reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

witajcie dziewczynki
Nafoczka ale masz cudo, poprostu buzia mi się sama uśmiecha na widok Twojego przystojniaczka:D
już widzę podobiznę do syna Wiktora koleżanki8-)
 
reklama
Nafoczka to nasza Bea taka straszna, że nawet smrodki boją się jej?
emoji23.png
No wiesz co??? :p

Nafoczka słodziak z Wiktorka.

Bertha u mnie taki spadek oznaczał klape.

Strawbelka WoW to już 14 tydzień . Weź sobie suwaczek załóż nie będę musiała pytać co chwilkę.

Mała Czarna od razu lepiej będzie Cię zapamiętać.

Burczuś też mam tak ,to dwie kreski to ciąża a nie dziecko. Takie wypieranie pomaga.

Julia a u Ciebie który tydzień??
 
dziewczyny z mam dosc taki opier....nigdy nie dostalam od nikogo Jak od milewicza. mam dosc nawet pisac mi sie niechce. podwaxyl wszystko z lodzi lacznie z badaniami nasienia meza. rycze od 40minut bo dalej jestem w czarnej dupie mam ochote isc po antukoncepcje i nie miec dzieci juz. mam dosc na prawde kazdy kur swoje i tylko opierd. potrafia dowalil jakis siofor a gadal o merforminie to juz wogole nie wiem. przyszlam po clo. to dostalam- powiedzial, ze ja nie daje go od 6 lat ale prosze bardzo swoje clo od jutra 1x1 i dotal lamette od siebie 1x1 i w sobote monitoring przeciez mnie rozwali te jajniki magds ratuj vo to jest siofor ja mam dosc dziewczyny nie wezme chyba clo ja pier...to zbow powie, ze sie nie stosowalam do jego zalecen.
 
Strawbelka WoW to już 14 tydzień . Weź sobie suwaczek załóż nie będę musiała pytać co chwilkę?
Strawbelka popieram koleżankę Beatę! Bo nie będzie więcej zdjęć :)

Julia będzie dobrze. Zalicz jakąś uspokajająca wizyte i tez suwaczek wstaw.
A mój pewnie nadal idzie do przodu hehe :D

Bertha nie powinno być spadku ale tak jak mówię to tylko natura.

Bea piękna pogoda dziś, co nie?! :D ...do kochania :p

Tęczowa melduj się! !!
 
Strawbelka popieram koleżankę Beatę! Bo nie będzie więcej zdjęć :)

Julia będzie dobrze. Zalicz jakąś uspokajająca wizyte i tez suwaczek wstaw.
A mój pewnie nadal idzie do przodu hehe :D

Bertha nie powinno być spadku ale tak jak mówię to tylko natura.

Bea piękna pogoda dziś, co nie?! :D ...do kochania :p

Tęczowa melduj się! !!
Nafoczka nie naciskajcie zebym wstawiala suwaczek. Nie wstawie, ale nie dlatego ze mam taki kaprys, tylko boje sie zapeszyc.
Nikt jeszcze nie wie o ciazy oprocz mojej mamy, no i wiadomo w pracy. Boje sie powiedziec zeby nie zapeszyc.
Dopiero zaczelam schodzic z dawki encortonu, we wtorek juz bede na dawce 10.
To tez ciezki czas, boje sie bardzo.
Jak poczuje sie bezpiecznie to sama Wam wstawie suwaczek;) Narazie sie boje:(
 
strawbelka jechal po nich ze maja dobry pr ze kupe kasy nie ogldal tych badan bo go nie interesowaly nasienie i histero obejrzal ..to wszystko.
moja endo twierdzi ze absolutnie sioforu sie nie bierze w ciazy .
 
reklama
strawbelka jechal po nich ze maja dobry pr ze kupe kasy nie ogldal tych badan bo go nie interesowaly nasienie i histero obejrzal ..to wszystko.
moja endo twierdzi ze absolutnie sioforu sie nie bierze w ciazy .
 
Do góry