reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam w
Nafoczka, mam pytanie do ciebie bo wiem ze Beacie pomagałas interpretować wykres temperatur.
A masz może jakiś link do wykresu, byłoby mi łatwiej :) temp. ciążowa powinna mieć dwa skoki, pierwszy przy owu a drugi od mniej więcej zagnieżdżania (taki ok 37) Na tempke oczywiście może mieć wpływ nawet upał wiec to wszytko jest orientacyjne choć u mnie się sprawdziło :)

Czarna spoko, już na samą myśl o Beti zapach zwial :p

Doris to ma takiego ślicznego i dużego chłopca, jak przedszkolak prawie :D

My jeszcze pozdrawiamy ze szpitalnych wczasow :)
 
reklama
Strawbusia jak się czujesz?

Nafoczka to nasza Bea taka straszna, że nawet smrodki boją się jej? [emoji23]

Nie wiem czy zauważyłyście, ale wreszcie ustawiłam sobie avka i już nie jestem tutaj "transparentna" [emoji6] z doświadczenia wiem, że lepiej gada się z kimś kto jednak ma avatarka i lepiej się kogoś kojarzy [emoji4]
 
Strawbusia jak się czujesz?

Nafoczka to nasza Bea taka straszna, że nawet smrodki boją się jej? [emoji23]

Nie wiem czy zauważyłyście, ale wreszcie ustawiłam sobie avka i już nie jestem tutaj "transparentna" [emoji6] z doświadczenia wiem, że lepiej gada się z kimś kto jednak ma avatarka i lepiej się kogoś kojarzy [emoji4]
Czarna Mala, sliczny avatarek:)
Ja czuje sie super:)
W sobote zaczelam 14 tydzien, czas mi bardzo szybko leci;)
Czarna Mala a Ty co sie tak obijasz? Mialas juz byc w ciazy;)
Nafoczka daj jeszcze zdjecie Wiktorka, prosze:)
 
Mnie się dzień z nocą zaczyna mylić - teraz to bym spała a w nocy budze się i nie śpie:(

Fondie ja ten cykl mam bez stymulacji ale od następnego chyba coś wezmę!

Strawbelka ale czas szybko leci już 14 tyd. :) i super że jest wszystko oki!!
 
Ostatnia edycja:
Czarna Mala, sliczny avatarek:)
Ja czuje sie super:)
W sobote zaczelam 14 tydzien, czas mi bardzo szybko leci;)
Czarna Mala a Ty co sie tak obijasz? Mialas juz byc w ciazy;)
Nafoczka daj jeszcze zdjecie Wiktorka, prosze:)
Musiało ominąć Cię info, czekam na zabieg na endometrium, po nim ma zacząć rosnąć, bo jak na razie moje 2 góra 4mm to za mało na zachodzenie w ciążę [emoji20] teraz do sieprnia odpoczywamy (odżywa nasz związek [emoji39] ), bzykamy się jak króliki bez spiny hehe potreba nam tego było, a będzie co ma być[emoji4]
 
2016-07-03 10.44.21.jpg
"Ale leniwa niedziela, nie to co szalona noc" :D
PS jak zrobię ładniejsze to podmienie, to jest na poprawę humoru a nie koniecznie na okładkę :p
 

Załączniki

  • 2016-07-03 10.44.21.jpg
    2016-07-03 10.44.21.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 86
Dziś przyjadą to zdam relacje :) Już tak bardzo bym chciała z nimi wrócić.
A ty robilas Pappe czy tylko usg? Bo gdzies mi umknęło :)
Robilam usg i pappe.
Pojechalam wczesnie rano na pobranie krwi, wiec jak weszlam na usg to wynik juz byl i lekarka mi odrazu wszystko wyliczyla.
Wszystko mi wyszlo bardzo dobrze.
Jeszcze nie wiem czy to chlopczyk czy dziewczynka, ale czuje ze chlopiec bo tak do niego mowie od poczatku.
 
reklama
Witam w
A masz może jakiś link do wykresu, byłoby mi łatwiej :) temp. ciążowa powinna mieć dwa skoki, pierwszy przy owu a drugi od mniej więcej zagnieżdżania (taki ok 37) Na tempke oczywiście może mieć wpływ nawet upał wiec to wszytko jest orientacyjne choć u mnie się sprawdziło :)

Czarna spoko, już na samą myśl o Beti zapach zwial :p

Doris to ma takiego ślicznego i dużego chłopca, jak przedszkolak prawie :D

My jeszcze pozdrawiamy ze szpitalnych wczasow :)

U mnie wlasnie był spadek jednodniowy wiec sie dziwie...
Link do: Wykres Dni Płodnych i Owulacji Użytkowniczki OvuFriend

Strawbelka! Ale czas leci!!!! Super ze wszystko dobrze :):) :*
 
Do góry