reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Uffff uspokoilyscie mnie kochane ;);)..
Tak biorę luteine, ale jak doczytałam o tym kluciu że to może być szyjka spanikowalam... Nie doszłam nigdy do takiego etapu dlatego pytam dziękuję Wam za rady ;*
Jak się czuje hmmmm....
Oprócz tych gastrycznych problemów, byłoby całkiem całkiem.. A tak wymiotuje jeszcze, no chociaż tyle że zmniejszyło die i tylko rano i po śniadaniu ;(
Trzymam kciuki Doris i Nafoczko.... Będzie dobrze zobaczycie!!!!
A nie wiecie co u Susany???
Motylku Sacha Kraków on jest hrmatologiem...
Co do malutkich fasolek też mocno trzymam kciuki, całkowicie rozumiem wasz stres i obawy.. Ale pozytywnie myślcie ;)
 
reklama
Witam was dziewczyny p/p lozysku i jajnikowe ujemne także wygląda ze zdrowa jestem :-) taku żarcik czekam na ana nk i mrl. Kochane rozmawiałyśmy o Genesis wysłałam do nich probki i wszystko jak trzeba okazało się ze z winy laporatoriu niestety nie wykonają mi badania do probka wywietrzała no myślałam ze mnie weźmie coś w poniedziałek pojechałam do innego laboratorium z kostakmi parafinowymi niestety za malo materiału aby poznać przyczynę i nie piznam przyczyny Genesis nie polecam zdecydowanie z uwagi na to ze mają dużo zleceń nie dbaja o to.
Arluska przyszła @ bo ja wczoraj plamienie dziś miesiaczka sie rozkreca wzięłam gorącą kąpiel i zaczęłam się opalać nagrzałam się i jest.
Wszystkie ciężarówki niezmiennie kciuki zaciśnięte
Miłego dnia jak ze upalnego
 
Fondi jeszcze do Ciebie pytanie masz zielone światło super czyli mrl 37 wystarczy doszczepialas się jakie leki musisz brać przed i w trakcie ciąży dziękuję za info
 
Wiem ze się powtarzam ale zostało mi 4 doby do szpitala. Tak baaardzo się boję tego co będzie. ..

Dobrze ,że się powtarzasz bo ja mam świetną pamięć ale krótką. Takie przypomnienie jest mi całkiem na rękę bo wiesz ,że tęcze(tęczową) musimy z gór ściągnąć ;)

Kurde nie wyobrażam sobie starań w taki skwar. Uff dziś po szaleństwie porannym myślałam że zejdę tak mi się w głowie kręciło- co ten mąż ze mną robi :p
 
Dobrze ,że się powtarzasz bo ja mam świetną pamięć ale krótką. Takie przypomnienie jest mi całkiem na rękę bo wiesz ,że tęcze(tęczową) musimy z gór ściągnąć ;)

Kurde nie wyobrażam sobie starań w taki skwar. Uff dziś po szaleństwie porannym myślałam że zejdę tak mi się w głowie kręciło- co ten mąż ze mną robi :p

Prrr szalona!! :-) :)

Bea25ta - narobiłas mi tylko ochoty, a mąż 300km stąd...Jak żyć? :biggrin2::-D
 
Witajcie dziewczyny

Strawbelka, Arda - cieszę się, że się odzywacie, nie uciekajcie w krzaki :tak:

susana - przykro mi, że musisz przez to przechodzić... :(

nafoczka, Doris - Wy już na wylocie :szok: ale ten czas zleciał :szok:

nafoczka - ja tam wiem, że z synusiem będzie wszystko w porządku :tak:

AgnieszkaP, Riri - za wasze maluszki też trzymam kciuki :)

Ostatnio mam dużo spraw na głowie i nie mam tak czasu czytać systematycznie forum, ale udało mi się nadrobić forum :) Jutro wyjeżdżam na wakacje, więc nie będę się udzielała, ale będę Was podczytywała, mam nadzieję :)

Za wszystkie staraczki, testujące i ciężarówki trzymam mocno kciuki :tak:
 
Uff dziś po szaleństwie porannym myślałam że zejdę :p
Bea to trzeba było z niego zejść :p niech się i chłop trochę też pomęczy :p

Gabis ty masz ochotę, a co ja mam powiedzieć jak ostatnie fiku miku w listopadzie było :D ja się już o chłopa martwię, żeby mu co nie pękło :D nawet wiatru kolo niego nie mogę robić :)
 
Bea to trzeba było z niego zejść :p niech się i chłop trochę też pomęczy :p

Gabis ty masz ochotę, a co ja mam powiedzieć jak ostatnie fiku miku w listopadzie było :D ja się już o chłopa martwię, żeby mu co nie pękło :D nawet wiatru kolo niego nie mogę robić :)
Nafoczka ja mam od poczatku szlaban na bzykanko:(
Zreszta nawet jakby lekarz pozwolil to bym sie bala zebym znow nie zaczela plamic:(
 
Hehehe ja też mam lęki przed baraszkowaniem... Powtarzam mężowi żeby zapytać czy można ale on milczy i ja też na wizycie ;))))))))))
Zresztą boimy się obydwoje...
4miesiace posuchy dopiero ;););)
Chodź powiem wam szczerze że jak wieczorem kładę się spać, mąż przytula się do mnie.. A mnie muli, robi się duszno, wierce się jak wiertarka, to odechciewa się wszystkiego..... ;(
 
reklama
Hej
Dobre agentki jesteście...hi, hi. U nas ostatnio coś tam było, ale co to za "coś" jak mój brzuch jest wielkości sporej dyni, a my oboje w wielkim strachu, hi hi :p:Do_O
Ale nadrobimy po połogu :-D:-) :):-D

Ja też odliczam dni tak jak Nafoczka - mam nadzieję, że za tydzień o tej porze będę już tulić Olisia. 7 dni do CC, 6 dni do pójścia na oddział :-)
No chyba, że Oliś zdecyduje, że czas już wyłazić z mojego brzuszka wcześniej (oj, jak bym chciała)
 
Do góry