reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Doris Ty jak zawsze pamiętasz Kochana, dla Ciebie też buziaki [emoji8] [emoji8] [emoji8] jak tam Oliś? Podskakuje w brzuszku aż miło?

Suska tak myślałam że to krwiaczek, myślę że u naszej Strawbelki będzie to samo ;) bierzecie tyle rozrzedzaczy krwi, że tworzą się takie paskudztwa [emoji20]

Strawbelcia czekam z Tobą i przebieram nogami oczekując dobrych wieści

Suska przekaż Nafoczce buziaki od nas, niech sobie leniuchuje ile się da [emoji16]

Ciekawa jestem co u naszej Beatki [emoji6]
 
reklama
Czarna Mala, Beatka na "wczasach" all inclusive;)
Lezy, tylko nie pod palmami;)
Ma ktos telefon do Beatki? Susana? Beatka nic nie kazala nam przekazac? Kiedy ma zabieg?
 
Chciałam dopisać do postu jeszcze kilka rzeczy i wyskoczyło mi takie coś
f765c79c2afd9fd6935980a12ec9b304.jpg


Więc przepraszam za post pod postem



Tęczowa i Marzycielka przytulam Was mocno [emoji8]

Ovli ja mam takie nudności przed miesiączką od wysokiego prg, a ostatnio miewam nudności od Glucophage'u [emoji20]




Czarna Mala, Beatka na "wczasach" all inclusive;)
Lezy, tylko nie pod palmami;)

Taaak i zamiast szumu morza ma chrapanie sąsiadki hahahah
 
Doris Ty jak zawsze pamiętasz Kochana, dla Ciebie też buziaki [emoji8] [emoji8] [emoji8] jak tam Oliś? Podskakuje w brzuszku aż miło?

Suska tak myślałam że to krwiaczek, myślę że u naszej Strawbelki będzie to samo ;) bierzecie tyle rozrzedzaczy krwi, że tworzą się takie paskudztwa [emoji20]

Strawbelcia czekam z Tobą i przebieram nogami oczekując dobrych wieści

Suska przekaż Nafoczce buziaki od nas, niech sobie leniuchuje ile się da [emoji16]

Ciekawa jestem co u naszej Beatki [emoji6]
Czarna przekarze Nafoczce pozdrowienia a do Beatki zaraz zadzwonię i się dowiem jak jej tam samej bez nas ...
 
Witajcie dziewczyny

nafoczka - cieszę się, że szyjka się wydłużyła :)

Strawbelka, susana - ufff... plamienia ustały, kamień z serca :)

Beatka - mam nadzieję, że zbytnio się nie nudzisz i że towarzystwo dopisuje ;) Pozdrowionka

ovli - pozdrawiam :)

edit: Strawbelka - jupi :) gratulacje, beta pięknie przyrosła :)
 
reklama
Do góry