reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
A czy ja też mogę prosić o dietke na priv?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Jasne ;)

Prześlij maila na priv to jak skończę kroić sałatkę warzywną to wyślę :) muszę dziś wysłać, bo jutro jadę do Wawy i nie będę miała jak, dopiero we wtorek wtedy :)

Robię wyżerę Małżowi, żeby nie chodził do "pani mamy" na jedzenie, bo będzie gadać że żona ze mnie niedobra i głodzę jej synusia [emoji48] ugotowałam krupnik który uwielbia, zrobiłam mu sos do spaghetti, kajmaka i kończę kroić sałatkę warzywną [emoji16]
 
Jasne ;)

Prześlij maila na priv to jak skończę kroić sałatkę warzywną to wyślę :) muszę dziś wysłać, bo jutro jadę do Wawy i nie będę miała jak, dopiero we wtorek wtedy :)

Robię wyżerę Małżowi, żeby nie chodził do "pani mamy" na jedzenie, bo będzie gadać że żona ze mnie niedobra i głodzę jej synusia [emoji48] ugotowałam krupnik który uwielbia, zrobiłam mu sos do spaghetti, kajmaka i kończę kroić sałatkę warzywną [emoji16]
To teraz pewnie tesciowa przyjdzie na obiad do synusia[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, proszę Was bardzo o modlitwę o zdrowie i siłę dla małego Olusia, który urodził się dziś w 24 tygodniu ciąży. Moja szwagierka urodziła go dziś. Oluś waży 540 g i walczy, mimo, że nie dawano mu szans.
 
AsiA moja juz leci do Bozi! !!

Beri ja bralam femibion plus metyle, sam femibion to malo

Liluli dziękuję! ♡

PS ciężko czasem odnieść się do wszystkiego co piszecie bo ledwie wyrabiam na zakrętach :)
 
Dziewczynki jutronz pracy wyślę dietę bo padam na ryło :)

Bea kajmak to wafle przekładane masą czekoladową ;)

Tęczowa jeśli nie byłoby problemu, to jestem zainteresowana takim samym zestawem jak Beatka ;)

Asiu czemu Mały tak szybko zdecydował się wyjść?
 
reklama
Do góry