reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Susi
Prosze odpiszesz mi na moje posty? :-( :(
Przepraszam,że tak marudzę tylko o sobie ,ale jakoś mi dziś skrzydła opadły...;( i mam mętlik straszny
 
Susi
Prosze odpiszesz mi na moje posty? :-( :(
Przepraszam,że tak marudzę tylko o sobie ,ale jakoś mi dziś skrzydła opadły...;( i mam mętlik straszny
Lumia czym Ty sie stresujesz??? Bierzesz formy metylowe i heparyne 0,8 ( jak dobrze pamietam z postow, ale moge sie mylic) i acard i jest pieknie;)
 
Strawbelko
Bo kurde czytam o tym wszystkim i już zesiwiałam;/
A pamietam i teraz już wiem,ze to Susi pisała,że v leiden to już najgorszy.
A sresuję się bo chyba jednak niepoważnie podeszłam do sprawy. Wiem, wiem może nie zaciąże, ale tak jak pisałam gdzieś z tyłu głowy jest obawa, a leki biorę dopiero od kilku dni;(

A chyba jakiś dól mnie dopada....:(
 
Lumia
Ja mam mutację mthfr heterozygotę .
Od trzech mies biorę kwas metyl i b 12 w zastrzykach bo miałam duży niedobór .Teraz mam b 12 super .
Homocysteinę na poziomie 5 .
Ty też ją zbadaj .
Przy leydenie tak jak pisałam nie obejdzie się bez heparyny .
Przysługuje na zniżka na ryczałt .Chyba 12 zł opakowanie 10 sztuk .
Moja ginka mówi że wszystkie ciąże z leydenem się roni do 20 tygodnia jeżeli są bez clexanu .Ja mam 2 synów bez clexanu .Nie wiadomo jakim sposobem .Ginka zdziwiona .
Każe mi brać clexan 0,4 ale ja chyba wezme 0,6 i pogadam jeszcze o tym z jakimś innym ginem bo ostatnio brałam o,4 i się nie udało .
Generalnie jesteśmy skazane na acard całe życie .Mam brać ciągle nawet bez ciąży bo zwiększone ryzyko choroby zakrzepowo - zatorowej udaru zawału .
 
Susi
Strasznie Ci dziękuje. Już myslalam,ze się na mnie obraziłas:p
Mnie moj gin dał dziś namiar na jakąs utytułowaną:p PAnią prof. Specjaliuje się własnie w chorobach zakrzepowo - zatorowych. Powiedział żebym poszła na konsultacje jeszcze, bo z jego punktu widzenia biorę już wszystko co powinnam.
Dzwoniłam dziś i wizyta 300zł:p

A tak swoją drogą to gdyby nie to badanie to bym w życiu nie wiedziała,że u mnie to może wyjść. Masz jakiekolwiek objawy? Ja jestem w szoku...
 
Lumia .
Ten clexan to tak jak strawbelka pisze nawet 0,8 .
Bo przecież my jeszcze bierzemy tony progesteronu który zagęszcza krew i wtedy to 0,4 wydaje mi się że jest za słabe .
 
reklama
Do góry