reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
wrocilam.. niestety nie mam dobrych wiadomosci. Jutro mam.skierowanie na patologie na zalozenie szwow lub pessara. Do jeszcze tak daleka droga ze trudno tu mowic o czymkolwiek... jest jak jest a bedzie jak Bozia da. Nie mam netu w kom. wiec moge sie nie odzywac troche. Zyczen Asi, Susanie, Beti i Kwiatuszkowi poki co tez nie zrealizuje :-( przykro mi :-(
Beti jak masz moj nr kom. to napisz
Trzymaj sie Nafoczka!!
 
10mg...może ja źle go użytkuję
emoji12.png
napiszcie kiedy powinnam zacząć brać i kiedy powoli odstawić? Może tu robię błąd...


Życzę Ci tego
emoji8.png
10mg...może ja źle go użytkuję [emoji12] napiszcie kiedy powinnam zacząć brać i kiedy powoli odstawić? Może tu robię błąd...


Życzę Ci tego [emoji8]

Czytałam, że tuż przed owulacją to zbyt póżno, podobno co najmniej 30 dni trzeba brać przed starankami.
Ja ostatecznie będę brać 15 mg, przy 10 mg byłoby jedynie o 2,5 mg więcej niż brałam wcześniej bez skutku.

czarna długo już to bierzesz?
 
No, ale teraz tylko 10 godz siedze;)
Od piatku jakos sily nie mam, jakies chorobsko mnie chyba bierze, bo jakas slaba jestem i mi sie z nikim gadac nie chce. Moze mi juz zauroczenie praca przeszlo i znow zaczynam sie zamartwiac staraniami.
Jutro jade do gina, ciekawe co znow bedzie nie tak. Nie wiem w sumie po co jade, ale tak czy siak wtedy kazal mi za 2 tyg przyjechac. Lekow do stymulacji i tak mi nie da, bo jutro bedzie 6dc, a to sie bierze od 2dc.
To && oby wizyta była wartościowa!
 
Eeeeejjjj...wszyscy bedą wiedzieć tylko nie ja :-(

A ja po wizycie u dietetyczki poleconej przez prof. J. i zalecenie: mam schudnąć do wizyty u prof. tj. przez 2 miesiące co najmniej 5 kg. Dostałam dietę a jadłospis sama muszę sobie układać. Tylko 2 kromki pieczywa dziennie, warzywa, białko i zdrowe węglowodany.
Byłam też na wizycie u gine i urósł mi torbiel 39 mm. Podobno nie jest groźny, bo jest płaski, za 3 miesiące należałoby go skontrolować. I tak wyszło, że do prof. pójdę po leki za 2 miesiące a po 3 na kontrolę torbieli i wydaje mi się, że po tym czasie będziemy się starać ( jak wszystko pójdzie dobrze). Poza tym dowiedziałam się, że za 2 tygodnie przyjdzie @.
A jutro idę już do pracy :no:
Oo, ostre zalecenia , ze masz tyle schudnąć. A teraz duzo ważysz?
 
Czytałam, że tuż przed owulacją to zbyt póżno, podobno co najmniej 30 dni trzeba brać przed starankami.
Ja ostatecznie będę brać 15 mg, przy 10 mg byłoby jedynie o 2,5 mg więcej niż brałam wcześniej bez skutku.

czarna długo już to bierzesz?
Wcześniej brałam 5mg, ale 10mg biorę pierwszy cykl ;) no nic, czekam na durnowatą @, jak nie to Lutka pójdzie w ruch :)
 
reklama
Do góry