reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
każda wychodzi po ok 35 zł za 60 tabletek, niestety nie zapamiętałam cen wybaczcie :/ kwas ma być w przyszły tygodniu , a jadę w trasę więc zakup mogę zrobić do poniedziałku włącznie, a później to od 25-29.07 :)
 
Dziewczyny ja kupuje metyle ze Swansona. W cz-wie jest sklep i tam jest tak:
B12 60 tab. 5 mg - 62 zł
B6 60 tab. P-5-P 25 mg - 22,90 zł
Kwas foliowy 30 tab. 400, 28,50 zł
I jeszcze mam b-balance B-200, 100 tab. 41,60 zł
Jak coś to piszcie priv!
 
To drugie ;) To zaledwie 57km . Tęczowa dowiesz się dokładnie o tą rozpiskę jakia jest siła leku ile w opakowaniu i po ile?? Napisz mi wtedy bo też byłabym zainteresowana.

Avita przyszło mi na myśl ,że i u siebie będę musiała się rozglądnąć ;) Jak coś to jestem z wami w kontakcie w razie WU :D
 
To drugie ;) To zaledwie 57km . Tęczowa dowiesz się dokładnie o tą rozpiskę jakia jest siła leku ile w opakowaniu i po ile?? Napisz mi wtedy bo też byłabym zainteresowana.

Avita przyszło mi na myśl ,że i u siebie będę musiała się rozglądnąć ;) Jak coś to jestem z wami w kontakcie w razie WU :D
Ja tez w sobote pospaceruje po sklepach u siebie i zobacze czy moze sa te witaminki metylowane,moze uda mi sie e dostac na miejscu [emoji5]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja kupuje metyle ze Swansona. W cz-wie jest sklep i tam jest tak:
B12 60 tab. 5 mg - 62 zł
B6 60 tab. P-5-P 25 mg - 22,90 zł
Kwas foliowy 30 tab. 400, 28,50 zł
I jeszcze mam b-balance B-200, 100 tab. 41,60 zł
Jak coś to piszcie priv!
Avita bierzesz b12 5mg?
Ja biore po 1mg i dziewczyny chyba tez bo mi tak na i herb zamawiala dobra duszyczka;)
Dowiedz sie moze czy w ciazy mozesz brac 5mg;)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry