reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam się z Wami

Strawbelka, leż i odpoczywaj a betę na razie zostaw. Pewnych rzeczy nie zmienimy i trzeba czekać na upływ czasu - stresujące, ale w takim momencie po prostu można się cieszyć każdym dniem ciąży (ja tak ostatnio zrobiłam, żyłam z dnia na dzień i cieszyłam się jak długo mogłam)

Susana, jak twój maluszek i twoje samopoczucie?

Beatka &&&&

Byłam wczoraj na wizycie - żenada Muszę zmienić lekarza, Gin miał sprawdzić macicę i nic nie zrobił, nawet bromergonu nie dał tylko odesłał do endokrynologa, immunolog powiedział to co wiem, bo umiem przeczytać na wynikach że wszystko w porządku i tez odesłał do endo. Szkoda najbardziej pieniędzy, bo w to miejsce mam nowe badania. A i niby w tym cyklu mam się nie starać, bo mam antybiotyk i nie wiem co dalej. To czekanie mnie osłabia i powoli przygotowuję M na to, że nie będziemy mieli dzieci. Ciężko...
 
reklama
Ja dziś mam dzień NIC NIE ROBIENIA. Obiad mam od wczoraj, młodych nie będzie, M idzie na imprezę z pracy więc ja tylko z moją księżniczką Elzą będę w domu jak przywiozę ją z przedszkola.
Brzuch mi się dziś bardziej napina więc leżakuję cały dzień. Ale powoli czas się zebrać.
 
Doris, pogoda sprzyja leżakowaniu, dokąd będziesz szła? No chyba ze po Księzniczkę. Zapytam tak trochę prywatnie jak długo czekaliście na Olisia? Jeszcze nie skończyłam czytać. Czy ty też jesteś od Przybycienia?
 
Destino tak, byłam po Małą w przedszkolu. A co do starań o Olisia, to zaczęliśmy w lutym 2014, ma marcu zaszłam w ciążę, w maju pierwsza strata i zabieg w 8 tc. Potem badania, 3 kolejne ciąże biochemiczne potwierdzone betą, leki, witaminy, żelazny zestaw po raz drugi i udało się w październiku 2015.
edit
ja nie leczę się u Przybycienia, bo mam za daleko. Jestem z zachodniopomorskiego.
edit 2
Strawbelka, a Ty gdzie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Doris gdzie ja? W lozku:(
Nudze sie jak nie wiem co, na forum malo co piszecie. Nad ksiazka jakos nie moge sie skupic, krzyzowki mi nie podchodza, spac juz nie moge nawet na sile.
 
Do góry