reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Strawbelka super :-) nawet nie wiesz jak sie ciesze

Ovli lepszego samopoczucia.

Susana super ze dzidzia ok.

Gabis w Genesisie robisz w Poznaniu. My tam mielismy termin na wrzesien ale przepisalismy sie do placowki w zielonej gorze i termin na lipiec.

Teczowa bardzo mi przykro.

Siedze na ip w szpitalu bo jakies krwawienie mnie wzielo po laparoskopii. Tempo zabojcze bo przez 2 godziny weszly 2 osoby.
 
reklama
Mam od jutra wrocic spowrotem do lutinusa.
Kurde tylko sie boje, bo dzis wzielam tez 2 lutinusy a lekarz nie kazal brac. Kazal mi brac od wczoraj tylko duphaston i teraz sie boje ze jak tego dupka odstawie to bedzie szok dla organizmu.
 
Susana, pięknie rośnie dzidzia!!!! :) dobrze ze sprawdziłas, krwiaczki wysleż ile sie da. Nie kazał ci gin odstawić Acardu?

Przekaz Nafoczce buziaki i zeby tam nie zapomniała sie o nas modlić!! ;) super ze szyjka sie wydłużyła :)

Strawbelka!!!!!!!! REWELACJA!! To beta na bliźniaki moze byc :)

Ovli, a jak tam twoje bóle po usunięciu przegrody - skonsultowalas juz to z jakimś ginem?

Doris, pozdrowionka dla Ciebie rownież! :*

U mnie dzisiaj spory skok temperatury wiec chyba juz wszystkie pechole popękały, śluz zmienił sie na progesteronowy. Jutro popołudniu wizyta u gina weryfikująca czy popękały. W poniedziałek i wtorek M juz odmówił współpracy, był juz zmęczony pracowitym weekendem i nie było przytulanek ;) ale jestem jakos pozytywnie nastawiona.
Dzisiaj cisnęło mnie tak jakos podbrzusze i lewy jajnik. Dalej je czuje.. Teraz tylko dotrwać do testowania jakis tydzień jeszcze...

Pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn!!
 
Mam od jutra wrocic spowrotem do lutinusa.
Kurde tylko sie boje, bo dzis wzielam tez 2 lutinusy a lekarz nie kazal brac. Kazal mi brac od wczoraj tylko duphaston i teraz sie boje ze jak tego dupka odstawie to bedzie szok dla organizmu.
Ja też bym się bała i schodziłabym powoli z dawek. Ale ja to ja ;) lekarzem nie jestem :)
Susana, pięknie rośnie dzidzia!!!! :) dobrze ze sprawdziłas, krwiaczki wysleż ile sie da. Nie kazał ci gin odstawić Acardu?

Przekaz Nafoczce buziaki i zeby tam nie zapomniała sie o nas modlić!! ;) super ze szyjka sie wydłużyła :)

Strawbelka!!!!!!!! REWELACJA!! To beta na bliźniaki moze byc :)

Ovli, a jak tam twoje bóle po usunięciu przegrody - skonsultowalas juz to z jakimś ginem?

Doris, pozdrowionka dla Ciebie rownież! :*

U mnie dzisiaj spory skok temperatury wiec chyba juz wszystkie pechole popękały, śluz zmienił sie na progesteronowy. Jutro popołudniu wizyta u gina weryfikująca czy popękały. W poniedziałek i wtorek M juz odmówił współpracy, był juz zmęczony pracowitym weekendem i nie było przytulanek ;) ale jestem jakos pozytywnie nastawiona.
Dzisiaj cisnęło mnie tak jakos podbrzusze i lewy jajnik. Dalej je czuje.. Teraz tylko dotrwać do testowania jakis tydzień jeszcze...

Pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn!!
No to kciuki aż do testowanka [emoji110] [emoji110]
 
Marzycielka duzo cierpliwosci na IP;)
Daj koniecznie znac co Ci sie tam porobilo.
Mam nadzieje ze to nic powaznego i wypuszcza Cie do domu:)
 
Jak ja Was wszystkie kocham:*
Beta 461:)
To ja cię kocham!!!!! Czy ty wiesz jaki miałam spaprany dzień!!!!! Cały czas o Was myślałam!! No to teraz mogę się napić za Wasze zdrowie ( winko się chłodzi)
Susana Ty też mi stresa narobiłaś!!!
No to dziewczynki żeby mi to było ostatni raz!!!!!!!
Teraz tak- bety rosną, serduszka biją i brzuszki mają być ogromne!!!!
No to teraz idę się napić...... Wasze i fasolinek zdrowie:tak::yes:
 
Susana, Strawbelka myślę o Was i sile intralipidu :happy:

ufff fasolki niech zdrowo rosną !!!

Trzymajcie za mnie kciuki....w piątek jajeczka będą mi pobierać
 
strawbelka susana super:)
i jeszcze wam troszke pomecze:) wybaczcie:)zadam pytania kazdej z ososba moze wtedy ktos w amoku wrazen ostatnich dni zauwazy co napisalam:) ehehehe zapisze to sobie i obiecuje doris, że nie bede wracac do tego:):p a więc:
Doris, Susana, Agnieszka P, Strawbelka, od kiedy brałyscie encorton i acard w momencie starań od początku miesiąca czy od ktoregoś dnia cyklu ?może od owu? reszta dziewczyn jakie macie zdanie? (jeśli chce wam się pisać to mile widziane komentarze)
dziewczyny w trakcie starań (Arda Ty zwłaszcza ) jak teraz bierzecie encorton od 1 dc?
Dziewczyny, które się szczepiły/lub są w trakcie szczepień (min, Avita) bierzeciez colostrum? albo widziałyście wpis, że podczas starań jakaś brała ? bo na poczatku watku wzbudza to dość duże kontrowersje:)
ZULA! ENYJA! jeśli będziecie to czytać jak nie teraz to proszę o info na priv odnośnie obydwu pytań :)
z góry dziękuję :):) i przepraszam za zamęt:)
 
reklama
Migaall kciuki za Twoje jajeczka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Fondie ale fajnego i dyplomatycznego posta wysmarowalas;) usmialam sie, ale mnie osobiscie nie przeszkadza ze pytasz po sto razy, bo zawsze mi humor poprawisz, tak sie usmieje;)
Fondie kochana, ja bralam steryd od 1dc. tak kazal lekarz. Acard biore caly czas.
 
Do góry