reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Barczus długo by pisać... 3 poronienia, w końcu szczęśliwa ciąża, a teraz zaszłam niespodziewanie w 10 miesięcy po tym jak sprowadziłam swój CUD na ziemie... Tym razem sie nie udało :( mimo leków.... Ciaza przesłała sie rozijac w okolicach 6tc. Mój Aniołek odszedł w pierwszy roczek mojego jedynego ziemskiego szczęścia... Ehh ;(
Asia bardzo mi przykro ze Tobie tez sie nie udało.... :(
Beata dziękuje za słowa wsparcia... Bardzo Ci kibicuje ;)
Przykro mi. Moja ciąża na lekach też zatrzymała się na 6 tc.
No ale co...Nie poddajemy się,prawda:)
 
reklama
Beri ale estradiol trzeba zbadać z 2 dniowym odstępem, jaki Ci wyszedł pierwszy a jaki drugi wynik? U mnie się nie sprawdziło, estradiol spadał a ja byłam w ciaży a powinien rosnć więc dla mnie to zbędne badanie. lepsza beta
Też dziwi mnie to badanie, ale Dubrawski kazał je wykonać i napisał mi że taki poziom rokuje na ciążę. Zastosowałam się do zwiększenia dawek leków i cieszę się dalej wakacjami na Mazurach. Nie robię bety, ani testów. Jak wrócę do Warszawy za tydzień zrobię test :-)
 
Podzielę się z Wami moimi przemyśleniami odnośnie metyli. Za pierwszym razem zamówiłam na iherb formy metylowe witamin B6, B12 i B9. Byłam z nich bardzo zadowolona. Każda tabletka ma swój kolor. B12 jest różowa, B6 - żółta a kwas foliowy biały. Różnią się nawet wielkością tabletek. Co po wrzuceniu ich do swojej kasetki z witaminami, wiem, która to która.
Niestety skuszona ceną na allegro tychże witamin produkcji Swansona zamówiłam te odpowiedniki. Co się okazało. 1 tabletka.B6 to 25 mg a nie 50 jak P-5-P z iherb. Poza tym wszystkie tabletki wyglądają tak samo i dla mnie trochę jak chińska podróbka w plastykowej otoczce. Mam nadzieję, że komuś kto stoi przed zakupem metyli ta opinia pomoże. Ja wracam w każdym bądź razie do iherb.

Dziewczyny po histero, jaki jest jej koszt i gdzie wykonywałyście?
Mnie kiedyś bardzo dawno temu na usg nerek babka powiedziała, że podobno mam liczne zrosty na macicy. Zastanawiam się na ile jest to prawda, bo nigdy nikt tego nie potwierdził i na ile mogą być one przyczyną moich niepowodzeń.
Ja też mam z i herb i tez uważam ze są lepszej jakości jak byś zamawiała i nie byl by to problem to ja tez bym chciała :-)
 
Dziewczyny. Bardzo prosze o modlitwe. Wczoraj w nocy trafiłam do szpitala. Zaczelam krwawić na brazowo i od razu pojechałam na ip. Tam lekarz zbadal, dzidizus żyje nie wiedza skad to plamienie. I od wczoraj wkladke czysta. Ale tak sie wystraszmam bo az ze mnie siknelo....
Bardzo prosze o modlitwe!
 
Dziewczyny. Bardzo prosze o modlitwe. Wczoraj w nocy trafiłam do szpitala. Zaczelam krwawić na brazowo i od razu pojechałam na ip. Tam lekarz zbadal, dzidizus żyje nie wiedza skad to plamienie. I od wczoraj wkladke czysta. Ale tak sie wystraszmam bo az ze mnie siknelo....
Bardzo prosze o modlitwe!
Modlę!
 
Witajcie

Poruszę ten temat ze swoją ginekolog.
Trochę się boję tego zabiegu, bo to mimo wszystko ingerencja w ciało i może mieć skutki uboczne. Na usg dopler nie było nic takiego widać a obraz chyba powinien coś wskazywać, bo niby skąd tamta babka coś zauważyła przez powłoki brzuszne? Nie daje mi to teraz spokoju.

Nie obawiaj się histero. Ja miałam 3 x histero i 1 x laparo. Dałam radę, Ty też dasz :)

dziewczyny muli mnie po tym sioforze myslam ze minie ale jest eb zzmian nie wiem czy to dla mnie. Moze ja powtorze ta insuline?

To normalne, że cię muli, moja kumpela też tak ma. Po jakimś czasie przechodzi, musisz być wytrwała :) Ja biorę jakieś 2-3 tyg. Glucophage i generalnie czuję się ok, ale zauważyłam, że jak wypije inkę z mlekiem to strasznie mnie muli i chyba będę musiała ją odstawić. Zastanawiam się czy na ta dolegliwość jest związana z tym lekiem...

Dziewczyny. Bardzo prosze o modlitwe. Wczoraj w nocy trafiłam do szpitala. Zaczelam krwawić na brazowo i od razu pojechałam na ip. Tam lekarz zbadal, dzidizus żyje nie wiedza skad to plamienie. I od wczoraj wkladke czysta. Ale tak sie wystraszmam bo az ze mnie siknelo....
Bardzo prosze o modlitwe!

Trzymam kciuki
 
Witam się :) ja też chętnie dorzucę się do przesyłki z iherb :)

Beri kciukam [emoji110]

Kwiatuszek :( a ogólnie jak się czujesz? Pobolewa Cię coś?

Agnieszka jak znosisz upały? No i pokaż brzusia to zmacam wirtualnie [emoji12]
 
kwiatuszku ja tez sie mocno modle ja tez mialam krwawieie i nicna usg nie wyszlo powiedzieli, ż emialam krwiaka co pekl. Potm dlugo sie rozwijalo dzieciatko dobrze potem poronlam ale wiaodmo to przez mrl nie krwiaka.
 
reklama
Dziewczyny. Bardzo prosze o modlitwe. Wczoraj w nocy trafiłam do szpitala. Zaczelam krwawić na brazowo i od razu pojechałam na ip. Tam lekarz zbadal, dzidizus żyje nie wiedza skad to plamienie. I od wczoraj wkladke czysta. Ale tak sie wystraszmam bo az ze mnie siknelo....
Bardzo prosze o modlitwe!
Modlę sie wierzę ze będzie dobrze. Fondi ma rację moze to krwiak tez miałam ściskam
 
Do góry