reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Adra!!!!! To mnie kobieto zaskoczyłaś!!! Co za cudek ;) Fajnie cieszę sie bardzo.

Arda ,Strawbelka. Modlitwy hmmm może jak się nie modlisz wcale to po prostu zacznij się tak modlić jak umiesz i po swojemu najlepiej porozmawiaj sobie szczerze z Bogiem.

Nafoczka Doris kurde jakie piękne krągłości ;)

Susano bete masz świetną więc nie marudź. Pewnie się nastawiasz negatywnie na udaną ciąże ?Radze uwierzyć że jest ok i daj proszę Cię znać jak będziesz po USG tylko nie daj sobie wmówić że jajnik to macica hehe.

Beri HPV miałam badane w panelu razem z chlamydią i tą całą resztą tylko i wyłącznie dlatego ,że tak było taniej a hpv to po prostu na komórki nowotworowe ;) Przynajmniej tak mi tłumaczono w laboratorium.

Byłam już u doktorka. Siedziałam w grządkach i ten dzwoni czy mogę za godzinę być to ja jasne. Motyka w krzaki i pod prysznic! Zbadał mnie na odpiernicz i wypisał skierowanie na : histeroskopie z laparoskopią. Pytałam czy możemy zrobić jutro ;) Niestety w 1 dzień @ mam zadzwonić do niego i się umawiamy na przyjście do szpitala. Podobno nawet po przyjęciu to nie jest takie hop siup bo kolejka na zabiegi i operacje więc posiedzę tj.polerze może nawet do 5 dni :(
 
reklama
Arda babo jedna! Wiedziałam, że przyrośnie, WIEDZIAŁAM! [emoji4]

Suska życzę Ci optymistycznych wieści po dzisiejszej wizycie [emoji8]

A ja byłam dziś u Ginki na szybkim usg, bo zobaczyłam śluz płodny w 7dc i wygląda na to, że przez ten spóźniający się okres pomieszał mi się cykl i ten będzie bezowulacyjny...

Zaczynamy z mężem gadać o ivf i powiedzcie mi jak to jest wtedy z lekami? Przez to, że wywiad obciążony poronieniami, to biorę leki jak przy naturalnych starankach?
 
A tu macie modlitwę do Jana Pawła II, którą modliłam się, jak tylko zaczynało się coś dziać w ciąży:

Modlitwa o dar życia dla dziecka poczętego

Święty Janie Pawle II, ty, który jesteś obrońcą nienarodzonych dzieci, wstaw się za nami. Uratuj nasze dziecko. Niech zagrożenie ciąży minie, aby mogło przyjść ono na świat w terminie i mogło chwalić naszego Pana, Jezusa Chrystusa.
 
Arda babo jedna! Wiedziałam, że przyrośnie, WIEDZIAŁAM! [emoji4]

Suska życzę Ci optymistycznych wieści po dzisiejszej wizycie [emoji8]

A ja byłam dziś u Ginki na szybkim usg, bo zobaczyłam śluz płodny w 7dc i wygląda na to, że przez ten spóźniający się okres pomieszał mi się cykl i ten będzie bezowulacyjny...

Zaczynamy z mężem gadać o ivf i powiedzcie mi jak to jest wtedy z lekami? Przez to, że wywiad obciążony poronieniami, to biorę leki jak przy naturalnych starankach?
Moze jeszcze cos bedzie bo 7 to wczesnie...mi 10 powiedziala jedna ginka ze nic z tego i cykl bezowulacyjny A 15dnia miałam pecherzyk 20 mm[emoji5]

Napisane na SM-J500FN w Forum BabyBoom
 
Rozsmiesze Was troche...

Taki jest moj maz:D
Tylko to sa zarty, bo bardzo mnie kocha, chyba ze go wkur..e to mowi ze by mnie wtedy udusil:p
Ale masz super męża :):) zazdroszczę. My wlasnie sie wczoraj i dzisiaj żremy, a w tej chwili oddaje nasienie do badania :) tyle dobrze..

Strawbelka .
Nie porawie ci dziś humoru bo sama mam doła .
Ide dzisiaj na 21 do lekarza
Jajec masz dużo .
Migal wczoraj była była na pobraniu jednej jedynej komórki i okazało się że pękła ......
Będzie dobrze Strawbelka
Sorry dziewczyny że się nie odnosę do postów ale mam doła a nie chce was sobą nakręcać.
Powodzenia Suska u gina!! Mocno trzymam kciuki za ciebie!

Nafoczka, rzeczywiście zapomniałam o insuline,ale boję się jej robić bo jeśli będzie mi dane jeszcze być w ciazy to chciałabym włączyć steryd a czytałam chyba tutaj że z gluckopagem nie bardzo? A inofolic na co?bo on ma zwykły kwas foliowy a ja chcę się pozbyć tego zalegajacego, może jest jakiś produkt z samym inozotylem?
Moze kup sobie pyłek pszczeli, on zawiera inozytol, naturalny produkt.

Witaj Mia, badanie zarodka miałaś histopatologiczne czy genetyczne? Bo histopatologiczne to niestety nie wyjaśnia czy dziecko było zdrowe.
A ja już czuję ruchy, w pierwszej ciąży czułam dopiero po 18 tyg. a teraz dużo szybciej
Brawo!! Ale zazdroszczę ruchów! :):)

Dziewczyny, nie wierze... 8,7 czyli urosło x2 w ciągu 24h...
WIEDZIAŁAM!!!!! Gratulacje :):)
Arda, jakie testy robiłaś ze miałaś ten cień po 5 min? Robiłaś moze dzisiaj, masz juz jakis cien od razu? :)
Mnie dzisiaj cos tam na dole napiera, ściska, moze jakies jajco sie zagnieżdża.... Chciałam iść jutro na betę, ale nie wiem czy nie za wcześnie skoro dopiero teraz cokolwiek potencjalnie czuje to nawet jesli to to, to jeszcze nie wyjdzie... Jutro 12dpo. Jak myślicie?

aaaaaaaArda no to mam kolejne zdrowaski do klepania!!!! ale spoko, dziala to na mnie uspokajajaco :-D
Mia masz ode mnie prwatna wiadomosc ti grzebnij gdzie tam ;-)

a teraz napatrzcie sie przez chwile co was czeka :-D
Zobacz załącznik 753786

Booooski!!!! Brzucha zazdraszczam jeszcze bardziej :D
Za mnie tez zdrowaske powiedz zeby jutro test wyszedł :)

Susana, zaraz jak ja Cię .....
Beta powyżej 1200 -6000 przyrasta wolniej, a powyżej 6000 jeszcze wolniej. Przyrost jest idealny!!!!!!

Jak Nafoczka wstawiła to ja też, +11 kg :-)
Zobacz załącznik 753787
I tego brzuchola tez zazdraszczam!! Piękny!! :)
 
Bea, cud to bedzie po terminowym porodzie.

Malaczarna, dzieki.

Betha, robilam 2x facelle i 1x bobotest. Jak widac w 13dpo mozna miec bete 3,5 :/

Ja jestem ciekawa jak faktycznie wyglada ten moj przyrost. Niby wiem, ze ma byc minimum x2, ale na samym pocTtaku nie powinno byc aby wiecej?
 
Moze jeszcze cos bedzie bo 7 to wczesnie...mi 10 powiedziala jedna ginka ze nic z tego i cykl bezowulacyjny A 15dnia miałam pecherzyk 20 mm[emoji5]

Napisane na SM-J500FN w Forum BabyBoom
Uhuhuhu :D to dlatego mimo wszystko kazała mi gwałcić męża [emoji12]
Ale masz super męża :):) zazdroszczę. My wlasnie sie wczoraj i dzisiaj żremy, a w tej chwili oddaje nasienie do badania :) tyle dobrze..


Powodzenia Suska u gina!! Mocno trzymam kciuki za ciebie!


Moze kup sobie pyłek pszczeli, on zawiera inozytol, naturalny produkt.


Brawo!! Ale zazdroszczę ruchów! :):)


WIEDZIAŁAM!!!!! Gratulacje :):)
Arda, jakie testy robiłaś ze miałaś ten cień po 5 min? Robiłaś moze dzisiaj, masz juz jakis cien od razu? :)
Mnie dzisiaj cos tam na dole napiera, ściska, moze jakies jajco sie zagnieżdża.... Chciałam iść jutro na betę, ale nie wiem czy nie za wcześnie skoro dopiero teraz cokolwiek potencjalnie czuje to nawet jesli to to, to jeszcze nie wyjdzie... Jutro 12dpo. Jak myślicie?



Booooski!!!! Brzucha zazdraszczam jeszcze bardziej :D
Za mnie tez zdrowaske powiedz zeby jutro test wyszedł :)


I tego brzuchola tez zazdraszczam!! Piękny!! :)
Kłótnia kłótnią, ale najlepsze jest w tym to, że oddał nasienie [emoji1]
 
Bea, cud to bedzie po terminowym porodzie.

Malaczarna, dzieki.

Betha, robilam 2x facelle i 1x bobotest. Jak widac w 13dpo mozna miec bete 3,5 :/

Ja jestem ciekawa jak faktycznie wyglada ten moj przyrost. Niby wiem, ze ma byc minimum x2, ale na samym pocTtaku nie powinno byc aby wiecej?
Moze i powinno byc wiecej niz 100% ale ty masz przyrost 100% w ciągu 24 a nie 48[emoji5]

Napisane na SM-J500FN w Forum BabyBoom
 
reklama
Doris;Nafoczka piekne brzuszki :-*
Mam nadzieje,ze wszystkie sie takich doczekamy :-)

Susana trzymam kciuki zeby bylo wszystko suuper :-*
Arda super betka rosnie i teraz bedzie juz tylko dobrze :-*

Napisane na LG-H340n w Forum BabyBoom
 
Do góry