reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Musiałam nadgonić z czytaniem, naprodukowałyście dużo stron.
Doris ja też uwielbiam czytać, dlatego też skończyłam filologię polską, Zazdroszczę prawie skompletowanej wyprawki, ja nawet boję się oglądać wózki żeby nie zapeszyć.
Nafroczka wcale się nie dziwię, przy małym dziecku trudno jest leżeć.
Susana super wieści, bardzo ale to bardzo się cieszę.
Strawbelka beta rośnie, wiecej optymizmu!
Beri myslę że Dubr. wyśle męża na badanie nasienia.

Ja od założenia pessara mam bóle w podbrzuszu. Nie boli tylko jak leżę ale i to nie zawsze. Mam nadzieję, że to nie potrwa długo i organizm się przyzwyczai
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cieszę się że dziś wszystko się dobrze układa :) U mnie nieciekawie- jestem w szpitalu u brata, był z dzieckiem na spacerze w lasku i chciał bunkry synowi pokazać ,a tam była dziura i wpadł 10 m w dół!!! Mały 8 lat zadzwonił po bratową spłakany i co??......przyjechała straż ,karetka ,jest nieprzytomny,.....poobijany,złamana noga i czekamy co jeszcze :( MASAKRA!!!! Dziewczynki pomódlcie się proszę i trzymajcie kciuki .Jestem załamana.
 
Dziewczyny jestem ugotowana!
Mowilam w pracy ze mialam zabieg ginekologiczny i bylam na L4.
Dzis lekarz wypisal mi kontynuacje L4, a teraz zobaczylam ze jest kod B czyli ciaza.
Ja siemniam w pracy jak moge ze mam powiklania po zabiegu i musze sie oszczedzac i teraz klops:(
Domysla sie co to za "zabieg"
Nie chce nic tam mowic bo zaraz pol miasta bedzie wiedzialo, ale sie domysla teraz:(
 
Dziewczyny jestem ugotowana!
Mowilam w pracy ze mialam zabieg ginekologiczny i bylam na L4.
Dzis lekarz wypisal mi kontynuacje L4, a teraz zobaczylam ze jest kod B czyli ciaza.
Ja siemniam w pracy jak moge ze mam powiklania po zabiegu i musze sie oszczedzac i teraz klops:(
Domysla sie co to za "zabieg"
Nie chce nic tam mowic bo zaraz pol miasta bedzie wiedzialo, ale sie domysla zaraz:(
O kurcze :( u Ciebie też księgowa nie trzyma języka za zębami? Znam to z autopsji...
 
reklama
Witajcie kochane,
Strawbelko i Ty będziesz robić takie zakupy jak Doris - beta super:tak:
Susana gratulacje i masz trzymać tak dalej a ja biorę z Ciebie przykład:yes:
Lamia myśle o Twoim bratanku i współczuje Wam bardzo.:frown:

Motylek posłuchaj Strawbelki - dobrze Ci radzi!!!

Strawbelka u mnie jest to samo w pracy. A ciąża to prawdziwa sensacja. Ja w ostatniej ciąży nie miałam zwolnienia z kodem B bo od początku było źle a i tak wiedziały że byłam w ciąży i poroniłam. Do dziś mam do niektórych żal że tak to rozgadały.

Doris ja też chcę robić takie zakupy jak Ty! Może jeszcze kiedyś się uda!!!!!

A mnie okropnie boli dziś brzuchol, przyjechała ta wredna @ i histero za tydzień chyba wypali! Może któraś miała robiony ten zabieg w Łodzi?!

Pozdrowionka dla wszystkich!
 
Do góry