reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

No wg niego ja nie potrzebuję leków tylko diety i ruchu....ale ubrał to w ładne słowa :unsure:
Twierdzi jeszcze, że moje wyniki zaburza nadczynność, że są przekłamana, bo badanie IO powinno się wykonywać w stanie unormowanej tarczycy (bez leków), a ja biorę Thyrozol.
Na ulotce Glucophage też jest informacja, aby poinformować lekarza gdy przyjmuje się hormony tarczycy.
Dlatego idę do rodzinnego, niech się wypowie, choć czasem dość mam już lekarzy wszelkiej maści:(
Kurde może coś w tym jest, u mnie tarczyca ok :)
Leki już biorę, zgodnie z zaleceniami endo :) Od diabetologa chciałam tylko rozpiskę diety :mad:

Ty masz dietę ustalona przez diabetologa czy korzystałaś z netu w tej sprawie??
Mam od dietetyka, prześlij maila na priv to spróbuję dziś wieczorem przesłać, jeśli chcesz oczywiście ;)
jak sie robi zastrzyk z ovitrelle ? szybko musze zrobic.
Ja raz miałam w brzuch a raz w tyłek :)
 
reklama
reklama
Do góry