reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Fondie, a srednio ile trzeba zrobić?
w lodzi malinowski zleca na poczatek 3 szczepienia, ale zeby do niego isc musisz zaplacic za wszystkie badania 6000 plus wizyta 300zł potem po miesiacu idziesz po wyniki i zleca ci serie trzech szczepien i potem badania mrl + te co wyszly zle jakies 1300zł +wizyta 300 jesli juz ruszylo to masz zleci i zielone swiatlo jesli nie dalej sie doszczepiach. u sachy w krakowie tyle badan nie trza robic ale szczepienie chyba odrobine drozsze, z jakiej czesci polski jestes?
 
Fondie, blagam. Chyba Ci sie nudzi.
Zaufaj nam. Ja tez swirowalam ze nie mam mdlisci i ze mnie cyce nie bola, a w ciazy dalej jestem.
Masz duzo lekow, one tez dzialaja na Twoj organizm i mozesz nie miec objawow takich jak w ciazy z corka.
Do tego mialas szczepienia, moze Twoj organizm sie zmienil.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Dokładnie to chciałam napisać - pamiętaj Fondie ze teraz jesteś w pierwszej ciąży po szczepieniach, z wyższym mrl. Moze twoj organizm zupełnie inaczej reagować juz na ciąże.
 
Witajcie dziewczynki,
Nafoczka cudnie że wróciłaś do swoich facecików:)ale zazdroszczę Ci tego miętoszenia cycuszków przez Wikusia:D
foczusiu pomóż od kiedy brałaś steryd i jaki ? ile miesięcy podczas starań?
Fondie Ty to jesteś szczęściara, życzę dużo siły i spokoju
Arluśka odezwij się co u Ciebie:)
Motylek dopiero teraz zrobiliście badania męża nasienia? i coś wyszło nie tak czy ten bioenergoterapeuta to wyczuł?
 
Za szybko wyciagnelas. Po wstrzyknieciu przetrzymaj 2-3sek. Pytalas tez o pecherzyk powietrza w strzykawce.Czytalam ostatnio ze on jest po to aby pchnac cala zawartosc strzykawki
 
Jeżeli masz potem pęcherzyk to tak jak Beti pisze , wiesz że wszystko wstyknęłaś do końca .
Tak wogóle to troche luzu z tymi zastrzykami .Ja robie setki w pracy i raz jest tak że jest siniak a potem 10 razy nie!!!...
Od tego się nie umiera a z brzuchem na wierzchu przecież Fondie nie chodzisz .
 
A ja np w obydwu straconych ból piersi, a w tej wogole nawet gin na wizycie pytał a ja żenić trochę czasem a jak przestawaly szalalam.. I też tez teraz czasem szaleje...Ale to nie jest wyznacznik prawidłowe ciąża, w poprzednich wymiotowalam od razu i co i też nie udało się... Także każda ciąża jest inna nie ma reguły naprawdę....
Moja siostra przy pierwszej czuła.sie okropnie, wymiotowala bóle głowy, a druga super mniejsze mdłości, a wyszła jej cukrzyca ciążowa, ogromny apetyt także nie stresuj się Fondie ;) kiedy masz usg?
A Motylku ja tam zaufalabym medycynie... Wiadome wiara czyni cuda i wogole ale niewiesz że to.wina męża, skoro nie byłaś i nie potwierdzilas tego u lekarza... Pozatym niewiem czy strata dziecka na tak wysokim etapie ciąży to.wina plemnika....
 
reklama
Witajcie dziewczynki,
Nafoczka cudnie że wróciłaś do swoich facecików:)ale zazdroszczę Ci tego miętoszenia cycuszków przez Wikusia:D
foczusiu pomóż od kiedy brałaś steryd i jaki ? ile miesięcy podczas starań?
Fondie Ty to jesteś szczęściara, życzę dużo siły i spokoju
Arluśka odezwij się co u Ciebie:)
Motylek dopiero teraz zrobiliście badania męża nasienia? i coś wyszło nie tak czy ten bioenergoterapeuta to wyczuł?
Wiedzialam ze ktos sie ucieszy ;p Paula nawet nie wiesz jak ja walczyłam o ten powrot :D
Co do sterydu to chciałam żeby było tak jak dok chciał czyli bez ale jak tyle nie wychodziło to dwa ostatnie cykle się złamałam. Ja brałam od owu do @ na poczet 10mg encortonu a potem 8mg metypredu ale to niby tak samo wychodzi a dok. go daje bo łagodniejszy w skutkach.

Za szybko wyciagnelas. Po wstrzyknieciu przetrzymaj 2-3sek. Pytalas tez o pecherzyk powietrza w strzykawce.Czytalam ostatnio ze on jest po to aby pchnac cala zawartosc strzykawki
Bea ja zawsze pecherzyk wypuszczałam ale szczerze mówiąc w szpitalu nigdy tego nie robili i walił jak w konia :)
 
Do góry