reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

OTE="susana, post: 13826053, member: 156108"]Dziewczyny
Wszystko jest dla ludzi ale
dzieci to teraz mają za dobrze .
Nieba im uchylamy a potem jest bardzo cienka granica przed tym żeby się uzależniły od komputerów .
Mój syn już wzbudzał we mnie niepokój ostatnio .Same pały w szkole i non stop na telefonie .Nie pomagały grożby prośby ...
Dzisiaj się skończyło taką awanturą że stwierdziłam że mam dosyć dzieci .
Teraz siedze i becze że się zachowuję jak jakieś zwierze.
Dziecko chce następne a z tymi co mam nie mogę sobie poradzić .[/QUOTE]
Moj 8-latek też tylko telefon,Tablet,telewizor i mógłby tak w kółko a program TV to recytuje z pamięci! A czytać czytankę do szkoły to kara!!!
 
reklama
Susana teraz bedziesz miala coreczke:D Chlopaki dorosna, a Ty bedziesz corki pilnowac jak zacznie na randki chodzic i bedziesz sie wsciekac, bo Ci sie jej chlopak nie bedzie podobal:D Chyba taki los rodzicow;)
Ja tam i tak wolalabym miec dzieci, nawet takie co sie uczyc nie chca, bo w koncu sie ogarna, zmadrzeja i uczyc zaczna. A nawet jak nie to sobie w zyciu poradza. A jak sie ma dzieci to i to zycie jakies szczesliwsze i weselsze jest. A na chlopakow napewno zawsze w zyciu bedziesz mogla liczyc, bo napewno ich dobrze wychowujesz. Nie rycz, bedzie dobrze;)
 
w tym cyklu jestem na antybiotyku bo dopadło mnie wstrętne chorubsko i nie wiem czy wogóle próbować, myślicie że antybiotyk może zaszkodzić? skończe go brać przed owu ale nie wiem czy nie ma to wpływu, pytałyście kiedyś o to lekarza?

Też nie wiem czy ma wpływ czy nie ale ja osobiście bym nie brała. Ja to jak zaczynam starania o ciąże to ćwiczyć przestaje tak huham więc....sama musisz podjąć decyzję i ryzyko.

Susana daj spokój. Ja też sobie wyrzucam ,że mam dzieciaka i zamiast z nim się po szafach chować albo ścigać w berka całymi dniami to siedzę na forach i szukam przyczyn poronień ,sposobów na uniknięcie i lekarzy ;) To taka świetna mamka ze mnie ,że chce dla niego jeszcze braciszka a nim się już nie zajmuje?? Ale widzisz nas karać nie trzeba same sobie pstryczka w ucho dajemy :p
 
Dziewczyny jak myślicie pójść do lekarza immunologa aby mi dał skierowanie na badania zespołu antyfosfolipidowego skoro mam tą mutacje MTHFR 198AC homozygota sama nie wiem co myślicie?
Miłego dnia życzę :-)
 
A ja właśnie jadę do Maliny i słyszę w radio że "wszystko ma swój czas" perfektu i sama nie wiem czy mój czas na drugie dziecko już nie mminął! Łapie doła dziś od samego rana:(
 
Dziewczyny jak myślicie pójść do lekarza immunologa aby mi dał skierowanie na badania zespołu antyfosfolipidowego skoro mam tą mutacje MTHFR 198AC homozygota sama nie wiem co myślicie?
Miłego dnia życzę :-)

Przeciwciała antyfosfolipidowe możesz zrobić płatnie bez skierowania, jeśli zależy Ci na czasie i uniknięciu kolejek do lekarzy. Im więcej badań, tym większa jasność sytuacji :)
 
Zapisałam się na pierwszą wizytę do Dubrawskiego.

Mam nadzieję, że zaliczy mi część badań, bo koszty mnie przerażają :sad:
 
reklama
Do góry