reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

STRAWBELKA GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!
Fondie nie wiem czy ci ktoś odp... Ale ja piłam ;) może nie w ten sam dzień co się szczepilam ale tak zylam normalnie.... Paliłam nawet ;) a co do śluzu przed.. Ja miałam zawsze troszkę może nie jakaś mega ilość ale troszkę było....
 
reklama
Motylek Acard cały czas przy okresie również. Odkładasz tylko na zabiegi.

Ja siedzę w krzakach przybita tym posiedzeniem w szpitalu i mam doła. Wieczorem wypad na puby bo moja psiapsółka na 2 dni zjechała z niemiec w ogóle nie mam chęci ale "olać" jej nie mogę i zmuszę się do wyjścia :(

Fondie ja 2-3 dni przed @ mam sycho a głębiej czuje mokro.
 
Motylek Acard cały czas przy okresie również. Odkładasz tylko na zabiegi.

Ja siedzę w krzakach przybita tym posiedzeniem w szpitalu i mam doła. Wieczorem wypad na puby bo moja psiapsółka na 2 dni zjechała z niemiec w ogóle nie mam chęci ale "olać" jej nie mogę i zmuszę się do wyjścia :(

Fondie ja 2-3 dni przed @ mam sycho a głębiej czuje mokro.
Beatka nie siedż w kszaczorach .
Wyłaż
Nic się nie smuć .Szpital to nie koniec świata .A może cię szybko" obsłużą "
Wypij tam w tych pabach i za moje zdrowie i mojej fasoli .
Też bym się jakiegoś drinka czy wina napiła .....
Mniam .......
Ale siła wyższa - trzeba obejść się herbatą ...


Ja tu teraz siedzę i pary ustalam ciężarówek :

Doris i Nafoczka

Agnieszka P i Jaaaaa

Lamia i Strawbelka .

Kto następny ????
Można zamawiać !!!!
 
Na chwilę znikam. Bardzo się cieszę, że wam się udaje, a jednocześnie mi przykro, że nam nie. V laiden w normie. Powinnam się cieszyć, a nie potrafię. Przepraszam
 
Beatko nie smutaj sie, wylaz z krzakow bo nam smutno bez twoich ripost :-) ogarniesz i szpital ale zawsze to krok do przodu! Wystaw dupcie to ci kopne.. tylko kucnij bo nie dosiegne!

Destino nie znikaj, tu kazda kadej potrzebuje!!! Ciebie tez :-*

Motylku ja acardu nie odstawialam.

Mnie dzis tez brzuszek pobolewa bo kaszle..i co? licze i dodaje a ze ksiegowa jestem to jakos to idzie :-D

Sus, Strawbelko fluidy dla fasolek!
 
Na chwilę znikam. Bardzo się cieszę, że wam się udaje, a jednocześnie mi przykro, że nam nie. V laiden w normie. Powinnam się cieszyć, a nie potrafię. Przepraszam
Destino- nie smutkaj za jakiś czas to Ty będziesz czytała taki wpis innej smutnej dziewczyny , a ty będziesz szczęśliwa .Na każdą z nas przychodzi czas ,tylko trzeba poczekać :wink: wiem kochana że chciałoby się już ,ale na pewno Ci się w końcu uda:biggrin2:
 
Znowu multicytaty na telefonie nie zadziałały.. :(

Ale co najważniejsze pamietam - STRAWBELKA!! Gratulacje!!! :) ale sie cieszę!! Bedą bliźniaki!! Taka krecha w 8dpt!!! Wow!

A co tam na Priv sie zamawianie z sus??? :)


U mnie staranka pełna para, wlasnie m zaciągnęłam na bobosexy. ;) teraz siedzę na leżaczku z zaciśniętymi udami ;)

Sus, to juz 7t skończony?! Wow! Sporo!!!
 
Hej :-) :):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-) :):-) :):-) :):-) :):-) :):-) :)
Jestem w domku, wypuścili mnie ze szpitala, z Maluchem wszystko dobrze. Pięknie urósł, ktg prawidłowe!
Naoglądałam się na korytarzu szpitalnym tyle pięknych noworodków jak przewozili z sali do sali, że jeszcze bardziej nie mogę się doczekać lipca. Takie cudne i Malutkie te dzieciaczki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry