reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Susana i jaki transport wybrałaś ;)

Ok ja wiem ,że formy metylowe wszystkiego dla mojej mutacji mthfr ale po co się bierze wit b6 i b12?

Naafoczka jutro zamówienie wysyłasz?? Poczekaj na mnie ;) A wit po co są ni8e wiem to nie wiem czy brać bo wiesz ja słaby ,znerwicowany człek jestem i nie chcę żeby mi sie na żołądku odbiło takie opychanie tabletkami
Beata nie pamietam dokladnie ale czytalam cos o tym i chodzi tu chyba o to ze pomagaja w uregulowaniu tej homocysteiny, ktora zazwyczaj ma sie podwyzszona przy mutacjach.
Jak cos pokopalam to mnie poprawcie dziewczyny.
 
reklama
odebrałam wynik APTT, dziś 30 - norma 26-43 więc nie mam nadkrzepliwości!!!! :-) :):-) :):-) :):-) :):-) :):-) :):-) :):-) :):-) :):-) :)

Prawdopodobnie było tak, jak napisała KITKI, że moją krew sobie trzymali 4h zanim ją zbadali i już zaczęła sama w probówce krzepnąc. W każdym razie jest ok :-)

Oczywiście, żeby tak pięknie nie było to dziś mam stres związany z tym, że Oliś mniej kopie. Jakiś dziś spokojny. I tak zmartwienie kolejne.

Lumia, Ty bierz witaminy i się nie martw, będzie dobrze!

Strawbelka, dziś ja Ciebie pozdrawiam

Resztę Dziewczyn oczywiście też!

Lumia1212, histeroskopia jest pod narkozą, trwa krótko, nic nie boli, potem też nie, ja miałam tylko lekkie plamienie przez ok godzinę.

Susana, jak tam?

Doris bardzo się cieszę, że wszystko jest ok :blink:
 
Susana i jaki transport wybrałaś ;)

Ok ja wiem ,że formy metylowe wszystkiego dla mojej mutacji mthfr ale po co się bierze wit b6 i b12?

Naafoczka jutro zamówienie wysyłasz?? Poczekaj na mnie ;) A wit po co są ni8e wiem to nie wiem czy brać bo wiesz ja słaby ,znerwicowany człek jestem i nie chcę żeby mi sie na żołądku odbiło takie opychanie tabletkami
Na mutację nie tylko kwas metylowany Beatko .Trzeba brać te witaminy bo one również się nie wchłaniają z pożywienia ani w zwykłej postaci .
Jak bierzesz wszystko to tzn kwas i wit metyl to ci obniża homocysteinę która jest przeważnie przy mutacjach wysoka a powinna być niska
 
Susana jak ci zazdroszcse ze juz mozesz sie starac..janawet wizyty ani miesiaczki nie mialam :( jak bog da moze kolo czerwca bede mogla....:(
 
Strawbelko kochana, zamowienie nie jest zbiorowe,powiedzmy ze sobie robie :-D
Beti B6iB12 mam wpisane w zalecenisch po mutacji od pani genetyk z Rz. Zam. na razie nie robie, tylko pytam ;-)
 
Ostatnia edycja:
Susana jak ci zazdroszcse ze juz mozesz sie starac..janawet wizyty ani miesiaczki nie mialam :( jak bog da moze kolo czerwca bede mogla....:(
Fondię
Ja tak przez przypadek to wszystko .
Jak nie wyjdzie to mam jeszcze dwa badania do zrobienia.
Ty też niedługo dostaniesz@ .
I niedługo masz przeciez wizyte u Maliny?
 
Witajcie dziewczynki, bo chyba sie dzisiaj nie witałem. Tak czytam co dzisiaj pisalyscie i tyle tego ze mi sie juz wszystko pomieszało.... :)
Tęczowa, gratulacje! Wstawiaj zdjecie żebyśmy sie napatrzyły na krechy :)
Doris, dobrze ze aptt juz ok!
Nafoczka, relaksuj sie w łóżeczku :)
Lumia - mthfr = metylowe formy witamin i Acard i clexane i do przodu :)

Pozdrawiam was wszystkie i każda z osobna!! :)
 
reklama
Do góry