reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Lila bralam 10mg encortonu od pozytywnego testu do 26tc potem prawie do konca ciazy 5mg ale przy następnej ciazy na pewno szybciej zejde z dawki

Bertha w sumie nie wiem nikt mi dokladnie nie wytłumaczył co robia te pc jajnikowe chyba ogolnie powoduja nieplodnosc moze dlatego mam takie niskie amh owczesna gin mowila ze sie z tym nic nie robi ...a kurpisz przepisal mi na to 3 miesieczna kuracje medrolem ja mialam na wyniku dwa ++ a najwiecej jest chyba 4 ja mialam pc przeciwko oslonce przejrzystej

Fondie ty sie mna nie sugeruj kazda z nas jest inna i wymaga innego leczenia jednej pomaga encorton a innej wlew itd
 
Dziękuję dziewczyny :-)

Gogac, długo brałaś ten encorton, ja jakoś zaczęłam zmniejszałam dawkę po 14 tc chyba. Tak Ci gin kazał brać?

Susana, ja kolejną wizytę mam dopiero 19 kwietnia, będę wtedy w 29 tc, jeszcze prawie 3 tyg do wizyty....jak ja wytrzymam???
 
Motylek, Susanie wychodzi wcześnie jakoś w 8,9 dpo oczywiście test facelle z Rossmana, bo jest super dokładny. Ja robiłam zawsze najwcześniej w 12 dpo.
A coś jest na rzeczy?
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję dziewczyny :-)

Gogac, długo brałaś ten encorton, ja jakoś zaczęłam zmniejszałam dawkę po 14 tc chyba. Tak Ci gin kazał brać?

Susana, ja kolejną wizytę mam dopiero 19 kwietnia, będę wtedy w 29 tc, jeszcze prawie 3 tyg do wizyty....jak ja wytrzymam???
3 tygodnie szmat czasu ......
Wiem coś o tym .....
 
reklama
Do góry