reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Doris pokaz kiecuszke:D
Proszę bardzo, oczywiście zdjęcie ze stronki happyMum - ja jestem grubsza niż ta modelka i mam większy brzuszek
sukienka.jpg

Arda, Nafoczka, Doris, Susana co bierzecie oslonowo przy encortonie???
Napiszcie mi prosze nazwe.
Ja nic nie brałam i nawet nikt mi nie mówił, że mam coś brać

Kochane Dziewuchy, 20.03 przyszła na świat nasza cudna córeczka.
Esperanza, gratulacje!!!!!!!!! Super!!!!! To teraz opisz wrażenia z porodu! I buziaki dla Malutkiej!

Doris
Tej twojej teściowej to tylko miotłę i żeby poleciała w kosmos .!!!!!
Co za babsztyl .Trochę widzę niestety w tym winy twojego m .bo powinien jednak powiedzieć :
-Mamo nie wtrącaj się -to moja żona i moje małżeństwo .!!!!Nie życzę sobie żebyś ją denerwowała bo jest w ciąży .( i bez ciąży też)
Teściowa wiedziałaby że nie ma prawa na ciebie powiedzieć, do niego złego słowa, bo ją za to opierdzieli .

Sus, przede wszystkim gratuluje pozytywnej betki! Czemu się wczoraj nie pochwaliłaś? Bedziesz robić kolejną?
Co do mojej teściowej, to podczas jej wczorajszego monologu, M próbował zmieniac temat ale nie było szans, jemu jest strasznie głupio. Dziś ona zadzwoniła do M, on wyszedł do kuchni z nią gadać, bo wiedział, że moge nie wytrzymać a jak wrócił to mówi że ona mnie pozdrawia - powoedziałam że może mnie pocałować w sam środeczek rowa. :-)

Bea25ta, jak Ty znalazłaś tą fotkę kiecki na fb? Wyświetliła się gdzieś?

Sus, ja poproszę Twoją fotkę na priv, bo nawet nie wiem jak wyglądasz!!!!!
Arda, Strawbelka i reszta nie posiadająca fb też!
 

Załączniki

  • sukienka.jpg
    sukienka.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 75
Kinga 86 Fajnie ,że opisałaś swoje leczenie. Brakuje mi tego bo Wy właśnie dajecie nadzieję.Możecie wiele wyjaśnić i podpowiedzieć . Małgosia też napisz jak u Ciebie było -jak możesz :)
 
Doris, śliczna sukienka! A większy brzuszek na pewno wyglada w niej jeszcze lepiej!
Esperanza, gratulacje cudu! :)
Plastulinka, trzymam mocno kciuki!

Mam wyniki hormonów. Chyba sa ok? Zobaczycie?
ImageUploadedByForum BabyBoom1459541322.844651.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1459541265.384285.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1459541265.384285.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 49
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1459541322.844651.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1459541322.844651.jpg
    112,9 KB · Wyświetleń: 181
Doris jak chcesz moja fote to musisz mi swojego maila wyslac na priva i ja wysle Ci fotke na maila, bo na priva nie potrafie:(
No ale fota za fote;)
 
reklama
Proszę bardzo, oczywiście zdjęcie ze stronki happyMum - ja jestem grubsza niż ta modelka i mam większy brzuszek
Zobacz załącznik 753084


Ja nic nie brałam i nawet nikt mi nie mówił, że mam coś brać


Esperanza, gratulacje!!!!!!!!! Super!!!!! To teraz opisz wrażenia z porodu! I buziaki dla Malutkiej!



Sus, przede wszystkim gratuluje pozytywnej betki! Czemu się wczoraj nie pochwaliłaś? Bedziesz robić kolejną?
Co do mojej teściowej, to podczas jej wczorajszego monologu, M próbował zmieniac temat ale nie było szans, jemu jest strasznie głupio. Dziś ona zadzwoniła do M, on wyszedł do kuchni z nią gadać, bo wiedział, że moge nie wytrzymać a jak wrócił to mówi że ona mnie pozdrawia - powoedziałam że może mnie pocałować w sam środeczek rowa. :-)

Bea25ta, jak Ty znalazłaś tą fotkę kiecki na fb? Wyświetliła się gdzieś?

Sus, ja poproszę Twoją fotkę na priv, bo nawet nie wiem jak wyglądasz!!!!!
Arda, Strawbelka i reszta nie posiadająca fb też!
Doris
Ale mnie rozbawiłaś z tym rowem .haha .
Wiedziałam że dzisiaj nie dam rady na bete lecieć to zrobiłam wczoraj po 24 godz..Głupio mi gadać o swoich betach bo miałam nie robić ale chciałam mieć dokladną jasność przed wlewem .W razie niepowodzenia mieć wiedzę czy po wlewie rosła normalnie czy żle .
 
Do góry