reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Strawbelka
Super to powiedzenie twojego m.
:realmad:

Fondie
To miłych wrażeń życzę .
Kiedy wizyta u Maliny?
 
reklama
Czytam was dziekuje za mile slowa :) kibicuje dalej wszytkim :) przyszlam sie pochwalic ze wkocu od grudnia moge sie isc bzic z mezem :) z gumka bo z gumka ale wkocu mozna :) 4miesiace prawie postu bylo..dostalam wyniki wymazu i wyniki histopatologiczne wsio ok :) jitro 28dzien od zabiegu ..wiec powoli czekam na miesiaczke :)
Fondie a dziurka Ci nie zarosla;) bo wiesz ze nieuzywane czesci ciala zarastaja;)
 
Beata a jakie ci dokładnie kazał zrobić badania .i co mówił na wyniki z Mthfr?

Mam zrobić wymazy z pochwy na bakterie ,na GBS z szyjki na mycoplasma iureaplasme i chlamydie. To tak na skróty i zobaczymy co tam we mnie żyje ;) A jeszcze na ALLO- MLR ,test cytotoksyczny i receptory KIR . Powiedziałam ,że na ten czas zrobię te pierwsze badania i do dzieła ze względu na endometrioze jak się nie uda to brnę dalej w badania.
Co do mutacji MTHFR mówił ,że bardzo dobrze,że biorę Acidum Folicum Hascum 5mg i powinnam jeszcze do tego Ovarin dorzucić.

Czuję się przebadana tak mnie brzuch dołem boli ,chociaż doktor był naprawdę delikatny ale ten plastikowy mikrofon do badania mi nie służy ;)
 
bea, nikt nie lubi tego durnego wziernika.... no to bierz się dziewczyno do dzieła, a przy okazji badania porób. Trzeba działać i próbować :)

fondie, ja też mam taki post, że hej. Juz grubo ponad miesiąć :p Także przyłączam się do klubu dziewic od nowa haha. ALe pomyśl co to będzie za radocha jak już będzie można :p
 
Kochane czytam was codziennie.
Witam w gronie wtórnych dziewic- ja od października nic a nic :(
U mnie co raz lepiej- bhcg już w normie (4,25) więc teraz 2 chemie profilaktycznie i tygodniowa radioterapia glowy i koniec leczenie. Troszkę emocje powoli opadają ;)
Nafoczko trzymaj się dzielnie, zobaczysz że bobo urodZi się w terminie.
 
Plastulinko to cuuudownie. I powiedzcie mi jak ja mam nie wierzyć w moc modlitwy??

Nafoczka czyżby się udało z złapać zasięg internetu??
 
reklama
Strawbelka, Nafoczka jest w szpitalu, czeka na wyniki posiewu i decyzje czy będą je zakładać pessar czy szew. A termin ma 10 dni po mnie czyli wg OM ok 20 lipca.

Plastulinka, nawet nie wiesz jak się cieszę, że najgorsze za Tobą i udało się wyleczyć wszystko. Teraz już będzie wszystko ok.

A mi dziś coś chyba za często brzuch twardnieje :-(, wzięłam nospę i jest trochę lepiej. Napisałam też sms do mojego gina ale jeszcze nie wysłałam i czekam.
 
Do góry