reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Susi
Strasznie Ci dziękuje. Już myslalam,ze się na mnie obraziłas:p
Mnie moj gin dał dziś namiar na jakąs utytułowaną:p PAnią prof. Specjaliuje się własnie w chorobach zakrzepowo - zatorowych. Powiedział żebym poszła na konsultacje jeszcze, bo z jego punktu widzenia biorę już wszystko co powinnam.
Dzwoniłam dziś i wizyta 300zł:p

A tak swoją drogą to gdyby nie to badanie to bym w życiu nie wiedziała,że u mnie to może wyjść. Masz jakiekolwiek objawy? Ja jestem w szoku...
Nie mam żadnych objawów
Tym bardziej że ginka kiedyś mówiła że absolutnie mam leydena nie robić bo go na 100% nie mam jeżeli mam dwoje dzieci .Jak widać różne są przypadki w życiu .
Absolutnie się na ciebie nie obraziłam .hehe tylko nie nadążam dziś pisać .Tyle ciekawych tematów dzisiaj .
 
Lumia a ty jakie leki bietzesz ??
Ja też leki dopier wprowadziłam dzisiaj .Gdybym planowała ciążę to pewnie bym już brała od początku cyklu .Dziś clexan 0,4 ale za parę dni zwiększę do 0,8 .
 
Susi,
Dziękuje raz jeszcze:)

Uciekam spać :)
Dobrej nocy dla wszystkich Dziewczynek:*

edit
Susi nie biorę żadnych. Stwierdziłam,że w tym cyklu jak coś od pozytywnego testu...Tym bardziej nie chcę encortonu i nie wiem czy mogę clexan bo na 31 marca mam kariotyp
a myślisz,że przy naszej mutacji trzeba leki od początku włączać?
Może acard od jutra włącze
 
Ja leki biorę wcześniej żeby zarodek jakby co się lepiej zagnieżdził .Chodzi o clexan bo to konieczne przy leyden .
Acard całe życie przy trombofilii trzeba brać .
No ale ty zrobisz jak uważasz .Każda z nas jest odpowiedzialna tylko za siebie .Możemy sobie tylko radzić tutaj .Pa dobranoc .
 
Susana, juz poprawilam te ocene. Sorry jeszcze raz, to byl oczywiscie przypadek. Napisz mi prosze na priv co z tym intralipidem.
 
reklama
Tęczowa gratulacje i zdrowia dla maleństwa!
Dziewczyny te co mają mutacje MTHFR i T677 jakie witaminy bierzecie i wogole leki przed ciążą?
Metylowe formy: b6,b12 i kwasu foliowego.
Acard
Kwas foliowy 5mg (gin mi przepisał wiec biore mimo ze niekoniecznie to dobre...)

A do tego inne suplementy ale to juz niezależnie od MTHFR:
Multiwitaminy dla starających się - femibion
Wit d3
Koenzym q10
Pyłek pszczeli
 
Do góry