reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Strawbelka, dlatego nic nie obiecuję. Mnie raz odpisuje po kilku dniach, a raz kolejnego dnia rano - jak trafi. I tak susana musi podjąć decyzję sama. Także zobaczymy, a nóż widelec :)

Laski, przyspieszcie ten czas. Dopiero wtorek jest, za tydzień mnie zamkną w wariatkowie :/
 
Strawbelka
Lamia
To teraz już się zacznie .Będzie się działo .

Arda
Może ci coś napisze .:zawstydzona/y:
Strawbelka, dlatego nic nie obiecuję. Mnie raz odpisuje po kilku dniach, a raz kolejnego dnia rano - jak trafi. I tak susana musi podjąć decyzję sama. Także zobaczymy, a nóż widelec :)

Laski, przyspieszcie ten czas. Dopiero wtorek jest, za tydzień mnie zamkną w wariatkowie :/

Ardzia no widziałaś mój dzisiejszy test .Gdzie będziesz do wtorku czekać .
Jeszcze nam tu oszalejesz.

Kupuj 4 facelle i rób piątek , sobota , niedziela , poniedziałek .:-D
Non stop ci tak będę pisać:-D
 
Taaa, i będę chodzącą depresją :p Teraz jestem świruską, która sobie wyobraża głupoty, a będzie jeszcze gorzej jaja/
 
Susana, jestes Kochana! Teścior piękny, kreska coraz tłuściejsza!!!!!
To teraz ja dla Ciebie Susana grudniowa Mamusiu, i w ogóle dla Wszystkich starających się Strawbelka, Arda, Fondie, Lamia, Lumia, Lumia1212, Bea25ta, Bertha, Liluli, Asia669, Lila, Motylek, Migall, Czarna Mala, Destino, Beri, i RESZTA walczących
to dla was Kochane i życzę Wam z całego serca abyście jeszcze w tym roku mogły wstawić taką fotkę tutaj na nasze forum
8-25 tc.jpg

Agnieszka, Nafoczka, Tęczowa, wstawiajcie fotki na szczęście dla naszych wspaniałych staraczek!
 

Załączniki

  • 8-25 tc.jpg
    8-25 tc.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 77
Ostatnia edycja:
Susana, jestes Kochana! Teścior piękny, kreska coraz tłuściejsza!!!!!
To teraz ja dla Ciebie Susana grudniowa Mamusiu, i w ogóle dla Wszystkich starających się Strawbelka, Arda, Fondie, Lamia, Lumia, Lumia1212, Bea25ta, Bertha, Liluli, Lila, Motylek, Migall, Czarna Mala, Destino, Beri, i RESZTA walczących
to dla was Kochane i życzę Wam z całego serca abyście jeszcze w tym roku mogły wstawić taką fotkę tutaj na nasze forum
Zobacz załącznik 752590

Agnieszka, Nafoczka, Tęczowa, wstawiajcie fotki na szczęście dla naszych wspaniałych staraczek!
Doris piekne:) az mi sie lezka w oku zakrecila:)
 
reklama
Doris
Brak słów !!!!!!!!
Piękności !!!!!!!!
Kiedy teraz masz wizytę???
Będą nowe fotki .Uwielbiam je oglądać
 
Ostatnia edycja:
Do góry