory zrobi porzadek kompleksowo. A u sachy musialabym isc do milewicza latac wszedzie na badaia co by mi z 4 miechy zajelo i lazic to do sachy to do milewicza ..ja nie uwazam, że oni sa zli to bardzo dobrzy lekarze ale mi bylo szkoda czasu a malina rbi wszystko na raz:)
 
Kochana możesz mi zdradzić nazwisko ???jaki jest jego stosunek jesli chodzi o te wszystkie leki w ciazy ?Przepraszam moze cos pomieszałam jeśli chodzi o lekarzy
Chodze do dr. Tomanka.
Dostaje na nfz heparyne, mimo ze nie mam wskazan, wskazaniem sa u mnie poronienia.
Encorton tez dostalam, ale on sie boi dawac encorton.
On nie jest immunologiem tylko ginekologiem od nieplodnosci.
Wyslal mnie do dr. Janosz z Provity i kazal zrobic immunofenotyp i limfocyty Treg. Ona zlecila mi intralipid.
Dr. Janosz chetniej daje steryd.

Jak szukasz typowego immunologa, to tam napewno nikt nie zrobi Ci takiej diagnostyki jak Malina.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama

Dobre za taką kasę haha ja dałam jedyne 4200 :-). No fondi ja też jestem takim przypadkiem u mnie wszystko dobrze z coreczkami rozwijaly się do pewnego momentu 26 tydz 12 i na nar ni z tąd ni z owąt serduszko nie bije szok.
Strawberka ja słyszałam o tej Janosz moja koleżanka do niej chodzi ona przyjmuje w Provicie tylko czy tez prywatnie
Dziewczyny dobrze ze jesteście taką wiedzę mam dzieki wam dziękuję wam bardzo :-) :-) :-)
 
Do góry