reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Mi sie wydaje ze amnio jest bardziej dokladne niz nifty ale tez o wiele bardzirj inwazyjne. To zalezy po co komu ta wiedza, jesli i tak chce urodzic a wiedza tylko by sie przygotowac ewentualnie na przyjecie chorego dziecka to nifty jak najbardziej. Jesli ktos rozwaza ewentualna terminacje ciazy to i tak bedzie musial robic amnio jesli wady sie potwierdza. Wynik z nifty nie jest podstawa do ewentualnej terminacji. Tak czy inaczej to decyzja Susany.
Susana - ja mocno trzymam kciuki i z calych sil wierze ze w pn na usg maluch pokaze sie w calej krasie i bedzie kosc nosowa i po 5 paluszkow. Kurcze musi byc dobrze
Ja zrobię nifty .
Jak wyjdzie żle to amniopun.wtedy
To strasznie wszystko trudne
 
Ostatnia edycja:
Czarna mala witamy po przerwie[emoji4]
Tak jestem od dzis na zwolnieniu[emoji4] udalo mi sie zalatwic zwykle na jakis czas.
To obg pomogl zabieg zaciskam kciuki&&&&

Bertha a wiec faktycznie 8mm troszke male endo, lekarze mowia ze 10-12mm najlepsze[emoji4]
Ale ze za grube tez niedobre heh, to niewiem dlaczego?!:/

Asiu bywaja kiepskie dni i mam nadzieje ze niedlugo bedzie lepiej[emoji4]
Pogadacie sobie z M i dojdziecie do porozumienia

Kitki wyslalam priv[emoji4]
 
Sus ♡
Czarna moje oczeta dochodzą do siebie, już się nie ropia choć nadal wyglądam jak przepita :) No i jeszcze gardło trochę boli. Tak ogolnie to czuje się przy tym wszystkim słabo.

Asia chłopcem się nie przejmuj. Mój też aniołem nie jest. A jak już widzi że sapie to (on) dostaje szału, jakbym to tylko ja chciała 2 dziecko i jakby to moja wina była ze się tak dzieje! Och jak mnie wtedy wkur..@ Tylko przy moim placzu potrafi spuścic z tonu bo wie ze mi nie wolno.

Burczus co do zastrzyków to mi w szpitalu mówiła położna ze conajmniej 5cm od pępka, w brzuch może być prostopadle ale w reke tak pod kątem 45 stop. żeby nie poszło domiesniowo. Najlepiej we faldke I tak jak dziewczyny piszą, omijać żyłki.

Moje ciężarowe endo było 8.5
 
Czasem mam wrażenie, że wszystkie dziewczyny są w ciąży tylko nie ja. I wtedy łapię jeszcze głębszego doła.

Asia trzeba było stanąć dziś w kolejce do ginekologa. Czułam się jak w wierszu lokomotywa :p ...w siódmym wagonie same grubasy hehe.

Dziewczyny czy przed owulacja można pić czerwone wino nie zaszkodzi?

Można przed owu wszystko nawet wodę :p

Susana cudownie ,że pokazało się światełko nadziei. Mówię Ci że będzie dobrze <3

Byłam u ginekologa potwierdził ładną maciczkę ;) Kariotypy mamy prawidłowe. Wzięłam skierowanie na tarczyce ft3 i ft4 i prolaktynę. Zrobię w następnym tyg bo nie chce mi się w te upały biegać na autobus. Wzięłam do doktórka tak ciasne jeansy że ich zdjąć nie mogłam ale ze mnie śmiał bo mi stopa przejść nie chciała tak się ze mną w jedno skleiły.

Nafoczka nie dostałaś czasem jakiegoś eska na który powinnaś odpisać :p
 
Sus myśl pozytywnie jeszcE nic nie jest przesądzone , wiem że się boisz ja też pewnie bym chyba umarła ze strachu i ze zmartwień dostałabym wiecej siwych włosów niż mam ;) . Jestem z tobą i wierzę ze wszytko jest ok i maleństwo jest całe i zdrowe .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie dzwonił do mnie gin .
Jutro pierwszy raz zaczynają w przychodni pobierać krew na test Nifty .Jestem jutro ich pierwszą pacjentką .
Wysyłają do Warszawy i nie muszę tam specjalnie do Warszawy jechać ..
Wyniki za około 9 dni .
 
Dziewczyny soory że nie odnoszę się do postów ale nie mam głowy .
Tzn mam ale mi pęka poprostu z bólu .
Dziękuję wszystkim za pamięć i kciuki .
Te co wierzą niech wspomną o mnie u Pana Boga bo ja już chyba nie potrafię się modlić .Robiłam to codziennie ..........
 
reklama
Sus u mnie masz zawsze! Dobrze ze zrobisz szybciej!
Bea przy kariotypach macie napisane tylko ze prawidłowe czy coś więcej, bo Rz. szerzej opisuje. Na smska ci odpisałaś, teraz to ty nie dałaś znać :p
 
Do góry