reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny
Więc tak
Byłam na monicie u obcej ginki bo mojej nie było ale na bardzo dobrym sprzęcie .
Pęcherzyk w prawym jajniku 21 mm
Endometrium 10 mm.
Tak że owu dziś lub jutro .
Mój mąż coś napomkniał że cały dzień myślał o wczorajszym sexie więc chętny jest dziś na powtórke .hehe
( ale tym chłopom niewiele do szczęścia potrzeba ?)
Susana wow, czyli maz sie zgodzil na dzidzie?
 
reklama
Dziewczyny
Więc tak
Byłam na monicie u obcej ginki bo mojej nie było ale na bardzo dobrym sprzęcie .
Pęcherzyk w prawym jajniku 21 mm
Endometrium 10 mm.
Tak że owu dziś lub jutro .
Mój mąż coś napomkniał że cały dzień myślał o wczorajszym sexie więc chętny jest dziś na powtórke .hehe
( ale tym chłopom niewiele do szczęścia potrzeba ?)
Hahaha, bedzie dzidziuś jak nic! A męża rozpalilas ze hej!! :)
 
Susana i jaki transport wybrałaś ;)

Ok ja wiem ,że formy metylowe wszystkiego dla mojej mutacji mthfr ale po co się bierze wit b6 i b12?

Naafoczka jutro zamówienie wysyłasz?? Poczekaj na mnie ;) A wit po co są ni8e wiem to nie wiem czy brać bo wiesz ja słaby ,znerwicowany człek jestem i nie chcę żeby mi sie na żołądku odbiło takie opychanie tabletkami
 
Strawbelka on się na nic nie godził !!!!!
Nawet rozmowy nie było bo miałam sobie ten cykl odpóścić .ale jak wczoraj u mnie w pracy było do "końca " a dziś pęcherzyk 21 mm to co go będę uświadamiać o moich zamiarach?
I dobrze.
Wykorzystaj jeszcze dzis meza, a my bedziemy takie " wredne" i bedziemy zyczyc Ci wpadki;)
 
Dziewczynki czytam, czytam ale jestescie mwga szybkie:) Jeszcze mam problem z tym zeby Was rozpoznawac, ale mam nadzieje ze niedlugo sie polapie. Ktoras z Was pisala wczoraj, ze ma wizyte u Dubrawskiego? J

hej beri123
byłam dzisiaj u Dubrawskiego, niestety nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Zrobił godzinny wykład o przyczynach i problemach w zachodzeniu w ciążę, o starych i chorych jajeczkach z których już raczej nic nie będzie :( ...Ale on ma sposoby wspomagania organizmu, a na pytanie jakie to sposoby odpowiadał , że zależnie od przyczyn, więc my opowiadamy o przyczynach i badaniach które już zrobiłam, a on, że badań jest wiele i nie wszystkie są właściwe, on zleci właściwe.
I ciągle wtrącał, że leczenie jest bardzo drogie :hmm:

Czyli jest tak jak dziewczyny pisały.

Susana ty już nie leczysz się u Dubrawskiego? Gdzie robisz wlewy?

Która z Was brała ivig ?
 
reklama
Susana i jaki transport wybrałaś ;)

Ok ja wiem ,że formy metylowe wszystkiego dla mojej mutacji mthfr ale po co się bierze wit b6 i b12?

Naafoczka jutro zamówienie wysyłasz?? Poczekaj na mnie ;) A wit po co są ni8e wiem to nie wiem czy brać bo wiesz ja słaby ,znerwicowany człek jestem i nie chcę żeby mi sie na żołądku odbiło takie opychanie tabletkami
Beatka
Tak mnie dzisiaj zagadała że z nią na ulicy pół godziny gadałam .hehe
No i taryfą pojechałam szybko za dyche żeby chłop nie wiedział że na monicie byłam .I żeby zdążyć do domu przed nim .Bo co mu bede opowiadać .:yes:
 
Do góry