reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Fondie
Współczuję teściowej .A popłakać każda z nas sobie czasem musi ..
Nie ty jedna tak masz...To normalne.:no2:

Co do lodów ..to taka komedia .....w której brałam udział.hehe
Strawbelka z Beatą widziały .
I teraz Beatka pleciuga nabrała wody w usta i zniknęła.
 
reklama
Nafroczka głowa do góry, zabezpieczą szyjkę i będzie dobrze. Ja juz teraz wiem, że jak donosze jeszcze kilka tyg, to będę miała założony pessar albo szew, zapobiegawczo bo Dubrawski powiedział, że po histeroskopii trzeba zabezpieczyć.
 
Nafroczka głowa do góry, zabezpieczą szyjkę i będzie dobrze. Ja juz teraz wiem, że jak donosze jeszcze kilka tyg, to będę miała założony pessar albo szew, zapobiegawczo bo Dubrawski powiedział, że po histeroskopii trzeba zabezpieczyć.
Witaj Agnieszka
Jak się czujesz ?
To wynika z tego co mówisz że tu 100 % będzie mieć zakładane szew bo tu wszystkie po histeroskopii
 
Agnieszka, po histreroskopii zaklada sie pesar albo szew??? O kurde, to mnie zaskoczylas.

Fondie, podziwiam za opanowanie. Ja bym sie pewnie rozplakala na mniejscu, a potem rzucilabym jakis komrentarz. Glowka do gory. Twoja tesviowa nie ma bladego pojevia co przezywacie.
 
Cudownego dnia dziewuszki!! :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1457426902.567739.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1457426902.567739.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1457426902.567739.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 309
10dpo - Ja rano oczywiście zaspana zapomniałam sikanca zrobić, ale przypomniałam sobie na koniec i ostatnie kropelki złapałam ;)
Jedna krecha. Także czekam cierpliwie. :)
 
Wszystkiego NAJ.... Kobitki
Podczytuję was... i czekam na dud.

Fondi doskonale cię rozumiem. Moja rodzina też nie wie o kolejnym maluszku. My walczymy o niego, ale nikt nie rozumie. Może próbują pocieszać, ale robią to nieudolnie. Ci co mają dzieci, lub będą się starać, a nie znają bólu nawet jednej straty, nic nie rozumieją. Trochę wiem jak się czujesz, bo u mnie z każdej strony tego doświadczam. Masz DOPIERO 31 lat, masz córunię i będziesz miała kolejnego maluszka. Bo jak ktoś dąży do celu, to w pewnym momencie cały świat robi wszystko, żeby się udało. I UDA SIĘ !!!! Nie tylko Ty w to wierzysz, nie jesteś odosobniona. I nie daj sobie tej wiary i nadziei odebrać !
Wczoraj też miałam ciężki dzień. Im więcej dni, tym bardziej boję się wyroku. Ale skoro maluszek walczy, to nie mogę się poddać. Wszyscy dookoła mogą mówić, że nic z tego. Ale Ty i ja jesteśmy MAMAMI, a one wierzą do końca w swoje maleństwa i walczą. Wierzę w Ciebie i w Twoje maluszki. Ściskam z całego serducha i czekam na Twój i na cuda wszystkich dziewczyn, które tu są.
Wasza nadzieja jest naszą nadzieją
 
Mąż zazdrośnik konkuruje z forum. Biedny jest na straconej pozycji ;)

Kochane dziewczyny ja myślę,że każda z nas ma jaja i dziwię się ,że kiedy ktoś jest pod ostrzałem to nie ryknie. Jak oni Fondie wiedzą ,że byłaś teraz w ciąży i puszczają przy tobie takie teksty to wierz mi lub nie nawet przez łzy powiedziałabym im w twarz ,że są podli , że Ty latasz po doktorach,żebyś mogła zostać mamą. ,że skad niby oni mogą wiedzieć co Ty czujesz i żeby najlepiej się nie wpieprzali !!Uwierz mi lub nie na pewno podziała i kolejne przyjęcia rodzinne będziesz mieć już bezstresowe. A teściowej powtórzyłabym to po stokroć podła baba.

Bertha nie mam dziś imienin ale za to każdy telefon który odbieram muszę zaczynać z tym tekstem :D


I teraz Beatka pleciuga nabrała wody w usta i zniknęła.

Jesteś kochana :D Już piszę!!

Nasza gwiaza Susanka wystąpiła w tv. No i wiecie jak to jest kiedy kamera itp.Susana lubi gotować i robi to podobno świetnie (mnie na obiad nie zapraszała więc nie wiem ;) A po dzisiejszym poście nie wiem czy taki obiadek nie byłby moim ostatnim :p). No i na jednej z kolacji w tv jadła deser (lody domowej roboty) i powiedziała ,że ona nigdy LODA,lodów nie robiła :D Strasznie to śmieszne, zresztą widząc minę Panów na ten tekst. Dobrze ,że stół w tym czasie nie zaczął lewitować :D.

Ja jestem w świetnym humorze. Jutro wyczekana wizyta u DR. P . Nowy plan na życie. Przytulanki starankowo - przyjemnościowe były, się okaże co i jak.:D
 
reklama
Mąż zazdrośnik konkuruje z forum. Biedny jest na straconej pozycji ;)

Bertha nie mam dziś imienin ale za to każdy telefon który odbieram muszę zaczynać z tym tekstem :D
A bo ja akurat mam dzisiaj ;):):)

Nasza gwiaza Susanka wystąpiła w tv. No i wiecie jak to jest kiedy kamera itp.Susana lubi gotować i robi to podobno świetnie (mnie na obiad nie zapraszała więc nie wiem ;) A po dzisiejszym poście nie wiem czy taki obiadek nie byłby moim ostatnim :p). No i na jednej z kolacji w tv jadła deser (lody domowej roboty) i powiedziała ,że ona nigdy LODA,lodów nie robiła :D Strasznie to śmieszne, zresztą widząc minę Panów na ten tekst. Dobrze ,że stół w tym czasie nie zaczął lewitować :D.

Ja jestem w świetnym humorze. Jutro wyczekana wizyta u DR. P . Nowy plan na życie. Przytulanki starankowo - przyjemnościowe były, się okaże co i jak.:D

Haha, cudnie :D
Lewitujących stół :D ekstra tekst :D:D

&& na jutrzejsza wizyte!
 
Do góry