reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Sus mnie z Karolem prawie całą ciążę bolał ząb i to wyleczony kanałowo wiec serdecznie współczuję. Już miałam pytać gdzie się podziewasz?

Ja niby wychodze jutro ale jestem zła bo dziś twardnieje mi brzuch ale nie powtórza bo rano ktg było ok! Dla mnie robienie KTG o 5 czy 6 rano mija się z celem bo brzusio wypoczęty jest po nocy ale położna wie lepiej cóż. ..
 
reklama
Susana o jej mega wspolczuje przetoki, niewiem czy ja niemialam kiedys takie cos...straszne bylo...bol niesamowity;(

Nafoczka oni uwazaja ze wiedza najlepiej:/
Zglaszaj to moze w zbadaja to w koncu!

Niedlugo jade zeby znajoma nauczyla mnie robic zastrzyki! Ehh przerazaja mnie troche one
 
Julia, gratuluję pęcherzyka! Trzymam kciuki za serduszko :-)

Susana, bidulko, najgorsze, że nie bardzo możesz coś wziąść przeciwbólowego i nie bardzo się to da wyleczyć.

Ja po wizycie u ginki nr 4 :-) Dostałam duphaston 2 x 1 od 15 dc i w 1 dc. mam odstawić. W posiewie wyszła oczywiście Coli, która niczym nie da się wyleczyć, bo ciągle wraca.

To co najbardziej mnie martwi to paciorkowiec, na który dostałam Zinnat i teraz nie wiem czy go wziąść, gdy prawdopodobna może być ciąża. Strasznie się boję tym bardziej, że on lubi wracać, tak jak moja Coli. I czy Zinnat jest bezpieczny na ewentualnym wczesnym etapie ciąży, gdy nie doszło jeszcze do zagnieżdżenia. Bosze, mam taki mętlik. Wpadł mi też pomysł, żeby narazie ratować się żelem do irygacji przeciwbakteryjnym, napewno jest bezpieczniejszy, bo pewnie i tak jak dojedzie do porodu to będą musieli podać mi antybiotyk. Nie wiem, czy dobrze myślę, proszę pomóżcie, Wasza pomoc jest nieoceniona.

I pytanie odnośnie dupka: do którego dnia cyklu mam go brać i czy przy nim ewentualna @ przyjdzie? czy trzeba go odstawić, żeby przyszła.
 
Motylku mam identyczne wyniki.. To nie jest przyczyną... Mi wyszło to samo i że coś tam przeciwciała przeciw okładzinom żołądka
.i znam koleżankę która ma identyczne.. Także to nie.jest przyczyną bo tak.naprawde to jest graniczne ana i powinnaś zrobić ana 3 jeśli tam wyjdzie ok to powinno być ok.. Nie mylę się dziewczyny??...Tak małe ana to Nie przyczyna kobiety mają wiele wiele wyżej wyniki... Motylek a wybadalas dokładnie na zespół antyfosfolipidowy?
 
Zrobili mi to KTG na ktorym wyszly oczywiscie skurcze ale serduszko małego ok :)
Asia niestety w tym nie pomogę :( mogę ci jedynie z domu napisać jaki ja miałam żel.
 
Zrobili mi to KTG na ktorym wyszly oczywiscie skurcze ale serduszko małego ok :)
Asia niestety w tym nie pomogę :( mogę ci jedynie z domu napisać jaki ja miałam żel.
Ok. Dzięki, więc jak będziesz w domu to napisz. Ja mam MuliGin.
Uff...To dobrze, że serduszko Wiktorka ok. A na skurcze coś dostaniesz? Biedactwo, tyle spedzisz czasu w tym szpitalu, ale jak trzeba to trzeba. Jeszcze kilka tygodni tylko.
 
Asia nie wiem jak to jest przed zachodzeniem i leczeniem w jednym czasie. Wiem że moja koleżanka jak coś złapała tak co 2 tyg biegała i przed i w ciąży bo jakieś grzyby miała i szczerze do samego porodu nie wyleczyła. Ja nawet zaczęłam podejrzewać doktorka ,że sobie kieszeń nabijał jej rozterkami. Dopytam jej zaraz co miała i co dostawała i dam znać.

Nafoczka no i co z tym KTG zrobią? Bedzie podstawa do zostania czy mimo wszystko Cię wygonią?

Dla głodnych napiszę ,że nic mi się nie chciało gotować i na obiado kolacje zdrowe kaloryczne placki ziemiaczane mniam :p
JA:Oj ty moja piękna wago kiedy nadejdziesz??
WAGA : teraz będziesz w ciąży to Za rok??
JA: Ok zgadzam się :p
 
Asia 669 Z tymi tabl (dufatonem i luteiną) jest tak że jeśli zatestujesz i wyjdzie ,że nie jesteś w ciąży to możesz odstawić i okres zaraz się pojawi . Jeśli nie bedziesz w ciąży a nadal będziesz brała to Ci tylko niepotrzebnie rozciągnie cykl a plamienie i tak może wystąpić. Chyba jakoś tak dziewczyny pisały ;)
 
Nafoczko bardzo mi cie żal... ;((((( trzymam.kciuki mocno i wierzę że wszystko będzie dobrze ;)
 
reklama
Asia nie wiem jak to jest przed zachodzeniem i leczeniem w jednym czasie. Wiem że moja koleżanka jak coś złapała tak co 2 tyg biegała i przed i w ciąży bo jakieś grzyby miała i szczerze do samego porodu nie wyleczyła. Ja nawet zaczęłam podejrzewać doktorka ,że sobie kieszeń nabijał jej rozterkami. Dopytam jej zaraz co miała i co dostawała i dam znać.

Nafoczka no i co z tym KTG zrobią? Bedzie podstawa do zostania czy mimo wszystko Cię wygonią?

Dla głodnych napiszę ,że nic mi się nie chciało gotować i na obiado kolacje zdrowe kaloryczne placki ziemiaczane mniam :p
JA:Oj ty moja piękna wago kiedy nadejdziesz??
WAGA : teraz będziesz w ciąży to Za rok??
JA: Ok zgadzam się :p
Dziękuję za pomoc. Najbardziej boję się, że ta bakteria może doprowadzić do kolejnej straty. Czytam, że podobno antybiotyk w przypadku paciorkowca daje się dopiero przy porodzie. I to takie błędne koło, wezmę antybiotyk i zazaz bakteria wróci a antybiotyk, nawet Zinnat nie jest obojętny dla zarodka. Gdybym miała pewność, że ta bakteria nie przeniknie do ewentualnego jajeczka, to wstrzymałabym się z antybiotykiem. Gdybym wiedziała, że antybiotyk w żadnym stopniu nie wpłynie na ewentualną ciążę a "wygoni" zarazę, wzielabym antybiotyk. Narazie chyba się wstrzymam. W 12 dpo zrobię betę i znajdę konkretnego lekarza, który mi pomoże.
 
Do góry