reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Susana ja nie wiem czy nie lepiej do niej rano dzwonic.
Nie wiem czy ona czasami w czwartki nie przyjmuje w Provicie. Rano napewno bedzie w szpitalu, wiec predzej odbierze;)
Poszukaj tam w internecie w jakie dni gdzies przyjmuje, bo pewnie w te dni ciezko ja zlapac.
 
Susana, jak tam? Wiesz cos?? Jakies wiesci? Maz ma teraz kare - znalezy mi sie ;)

A ja dzisiaj caly dzien w rozsypc. W pracy kilka godzin mnie pobolewalo w dole brzucha, tak jakby w pochwie, ale sama juz nie wiem... Mierzylam temperature, 37-37,2. Cieplo, jakas poirytowana jestem. Nie wiem sama czy sie cieszyc cY spodziewac przedwczesnej @, ale to dopiero 21dc, w polowie luteiny jestem.
Ja miałam takie bóle trzydniowe brzucha przy zagnieżdżaniu .
Teraz mam takie kłucia w prawym jajniku z którego była owu i kłcia w pochwie .Przeważnie wieczorem po clexanie jak się położę .:oo:
 
Susana, mam nadzieje, ze nie masz do mnie zalu, ze sie tym telefonem nie podzielilam? A powiedz mi prosze, bolalo Cie tak jakby w pochwie przy tym zagniezdzaniu?? Bo mnie to jakos tak nisko. Lepiej jest, ale sie odzywa nadal i sie martwie :/ daj znac koniecznie jak sie lekarka odezwie.

Strawbrelka, rozkrecila sie cholera? Bo zgubilam watek okresowy.

Malaczarna, dobrze, ze jest ta franca!

Lami, sto lat dla synow!
 
Susana, mam nadzieje, ze nie masz do mnie zalu, ze sie tym telefonem nie podzielilam? A powiedz mi prosze, bolalo Cie tak jakby w pochwie przy tym zagniezdzaniu?? Bo mnie to jakos tak nisko. Lepiej jest, ale sie odzywa nadal i sie martwie :/ daj znac koniecznie jak sie lekarka odezwie.

Strawbrelka, rozkrecila sie cholera? Bo zgubilam watek okresowy.

Malaczarna, dobrze, ze jest ta franca!

Lami, sto lat dla synow!
Arda @ sie nie rozkrecila. Wzielam teraz kapiel w strasznie goracej wodzie zeby ja wywolac:D
Arda zrob testa, co sie tak bronisz... Bedziesz szybciej swietowac:D
 
reklama
Do góry