reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
oczywiscie, że maja poczytaj forum od poczatku ile dziewczyn donosilo po nich prawie wszystkie. Nie tylko allo mrl zmienia przygotowyuje organizm do przyjecial "czegos nowego" hartuje go jakby ..maja sens na 100% :)ja zaraz wloze rece do zamrazalki bo zwariuje zaraz tak cholernie szczypie i boli ..jutro jedziemy w gory ile cie tak bolaly? ja zaczynam znow dreszcze miec od tego aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ale pocieszam sie, że aga 707 miala 3 dni tak a nawet gorzej i ma allo mrl 67:)
dodam , że ze mna szczepi sie kobita co ma roczne dziecko i juz po kolejne szczepionki przyjezdza:)
 
Ja polewałam zimną wodą. Ten trzeci raz strasznie bolało mnie prze 3 dni. Noc też możesz mieć ciężką, mnie ból obudził :(

Ale mi ta ginka dziś nagadała. Wkurzyła się że jej diagnoze ("ma pani wyjątkowego pecha") olałam i leczę się u maliny. A musiałam do niej dziś iść po bromka i po euthyrox.
 
Ostatnia edycja:
czyli jeszcze tylko jutro bol i bedzie ok:) ja mam jutro mega zabiegany dzien oby szybko minelo bo cholernie boli i mas zracje najgorze i powiem ci, że przypomina mi uczulenie na clexane bardzo podobnie odczuwalam.
avita przestan przejmowac sie baba co pewnie ma tyledzieci ile chciala i miala bezproblemowe ciaze niech se gada co chce kazdy zyje po swojemu i jak chce! niech sie ugryzie w dupe:p to nie jej dzieci i nie jej zycie !
 
Masz racje nie przejmuje się!!!! Jutro jeszcze będą Cię bolały ale w sob. powinno być oki :)
Udanego wyjazdu, ma być fajna pogoda podobno!
 
Miłego dnia ♡
2016-05-20 08.04.58.jpg
 

Załączniki

  • 2016-05-20 08.04.58.jpg
    2016-05-20 08.04.58.jpg
    82 KB · Wyświetleń: 95
Hej
Nafoczka, no mój brzuchol dwa razy większy, hi hi :-). I mam dziś nogi pod żebrami z prawej strony :-)

A reszta Dziewcząt jeszcze śpi???
 
Witam Laski Mamine :)
Pozdrawiam śpiochów i pracusiów :)
Dziewczyny cudne jesteście. Cieszę się, że u Was dobrze i że dzieciaczki współpracują. Nafoczka, mam brzuch podobny do twojego, a w ciąży nie jestem. Rozkoszujcie się "wielorybim" stanem :D kto wie, czy za nim nie zatęsknicie

Z każdym dniem wchodzę w głębsze krzaczory. Staram się temu nie dać, ale to nie takie proste, u mnie posypało się w życiu wszystko i gdyby nie to, że mam męża... ale nie o smutkach chciałam. Pogoda cudowna, jadę dziś do rodziców i na działeczkę liczę na to, ze odżyję
 
Doris reszta dziewczyn juz się opala :)
może masz brzuch większy bo wyżej- mój Strus trzyma głowę w majtach :D pod zebrami luzik a pupa jest koło pępka

Destino ja się rozkoszuje cały czas (oprócz momentow gdy siwieje) bo to se niewrati :p
 
reklama
Do góry