reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej ja tylko na moment.
Asia niesprawiedliwe to wszystko. Chyba by mi serce pękło. Olus Aniołku, kochany [☆]
Napisze tylko krotko- nie poszlam na amnio pozostając w ciągłym strachu i smutku...do dnia gdy mi przynieśli Wikusia ♡♡

PS my walczymy juz z kolkami i tAK mi go szkoda :(
 
reklama
Nafoczka - oj bidulek to sie synus umeczy o Wy z nim. My tez teraz przerabialismy ten temat. Tylko nie wiem u nas to chyba nie byly typowe kolki bo kolki to zawsze o tej samej godz i trwaga kilka godzin. A u nas dawidek cierpial po kazdym jedzeniu. Tak strasznie krzyczal przez pol godz do godz a pozniej spokoj, do nastepnego jedzenia i tak w kolko. Przerabialam probiotyki biogaie i dicoflor. Jak mial prawie miesiac to dawalismy bobotic forte, pozniej delicol - enzym laktozy zeby latwiej trawil. I tak sie meczylismy dopoki nie mial 2 mcy i zmienilismy mleko z bebilonu na takie na recepte. I problemy przeszly po ok 2 tyg. Nie wiem czy to kwestia mleka czy poprostu uklad trawienny i jelitka dojrzaly. Dawid urodzony prawie 3tyg przed terminem.

Beri - ja 2 ciaze stracilam ale chyba przez prolaktyne bo ja guza przysadki mialam. Albo przez tarczyce bo wyszlo tez gashimoto. Chociaz nie wiem. Badalam ana ale ok rok po poronieniu i wyszly ujemne. Gin powiedzial ze bez sensu badalam bo bada sie do 6tyg po poronieniu i ze czesto sie uaktywniaja w ciazy. U mnie w rodzinie mama i siostra maja tocznia. Mama po udarze w dosc mlodym wieku z problemami z krzepliwoscia. W tej ciazy od poczatku bralam dupka i w 7 tyg zrobilam ana wyszly 1:1280 zaczelam brac acard a od ok 10 tyg clexane. Nie bralam sterydu jak wiekszosc tutaj. Teraz dopiero endo mi dala na test insulinowy bo glukoza mi nie przyrasta wcale. Tzn. Na czczo ok 80-90 a po 1h mniej niz na czczo a po 2godz jeszcze mniej.
 
Hej ja tylko na moment.
Asia niesprawiedliwe to wszystko. Chyba by mi serce pękło. Olus Aniołku, kochany [☆]
Napisze tylko krotko- nie poszlam na amnio pozostając w ciągłym strachu i smutku...do dnia gdy mi przynieśli Wikusia ♡♡

PS my walczymy juz z kolkami i tAK mi go szkoda :(
Wiem, Asiu co to znaczy kolki. Mój Damian miał ataki chyba do roku :-( a potem płakał, bo mu chodzenie nie wychodziło...
Podobno działają herbatki z koperku, ale u nas chłapak uspokajał się przy odkurzaczu i suszarce. Kiedyś też słyszałam o rodzicach, którzy wkładali małego szkraba do fotelika i w samochód na kilka rundek po mieście, żeby maluch spał :-) trzeba sobie jakoś radzić:biggrin2:
 
Z tymi herbatkami to rozne sa opinie. Ja po rozmowach z wieloma matkami i lekarzem bo Filipek mial zatwardzenia to mowiono ze lepiej woda i rzadko herbata. Zabawne ,typowe matki rozmowa o kupach ;-)
 
A jeśli chodzi o kupy... :D tak tak, takie wprowadzenie dla cioci :D

Kiki, mój Maluszek tez wcześniak bo z 36tc. Nie płacze non stop ale podplakuje i jest bardzo niespokojny (niestety w nocy tez), zwłaszcza przed gazami i kupcia. Uspokaja sie przy piersi, jak typowy facet, a moje wisiory beda niedlugo do ziemi :p grunt ze cos dziala :) Na razie karmie go tylko cycorem ale też dostałam delicol.

Asia odkurzacz tez działa :)

PS a ja chyba sama się przyczyniłam bo zrobilam zupę z soczewicy :/
 
Ostatnia edycja:
Z testem jednak się wstrzymam, bo planowo @ powinnam mieć za tydzień, co prawda owu była wcześniej, bo 12 dc, ale małe prawdopodobieństwo, że da miarodajny wynik. Chyba już przywykłam do porażek, dlatego poczekam co najmniej do czwartku.
 
Hej
A my wczasujemy się nad jeziorkiem :-). Oliś śpi i je, je i śpi. Wczoraj obudził się ok 20 i nie spał do 23, potem pobudka o 3 i 7 rano. Rewelacja! Pogoda piękna, szkoda że nie mogliśmy całą rodzinką przyjechać.
Nafoczka, kup Sab Simplex, rewelacyjnie na kolki pomaga.
Asia669, a może beta wcześniej?
Fondie, jak tam jajca?
Sus, gdzie jesteś?
Strawbelka, Julia, Agnieszka, jak tam nasze ciężarówki?

Pozdrawiam Resztę Dziewcząt - lecę łapać słońce, może się trochę opalę na buzi :-)
 
Witam

Asia bardzo mi przykro :(:(
To takie niesprawiedliwe.
Swiatelko dla Olusia (*)

Kochane my mamy sie dobrze, wczoraj mielismy prenatalne i na nim wszystko w porzadku!
Kamien z serca spadl ufff.
Tak jak sie czuje , tak i doktora mowila ze prawdopodobnie chlopiec;)

Nafoczka wspolczuje kolek i tak jak Doris polecam Sab Simplex .

Doris super ze synus taki kochany;)

Pozdrawiam dziewczyny;)

I zaciskam za staraczki kciukasy;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam

Asia bardzo mi przykro :(:(
To takie niesprawiedliwe.
Swiatelko dla Olusia (*)

Kochane my mamy sie dobrze, wczoraj mielismy prenatalne i na nim wszystko w porzadku!
Kamien z serca spadl ufff.
Tak jak sie czuje , tak i doktora mowila ze prawdopodobnie chlopiec;)

Nafoczka wspolczuje kolek i tak jak Doris polecam Sab Simplex .

Doris super ze synus taki kochany;)

Pozdrawiam dziewczyny;)

I zaciskam za staraczki kciukasy;)
Julia, ogromnie się cieszę, że z maluszkiem wszystko ok!
 
Do góry