reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej dziewczyny. Jestem po wizycie ehh ciężko, ciężko. Mam endometrioze na lewym jajniku 25mm, prawy nieruchomy przylega do dna. Po za tym nie mam przegrody ale mam macicę dwurożną więc gorszą. Z ciążami wielka loteria czy donoszę czy poronię to zależne jest od miejsca zagnieżdżenia. Mam skierowanie na badanie ziwrzątek (wymazy z pochwy na chlamydie i takie tam). Mam je zrobić i w maju z wynikami się pojawić.

Co u Nafoczki?? Już Wam piszę!! Dobre i złe wieści. Dobre to takie ,że maluszek ma serducho zdrowe i wszystko z nim jest ok ,a złe ,że zdjęcia malucha dalej nie ma. Prosiła o kciuki i modlitwę . Obiecała wstawić zdjęcie bobaska w 40 tyg albo tuż po porodzie :D
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem po wizycie ehh ciężko, ciężko. Mam endometrioze na lewym jajniku 25mm, prawy nieruchomy przylega do dna. Po za tym nie mam przegrody ale mam macicę dwurożną więc gorszą. Z ciążami wielka loteria czy donoszę czy poronię to zależne jest od miejsca zagnieżdżenia. Mam skierowanie na badanie ziwrzątek (wymazy z pochwy na chlamydie i takie tam). Mam je zrobić i w maju z wynikami się pojawić.

Co u Nafoczki?? Już Wam piszę!! Dobre i złe wieści. Dobre to takie ,że maluszek ma serducho zdrowe i wszystko z nim jest ok ,a złe ,że zdjęcia malucha dalej nie ma. Prosiła o kciuki i modlitwę . Obiecała wstawić zdjęcie bobaska w 40 tyg albo tuż po porodzie :D
Beata kurde zawsze musi sie nam cos popierdzielic:(
Super ze z dzidzia Nafoczki wszystko dobrze:) Cudownie bo tak sie martwila bidulka.
 
Hej dziewczyny. Jestem po wizycie ehh ciężko, ciężko. Mam endometrioze na lewym jajniku 25mm, prawy nieruchomy przylega do dna. Po za tym nie mam przegrody ale mam macicę dwurożną więc gorszą. Z ciążami wielka loteria czy donoszę czy poronię to zależne jest od miejsca zagnieżdżenia. Mam skierowanie na badanie ziwrzątek (wymazy z pochwy na chlamydie i takie tam). Mam je zrobić i w maju z wynikami się pojawić.

Co u Nafoczki?? Już Wam piszę!! Dobre i złe wieści. Dobre to takie ,że maluszek ma serducho zdrowe i wszystko z nim jest ok ,a złe ,że zdjęcia malucha dalej nie ma. Prosiła o kciuki i modlitwę . Obiecała wstawić zdjęcie bobaska w 40 tyg albo tuż po porodzie :D
Ojej, super, że z maluszkiem wszystko dobrze, my cierpliwe babeczki jesteśmy to poczekamy na zdjęcie po narodzinach. Najważniejsze, że jest zdrowy i w tym momencie ogromny kamień spada mi z serca. Przekaż Nafoczce, że czekamy tu na nią z utęsknieniem i modlitwa będzie. W piątek pójdę na drogę krzyzową w ich intencji.

Beata a w macicy dwurożnej nie wykonuje się plastyki?
Czyli czekasz ze mną na starania? U mnie za jakieś 2 miesiące dopiero idę z wynikami po leki, potem jeszcze planuję ponownie zrobić wymaz z szyjki i kontrolne usg torbiela.
 
Witajcie ja z pytaniem... jak dlugo można krwawic/plamić po poronieniu. .. ja krwawienie miałam od niedzieli do wtorku tydzień temu teraz póki vo ciągle coś jest i nie wiem czy już się martwić. Na jutro zapisałam się do jakiegoś gina który miał wolny termin...
Edit w środę tydzień temu dubr powiedział że pęcherzyka juz nie ma ale widać jeszcze krew w macicy więc jeszcze poleci...
Marta ja krwawiłam tydzień ale miałam cienkie endometrium .
Około 10,5 cm .
Jak miałaś grubsze to możesz dłużej plamić
 
Migalll - Tak, musisz wejść na tą stronę co napisałam znaleźć mojego posta i zrobić "cofnij ocenę"

Dzień Dobry Dziewczęta!
U mnie piękna słoneczna pogoda! Normalnie wiosna!!!!!!

Doris zrobione :)

Jest mi głupio, bo rzadko się udzielam, mało pomagam a jeszcze przykrość robię tymi ocenami :(

Ja ogólnie trochę mało techniczna jestem
Gdyby trzeba było jeszcze coś poprawić to dajcie znać

Postaram się ostrożniej korzystać z telefonu
 
Migaal jutro jak wroce do domu podesle Ci strone na ktorej jest ta ocena. A musisz wejsc na a strone i przy tej wypowiedzi ktora ocenilas kliknac cofnij ocene.
Rozumiem ze nie specjalnie bo wiem ze jak sie przeglada na telefonie to czasami przypadkowo sie kliknie :-) sama czasami klikne tylko zazwyczaj zauwaze w kazfym razie nic sie nie stalo :-*

Liluli jeśli znajdziesz tę stronę z oceną, to daj proszę znać
 
Nafoczka pozdrowienia i buziaki dla malucha.
Beatka trochę tam masz namerdane w środku ale przynajmniej coś wiadomo.
Warto z Panem Bogiem się pogodzić bo ty po prostu nie miałas mieć tej histero. W maju jak w raju dobry czas na ciąże.
 
reklama
No i już doczytałam i mniej miło.
:crazy:
Beata
Strasznie mi przykro że jest pod górkę .A dobre jest w tym wszystkim to że wiesz co jest grane i na dobrego fachowca trafiłaś .Będzie dobrze.:hmm:
 
Do góry