reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Jasne ;)

Prześlij maila na priv to jak skończę kroić sałatkę warzywną to wyślę :) muszę dziś wysłać, bo jutro jadę do Wawy i nie będę miała jak, dopiero we wtorek wtedy :)

Robię wyżerę Małżowi, żeby nie chodził do "pani mamy" na jedzenie, bo będzie gadać że żona ze mnie niedobra i głodzę jej synusia [emoji48] ugotowałam krupnik który uwielbia, zrobiłam mu sos do spaghetti, kajmaka i kończę kroić sałatkę warzywną [emoji16]

Zasnęłam wczoraj....wybacz, już wysyłam mail, jakby co to poczekam do wtorku :-D

Burczuś - dzwoniłaś do Paśnika? Ja dzwoniłam i pierwszy wolny termin jest na 20 lipca.

Asiu - modlitwa zapewniona. Maluszek sobie poradzi. Wierzę w to.

Cy Wy dziewczyny w ogóle myślicie o Paśniku?

Miłego dnia dla wszystkich :);)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gabis nie pomogę, nie słyszałam o gościu, tu jest chyba mało znany.

Tęczowa czekaj na list :) i pomóż koleżankom w zakupach bo ja odpadam z zamówieniami, nie mam czasu, poczty pod ręką itp.

Doris uwierz chciałabym czasem usiąść ale nie mam żadnej pomocy i albo jest cyc albo latam z jezorem na brodzie. Gotowanie, pranie, prasowane i Karol wypelniaja całą resztę czasu. Musiałam w końcu mu poszukać nocleg w uzdrowisku bo jedzie z moja mama i te chrzciny.. menu itp. Trudno najwyżej szybciej się wylaszcze :D albo padne :p

UWAGA: dziś przez moją wioskę jedzie TUR DE POLOGNE :) będę machać :D
 
Ga
Zasnęłam wczoraj....wybacz, już wysyłam mail, jakby co to poczekam do wtorku :-D

Burczuś - dzwoniłaś do Paśnika? Ja dzwoniłam i pierwszy wolny termin jest na 20 lipca.

Asiu - modlitwa zapewniona. Maluszek sobie poradzi. Wierzę w to.

Cy Wy dziewczyny w ogóle myślicie o Paśniku?

Miłego dnia dla wszystkich :);)
Gabiś nie dzwoniłam bo wyjechałem na dwa dni i temat mi uciekł.
Podasz nr i adres gdzie się umówiłaś?
 
Nafoczka, nie szalej. Spokojnie :-)
Asia669, a co się stało, że malutki na świecie się pojawił tak szybko???
Siostra mojego K. zrobiła na zlecenie lekarza aminopunkcje, już wcześniej Wam o niej pisałam. Tego samego dnia zaczęły jej odchodzić wody, wdało się zakażenie i od 15 tygodnia z wysokim białkiem leżała w szpitalu. Przedwczoraj dostała krwotoku, podobno zdążyła wziąść steryd na płucka. Mały sam przyszedł na świat, zbyt mało wód płodowych i jej organizm zaczął się bronić.
 
Asia co z małym ? Jak minęła noc ?
Od wczoraj cały czas jest w moich myślach .Modlę się za niego i jego mamę. Musi przeżywać straszne chwile .
 
Witajcie dziewczyny

Mam od dietetyka, prześlij maila na priv to spróbuję dziś wieczorem przesłać, jeśli chcesz oczywiście ;)

Dziękuję Ci bardzo, ale dobra duszyczka tego forum już mi przesłała na e-maila Twoją dietkę ;)

Dziewczyny, proszę Was bardzo o modlitwę o zdrowie i siłę dla małego Olusia, który urodził się dziś w 24 tygodniu ciąży. Moja szwagierka urodziła go dziś. Oluś waży 540 g i walczy, mimo, że nie dawano mu szans.

Trzymam ogromne kciukasy i życzę dużo siły. Oczywiście, że się pomodlę
 
reklama
Do góry