reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nafoczka
To cudownie że maluch ma zdrowe serducho ..!!!!!
Wytrwaj tam w tym szpitalu i wracajcie cali i zdrowi do domku i do nas.
 
reklama
Nafoczka pozdrowienia i buziaki dla malucha.
Beatka trochę tam masz namerdane w środku ale przynajmniej coś wiadomo.
Warto z Panem Bogiem się pogodzić bo ty po prostu nie miałas mieć tej histero. W maju jak w raju dobry czas na ciąże.
Wyczytałam gdzieś, że najlepszy czas na ciążę to sierpień-październik, wtedy ludzie są nasyceni słoneczkiem i naturalną witaminą D3, ale czy temu wierzę?
 
Ano kiedyś ginekolodzy mówili tak latem zachodzić a na wiosnę rodzić. No ale ten maj to taki ładny miesiąc. Ja przed ostatnio zaszlam w maju.
 
Nafoczka piękne wiesci...
Susana dzięki za info. Dzwoniłam do dubr i kazał tylko zbadać betę i spokojnie czekać bo to można plamic do miesiąca....
Beata przykro mi że znowu po górę. .. ale nie tracimy nadziei&&&&
 
Hej Kochane!! dziekuje za cenne rady ..Czytam was wasze zmagania i tak bardzo bym chciała zeby każdej z Was sięudało!! tak Bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Czyli czekasz ze mną na starania? U mnie za jakieś 2 miesiące dopiero idę z wynikami po leki, potem jeszcze planuję ponownie zrobić wymaz z szyjki i kontrolne usg torbiela.
Kurcze chyba jednak tak musi być.

Beatka trochę tam masz namerdane w środku ale przynajmniej coś wiadomo.
Oj mam. To już wiem dlaczego raz mówili że mam przegrodę a raz nie komentowali.

Mnie laseczki pocieszać nie trzeba bo doktorek mówił że w moim przypadku trzeba mieć twardą dupę i próbować.Dupę to mam twardą tylko słabe serce mam nadzieję że już żadnego Aniołka nie będę oddawać i mi serce nie pęknie.
Plan taki: Jutro lecę na oddział i pytam czy zrobią mi badania na nfz. Jak nie trzeba zapłacić, No cóż tego nie przeskoczę. Potem szybko z wynikami do doktorka . A jak wyjdą good to może jednak poszaleję ;) Doktorek nic nie mówił czy mi się tam pokoik przygotował na maleństwo czy nie więc pewnie nie ma nic A i dobrze bo jeszcze musiałabym się tym streswać :D
 
reklama
Czytam was dziekuje za mile slowa :) kibicuje dalej wszytkim :) przyszlam sie pochwalic ze wkocu od grudnia moge sie isc bzic z mezem :) z gumka bo z gumka ale wkocu mozna :) 4miesiace prawie postu bylo..dostalam wyniki wymazu i wyniki histopatologiczne wsio ok :) jitro 28dzien od zabiegu ..wiec powoli czekam na miesiaczke :)
 
Do góry