reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Doris - ten żelazny zestaw leków to?

Ja po pierwszej obumarłej ciąży usłyszałam, że przy następnej dostanę Luteinę Acard i heparynę tak na w razie co. Ale jak doszłoco do czego to dostałam tylko Acard Luteinę i Wit.D. Na badaniu w 5 t.c. widzieliśmy serduszko bijące 100 uderzeń / min. Lekarz już jakoś tak się zawahał,ale nic nie powiedział, leków nie dołożył, a po kilku dniach już czułam że piersi przestały boleć i niestety na USG serduszko już nie biło...:-(
Witaj Gabi -żelazny zestaw to heparyna i steryd.
 
reklama
Susana nie wiem czy pamiętasz ale ja plamiłam do prawie 15 tyg. Czasami miałam dzień czy dwa przerwy a potem sporo plamienia z samego rana głównie. Takie brązowe, mam nadzieję, że trochę Cię to uspokoi.
Gabi jeśli chodzi o mnie to mi Jerzakowa nie pomogła. Najbardziej nie podobało mi się to, że nie bada i nie robi usg.
 
Strawbelka teraz już będzie ok. Prawdopodobnie zrobił się krwiaczek i oczyścił się.
Asia steryd bez żadnego ale dostaniesz od lekarza rodzinnego. Ja tak zrobiłam pokazałam stertę badań i dostalam. Zamierzam brać Encorton od poczatku cyklu, a że
mam wizytę u Maliny 18 mają i
kilka dni by mi brakowało to lekarz rodzinny mi wypisał. Dziś już jestem po ostatniej szczepionce uff.
Beatka trzymam kciuki za szybką laparoskopie i obyś pozbyła się tej przegrody raz na zawsze.
Buziaki dla wszystkich laseczek.
 
Gabis a wiesz co było przyczyną straty? A powiedz mi te piersi bolały cie od początku i nagle przestały.. A inne objawy też ustaly? I miałaś coś na podtrzymanie .... Bardzo mi przykro i wybacz mi gradobicie pytań.... Ja mam tak samo jak ty..... Tzn wykrył bicie 105 Uderzeń... Ale na granicy,jest wszystko.. A dziś znów obrzmienie puścilo piersi...
 
reklama
Riri- nie znam przyczyn obu strat. Jeszcze. Po pierwszej stracie gin uczepił się cytomegalii, po drugiej w sumie niczego się nie uczepił, bo wszystkie badania były ok. Sama zaczęłam szukać i badam się do tej pory - trochę to kosztowne.
Co do objawów:
- przy pierwszej stracie przestały mnie boleć piersi, skończyły poranne mdłości, zaczął mnie boleć brzuch jak na okres, ale to był 13 tydzień, więc pomyślałam sobie że mdłości zniknęły bo męczą na początku. A ja od 8 t.c. miałam w sobie już martwą dzidzię....
- w drugiej byłam wyczulona na wszystko,. Macałam się po cyckach kilka razy dziennie. 2 dni po wizycie u gina gdy widziałam serduszko, przestały mnie boleć piersi, potem na drugi dzień niby bolały, ale ja już czułam, że coś jest nie tak. No i niestety potwierdziło się.
 
Do góry