reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

dziewczyny plakac mi sie chce okazalo sie ze ta moja lekarka nie podaje ovitrelle czyli wezme se clo i dostane torbieli :( a pytam co jaknie beda pekac ? bo ja przecuez od zawsze mamten problemnie pekania to ona wtedy kieruje do kliniki nieplodnosci noo rece opadaja. zostalam bez gina :( nie ma zadnego w oklicy co by mnie poprowadzil:(
 
reklama
dziewczyny plakac mi sie chce okazalo sie ze ta moja lekarka nie podaje ovitrelle czyli wezme se clo i dostane torbieli :( a pytam co jaknie beda pekac ? bo ja przecuez od zawsze mamten problemnie pekania to ona wtedy kieruje do kliniki nieplodnosci noo rece opadaja. zostalam bez gina :( nie ma zadnego w oklicy co by mnie poprowadzil:(
To jedz gdzies dalej do gina, co za problem. Ja tez jezdzilam troche kilometrow na monitoringi i badania do in vitro, a byly co 2 dni i do tego non stop opoznienia pod gabinetem.
 
No tak proste jak drut jedz dalej....niestety nie takie proste bo choleRa gdzie ? Wczoraj wydałam 240 zł żeby się dowiedzieć, że to coś w jajnika to chyba ciałko żółte ale nie powiem pani na 100% zwłaszcza ze mam 31dc a ona nie wie czy to owulacji czy nie ...mam jeździć sprawdzać każdego lekarza i wydawać kupę kasy ?
Przychodzi mi na myśl milewicz ale nie wyobrażam sobie, że pokazuje mu stertę badań za 6000 bo zanim to przeczyta to minie 3h i 50 zaśniec a do tego jezdzenie na monitoring np na 6 rano mi się nie uśmiecha bo i tak nie miałbym czym dojechać.
Wrócić do gina wkce ? W sumie czemu nie odwalilam całą robotę za niego leki mam już wypisane dzięki niemu zaszlam w ciążę podaje ovitrelle ....ale jakoś nie nie bardzo mi się uśmiecha iść do kogoś kto dał do zrozumienia, żebym sobie szła gdzie indziej :(
Dalej myślę o przybycieniu ale on ma dlugieeeeee terminy i nie wiem czy wklinice nie płodności może uznać inne wyniki i przyjąć pacjentkę "tylko na monitoring"
Niby prosta jasna rzecz "znajdź innego " taka sama łatwa jak niby robienie monitoringu a jednak okazuje się, że nie!!!!!i nie mówcie ze nie umiem sobie gina znaleźć mam dość wydania bezsensu kasy ....której i tak już nie mam skoro znacie taiego gina godnego polecenia co zrobi porządny monitoring proszę bardzo bo wydawać kolejna kasę w błoto nie mam za co. Dziewczyny od maliny szły na darmową inseminacje a mnie w okolicy nikt nie chce monitoringu zrobić ...szokkkkkk. czuje się jak powyjsciu od milewicza jak usiadłam on przespal całą wizytę a ja siedziała i płakałam ze nie ma dla mnie wyjścia choleRa jasna zaszlam tak daleko i dalej pod górkę! !!!!!!!rzygac mi się juz chce powoli i wyć przepraszam idę w krzaki.
 
Alusia no mega wiadomość! Kochana jak się cieszę! ♡♡♡ Teraz to ja pedze Cię uciska ♡♡♡ pisz skarbie pisz nam tu! Trzymam kciuki :*

Enya, nie wiem dokładnie o co chodzi. Pierwsze mi mówiła pierwsza położna, która jeszcze ze mną rozmiawiala i robiła mi masaż, że tam nie ma co masować nawet. A pessar (juz nawet nie szew) zniszczył ja całkiem. A potem była zmiana i tej rozmowy nie pamiętam :) ale mąż mi mówił ze tez komentował i powiedziały mu, ze sprawy z szyjka musze sobie dopilnować i iść to lekarza. Więc tak naprawdę wiem tylko ze jest jakiś problem ale nic więcej. Nawet nie wiem z czym to się wiąże.

Fondie, przecież rozważałas Przybycienia? On by Ci dał.

A wiecie co, ja też całą noc łapałam gole :) były trzy pieluchy (to tak apropo tych, którym chce się spać po meczu)
 
Fondie, nie denerwuj sie. Nie chcialam zeby to tak zabrzmialo. Chodzi mi o to zebys poszukala innego gina juz teraz. Po co masz chodzic do tej baby, wydawac kase, a ona Ci da Clo a ovitrelle nie. To bez sensu. Tylko bedziesz sie niepotrzebnie denerwowac.
Znalezienie dobrego gina nie jest latwe, ale napewno kogos znajdziesz. Moze dziewczyny cos doradza.
Fondie, mi kasa znika w zastraszajacym tempie, wiec wiem cos o tym. Idziesz do gina na 10 minut i juz nie ma 180 zl, endokrynolog 10 minut i 120, wlew 400zl. Wszystkich lekarzy mam na Slasku, dojazdy tez kosztuja. Leki tez.
Nie bede sie z Toba targowac kto wiecej wydaje na leczenie, bo to bez sensu. Kazda z nas ma ten sam problem z lekarzami i kasa.
Nie jestes sama.
 
No tak proste jak drut jedz dalej....niestety nie takie proste bo choleRa gdzie ? Wczoraj wydałam 240 zł żeby się dowiedzieć, że to coś w jajnika to chyba ciałko żółte ale nie powiem pani na 100% zwłaszcza ze mam 31dc a ona nie wie czy to owulacji czy nie ...mam jeździć sprawdzać każdego lekarza i wydawać kupę kasy ?
Przychodzi mi na myśl milewicz ale nie wyobrażam sobie, że pokazuje mu stertę badań za 6000 bo zanim to przeczyta to minie 3h i 50 zaśniec a do tego jezdzenie na monitoring np na 6 rano mi się nie uśmiecha bo i tak nie miałbym czym dojechać.
Wrócić do gina wkce ? W sumie czemu nie odwalilam całą robotę za niego leki mam już wypisane dzięki niemu zaszlam w ciążę podaje ovitrelle ....ale jakoś nie nie bardzo mi się uśmiecha iść do kogoś kto dał do zrozumienia, żebym sobie szła gdzie indziej :(
Dalej myślę o przybycieniu ale on ma dlugieeeeee terminy i nie wiem czy wklinice nie płodności może uznać inne wyniki i przyjąć pacjentkę "tylko na monitoring"
Niby prosta jasna rzecz "znajdź innego " taka sama łatwa jak niby robienie monitoringu a jednak okazuje się, że nie!!!!!i nie mówcie ze nie umiem sobie gina znaleźć mam dość wydania bezsensu kasy ....której i tak już nie mam skoro znacie taiego gina godnego polecenia co zrobi porządny monitoring proszę bardzo bo wydawać kolejna kasę w błoto nie mam za co. Dziewczyny od maliny szły na darmową inseminacje a mnie w okolicy nikt nie chce monitoringu zrobić ...szokkkkkk. czuje się jak powyjsciu od milewicza jak usiadłam on przespal całą wizytę a ja siedziała i płakałam ze nie ma dla mnie wyjścia choleRa jasna zaszlam tak daleko i dalej pod górkę! !!!!!!!rzygac mi się juz chce powoli i wyć przepraszam idę w krzaki.
Fondie...to forum jest po to by mobilizować. Co Ci mieliśmy napisać...? Jedynym wyjściem jest poszukanie innego gina. no nie ma innej opcji.Prawda? Ok, to nie jest łatwe. A nawet baaardzo trudne. Ale też nasz problem jest wyjątkowo trudny. Ja bardzo doceniam lekarza, który mówi, proszę iść szukać dalej innego lekarza, bo ja nie pomogę. szkoda Pani pieniędzy na każdą wizytę u mnie...i na eksperymenty.
Rozumiem złość,frustrację i chęć poddania. Mam przed sobą w końcu 5 poronienie. I miałam się już poddać/Nie próbować nigdy(!) więcej. Żelazny zestaw miał być moją ostatnią próbą. Ale dziewczyny na tym forum mnie tak natchnęły,że myślę,że ostatni raz próby dopiero nadejdzie. Zacznę brać leki wg wskazań dziewczyn. A reszta to wola Boga.
Więc. Wywaliłaś swoje emocje..i dobrze, a teraz uszy do góry i działaj. Na pewno w Twoim województwie nie jesteś osamotniona w takim problemie i znajdzie się gin, który podejmie się podawania leków i monitoringu, tak jak być chciała.
Powodzenia!
 
Beata, ale miałaś super spotkanie dzisiaj :):)
To prawda.
Bertha trzymam za Ciebie kciuki i Twoje testowanie. Lamia za Twoje również.

Dalej myślę o przybycieniu ale on ma dlugieeeeee terminy i nie wiem czy wklinice nie płodności może uznać inne wyniki i przyjąć pacjentkę "tylko na monitoring"
Ile masz kilometrów od siebie do Krakowa? Ja na Twoim miejscu pojechałabym na monitoring do przybycienia. W Krakowie to koszt 150zzł i trzeba się zapisywać ,ale przyjmuje również w Tarnowie i tam monitoring po 50zł i nie trzeba się zapisywać tylko wejść w kolejkę i czekać. On na pewno Ci poda co trzeba i porządnie wykona monitoring. Masa dziewczyn do niego dojeżdża ponad 200km mają. Nie poddawaj się i nie zniechęcaj. Teraz? Po takiej drodze jaką wykonałaś Ty chcesz iść w krzaki?? Zwariowałaś?
Do boju dziewczyny do boju . Nikt z Was/Nas nie wygra tej walki.

Alusia nie znam historii ale II kreski to świetna sprawa.

Nafoczka małe sprostowanko ;) Pielgrzymka idzie do Częstochowy a ja tylko z nimi 1 odcinek 30km i to pierwszy ,nie ostatni więc w Cz-wie nie będę.

Jupii kto by pomyślał,że na widok @ będę cieszyć :p spóźniona 4 dni ale jest i na monitoring tym razem pójdę choć upał i mi się nie chce - ale odrzucam słowo NIE - zostaje Chce mi się :D
 
Ostatnia edycja:
Doris gratuluje śliczny synuś
Fondie głowa do góry zaszłaś tak daleko...nie możesz zmarnować ani jednego cyklu;)
a zawsze miałaś problem z pękaniem pęcherzyka ? podpowiem tak Przybycień jak najbardziej na ovitrelle stymulacje i monitoring też polecam ale nie wiem czy on ot tak przyjmuje na monitoringu osoby, które on nie leczy:baffled:a udawało Ci się bez podania zastrzyku na pękniecie ?może jakbyś połączyła ovarin i clo dało by rade samo?ovarin jest polecany przy PCOS
 
reklama
Do góry