reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

To prawda.
Bertha trzymam za Ciebie kciuki i Twoje testowanie. Lamia za Twoje również.


Ile masz kilometrów od siebie do Krakowa? Ja na Twoim miejscu pojechałabym na monitoring do przybycienia. W Krakowie to koszt 150zzł i trzeba się zapisywać ,ale przyjmuje również w Tarnowie i tam monitoring po 50zł i nie trzeba się zapisywać tylko wejść w kolejkę i czekać. On na pewno Ci poda co trzeba i porządnie wykona monitoring. Masa dziewczyn do niego dojeżdża ponad 200km mają. Nie poddawaj się i nie zniechęcaj. Teraz? Po takiej drodze jaką wykonałaś Ty chcesz iść w krzaki?? Zwariowałaś?
Do boju dziewczyny do boju . Nikt z Was/Nas nie wygra tej walki.

Alusia nie znam historii ale II kreski to świetna sprawa.

Nafoczka małe sprostowanko ;) Pielgrzymka idzie do Częstochowy a ja tylko z nimi 1 odcinek 30km i to pierwszy ,nie ostatni więc w Cz-wie nie będę.

Jupii kto by pomyślał,że na widok @ będę cieszyć :p spóźniona 4 dni ale jest i na monitoring tym razem pójdę choć upał i mi się nie chce - ale odrzucam słowo NIE - zostaje Chce mi się :D
Jesteś nieziemska :szok: tak mało się ostatnio udzielam ,chociaż czytam ,a Ty o minie pamiętasz:) Dzięki. Testuje w poniedziałek ,ale jakoś nadziei nie mam - zobaczę znowu biały test:mad:.
Dziewczynki śliczności te wasze maluszki!!!!!
Pozdrawiam resztę dziewczyn tzn Ja i mój dół:frown:. Przepraszam ,ale jakoś tak doła złapałam i pesymistyczna się zrobiłam po przejściach Susany:(
Ps. Sus napisz jak się czujesz? Czy psychicznie choć troszkę lepiej?
 
reklama
Witam was piszę z pracy w ukryciu. Fondi nie poddawaj się ja też ciagle szukam lekarza masakra jakas.
Dziewczyny pomozcie co robić przyszły mi wyniki ana ujemne a ana2 graniczne swiecenie jakieś tam co mam robic ?
 
A ja robiłam dziś betę i niestety się nie udało... Nafoczka Ty byłaś stymulowana lametta i ovitrele później powiedz mi w których dniach miałaś owulację? Ile tabl Lametty miałaś? Przed staraniami z Wiktorkiem zachodziłaś w ciąże szybko ?
Porzeczka Ana graniczne miano 1:100 oznacza jesli się nie mylę wynik wątpliwy do powtórzenia a jaki typ świecenia?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Paula przykro mi ale na pewno się uda, wiesz przecież ze mi też zeszło troszkę :)
Lamette miałam 10 szt na cykl 2x1 przez 5 dni 3-7dc, a co do owu to w zależności kiedy dostałam zastrzyk. Mi po zastrzyku szybko pekal pecherzyk, nawet szybciej niż doktor przewidywał. Najczęściej ok 11dc bo zastrzyk byl ok 10dc.

My z Wikusiem jeszcze zostajemy bo Wikus ma podniesiony marker "stresu poporodowego"-tak go nazwała pani pediatra (mój mąż stwiedzil ze on chyba tez) :)
 
A ja robiłam dziś betę i niestety się nie udało... Nafoczka Ty byłaś stymulowana lametta i ovitrele później powiedz mi w których dniach miałaś owulację? Ile tabl Lametty miałaś? Przed staraniami z Wiktorkiem zachodziłaś w ciąże szybko ?
Porzeczka Ana graniczne miano 1:100 oznacza jesli się nie mylę wynik wątpliwy do powtórzenia a jaki typ świecenia?
Obraz świecenia ziarnisty
 
Nafoczka skoro pani doktor tak mówi to pewnie tak jest aczkolwiek ja wiem z własnego doświadczenia że Wiktorki już tak mają 8-)lubią być oryginalni:Djedyni w swoim rodzaju
Szczerze to jestem zaskoczona w ciąże zachodziłam za 1 razem teraz mam wrażenie że coś jest nie tak,może psycha poprostu siada:growl:ja też miałam owu w 11 dc i myslałam że może to za wcześnie po CLO dawniej jak byłam stymulowana miałam owu w 14 dc
Porzeczka obraz ziarnisty przy takim świeceniu myslę że nie jest nie pokojący ale do lekarza marsz i zobaczysz co Ci powie
myślę że steryd w moim przypadku by się przydał tylko gdzie lekarza znaleźć:crazy:
 
Paula normalnie tez miałam owu w 14dc i szczerze mówiąc w cyklu w którym zaszłam zastrzyk podał mi mąż bo juz była jesień i do doktorka nie pojechałam bo pogoda nie sprzyjała. Zastrzyk zrobił dopiero w 12dc i może coś w tym jest ze jajko było bardziej dojrzałe. A co do zachodzienia to tez wcześniej zawsze był pierwszy cykl.
 
A no właśnie coś mi tu nie pasuje z tą owu jeśli owu jest późno zarodek też się nie zagnieździ może jak jest za wcześnie tez nie:growl:a przy Lameccie miałaś zawsze 1 pęcherzyk czy więcej? :oo::oo::oo:bo w tamtym cyklu miałam 2 pęcherzyki teraz 1 i dr P teraz dodatkowo dorzucił do 2 razy Lamette 1 CLO bo stwierdził że odpadam z jednym jajem:szok: jak mnie tak nafaszeruje to będę mieć owu w miesiączke wkońcu szczerze zastanawiam się co robić
 
reklama
Nafoczka byłam z grupą Św. Rity i tym razem też do nich dołączam. Dziewczyny u Was też tak duszno ? Aż mi niedobrze z tej pogody.@ pojawiło się zabarwienie śluzu i dalej nic - już świruję.

Paula jest powiedzenia : " Dobry koń to i po błocie pójdzie " :p heh powodzenia :D
 
Do góry