reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Oj kobitki, ja sie czuje jakby mi ktos odlaczyl zasilanie, obawiam sie, ze jakies grypsko czai sie za rogiem :(
 
reklama
Arda przywal mu przywal :)

Beri Jeśli chodzi o wody to było 7lat temu. Nie kojarzę ,żebym miała mokre majty czy coś takiego kiedy wody mi odeszły po prostu poszłam na usg i mówiła że mam mało wód a brzuch mnie bolał bo dziecko na przegrodę napierało. Zresztą wymazuje te przykre fragmenty z mojego życia więc chyba nie wiele Ci pomogę . Wolę ich nie przywoływać sorry
 
Bea, komu mam przyswoić? ;)

Strawbelka, a Ty co? Wróżka? Musialabym mieć mega szczęście, a takiego samopoczucia czasowego nigdy nie miałam. jakoś powatpiewam, ale niedługo się wyjaśni.
 
ktora to z was zbijala homocysteine? a ide spac znow sie czegos doszukuje ahhaha musze zaufac malince i juz:)
 
Arda przywal mu przywal :)

Beri Jeśli chodzi o wody to było 7lat temu. Nie kojarzę ,żebym miała mokre majty czy coś takiego kiedy wody mi odeszły po prostu poszłam na usg i mówiła że mam mało wód a brzuch mnie bolał bo dziecko na przegrodę napierało. Zresztą wymazuje te przykre fragmenty z mojego życia więc chyba nie wiele Ci pomogę . Wolę ich nie przywoływać sorry
Jasne, rozumiem jak najbardziej. Przepraszam, nie gniewaj sie.
 
reklama
Przepraszam, nie gniewaj sie.

Beri luz ja nie z tych (chyba ) co się gniewają. Dlatego od razu napisałam ,że nie chce tamtego czasu rozgrzebywać i rozpamiętywać. Potrafię złe wspomnienia wypierać ze świadomości i nie chcę do niech wracać ,nie teraz ,nie kiedy mam zaczynać nowe starania bo sama wiesz jak może to mi popsuć szyki.
 
Do góry